Головна сторінка Контакти Усі записи

10 правил туристу на замітку

10 правил туристу на замітку

Якщо вирішили провести свою відпустку за кордоном, то вибравши країну, неодмінно вивчіть правила поведінки в цій країні, традиції її.

Так ви зможете уникнути можливих казусів і помилок в країні, яку відвідуєте вперше.

А щоб провести відпочинок з задоволенням і максимальною користю ознайомтеся з пропонованими правилами, загальними для більшості країн:

 • Вибравши країну, яку бажаєте відвідати, більше дізнайтеся про неї. Вивчіть інформацію про готелях та ціни проживання в них. Так зможете підібрати собі комфортне місце для проживання, і вартість вас буде влаштовувати. Поцікавтеся, які пам’ятки розташовані недалеко від місця вашого проживання, ресторани і кафе. Дізнайтеся все про пересування по місту, вартості поїздок в таксі. Заздалегідь подумайте про маршрут подорожей по місту.
 • Вибирайте місця, де найменше скупчення народу. Не треба брати участь у численних екскурсіях або багатолюдних скупчень людей. Завжди будьте уважні. Пам’ятайте, що в кожній країні є кишенькові злодії, а туристи — це чудова для них наживка.
 • Купіть зрозумілий путівник, де вже виділені всі затребувані туристичні маршрути і визначні пам’ятки. Там також знайдете ви і адреси лікарень і поліції. Можна запросити для себе гіда. Це трохи дорожче, але проблем буде набагато менше.
 • Подбайте про валюту. Поміняйте місцями необхідну кількість грошей за вигідним для вас курсу. Інакше в обмінниках за кордоном можна втратити багато грошей.
 • Не забувайте і про правила поведінки в суспільстві. Не починайте фотографувати все підряд, не впадайте в крайнощі. Якщо хочете зберегти вітрину кафе або магазину, то не полінуйтеся запитати дозволу у господаря. Ставтеся до всіх з повагою.
 • Не перебувайте довго в номері готелю, дуже швидко пролетить ваше дорогоцінний час. Якщо є вільний час від екскурсій, то просто самостійно походіть по вулицях незнайомого населеного пункту, відвідайте місцеві музеї.
 • Подумайте, як ви будете спілкуватися з людьми за кордоном. Який там затребуваний мову. Вивчіть основні фрази. З їх допомогою можна легше буде знайти дорогу до потрібного місця. Сподіватися, що ви відразу знайдете співвітчизника або людини, який говорить на одній мові з вами, не варто.
 • Намагайтеся бути вихованим туристом, на екскурсіях не перебивайте гіда, уважно слухайте інформацію, щоб не ставити уточнюючих питань. Не вчіть гіда того, що прочитали в путівнику. Повірте, він знає набагато більше вас про свою країну.
 • Гроші і документи не носите скрізь з собою. Це дуже небезпечно. Здайте їх в камеру зберігання. Вони є в кожному готелі. Так ви будете впевнені, що речі і гроші не пропадуть. В іншому випадку можна отримати багато проблем при від’їзді додому. Без причини документи в цивілізованих країнах у вас не зажадають. Але при порушенні закону ви повинні будете їх пред’явити.
 • Шанобливо ставитеся до чужих порядків, звичаїв і релігії. Краще більше дізнайтеся про культуру відвідуваною країни, її правилах, познайомтеся на смак з гастрономічною екзотикою. Це корисний досвід, він стане в нагоді в подальшому.
 • Незабутнього і приємного відпочинку Вам!  Як приємно провести час?

  Жінка чекає, щоб її чоловік завжди дивував і радував. Але іноді можна взяти ініціативу і в свої руки. Чому б вам не придумати цікаве проведення часу для вас двох? Варто відзначити, що не завжди в голову приходять оригінальні ідеї. Тому не варто переживати, якщо ви поки не знаєте, куди відправиться зі своїм хлопцем. Але сьогодні…

  Кращі варіанти відпочинку для жінок

  Очевидно, що жіночий відпочинок є дуже і дуже неоднозначним поняттям. Крім того, який вид відпочинку обрати, кожна з жінок вирішує абсолютно індивідуально. В цьому немає нічого дивного, так як кожна представниця прекрасної пода має власні вподобання і смаки. Крім того, слід звернути увагу і на вільний час. Як відпочити жінці у вільний час? Існує кілька…

  Бангкок — подорожуємо самі!

  Бангкок — абсолютно винятковий місто. Напевно, один з небагатьох міст, який може викликати абсолютно протилежні оцінки — від вкрай негативних до виключно захоплених. Так, це так, кожен бачить те, що йому хочеться бачити — хто — то бачить бруд, що залишилася після лотків і макашніц, бідні будинки, схожі на сараї, бруд в річках і каналах,…