Головна сторінка Контакти Усі записи

10 способів як привернути увагу чоловіків

10 способів як привернути увагу чоловіків

Сподобався чоловік, а він не звертає на вас ніякої уваги. Проявимо трішки фантазії і перемкнемо його увагу на себе. Будемо його дивувати, інтригувати, спокушати і можливо теж не звертати увагу.

 • Інтригуючи його — подивіться йому в очі з — під опущених вій, а потім опустіть очі вниз і так кілька разів.
 • Звернути на себе увагу можна дурним питанням або дурним вчинком. Упустите йому під ноги якомога більше дрібних предметів і незграбно намагайтеся зібрати їх. Справжній чоловік не залишить жінку в біді.
 • Перемикаємо його увагу на себе — і ніяких штанів! Жінку в брюках чоловік сприймає як суперника. Плаття і тільки плаття, червоне і з глибоким декольте. Сумочка. Вона повинна бути невеликою, акуратною і обов’язково дуже красивою. Шпильки, шпильки і тільки шпильки роблять жінку жінкою. Якщо не шкода туфлі, то можна спробувати впасти з них або каблук зламати. Чоловік таку жінку не пропустить.
 • Посміхайтеся, посміхайтеся, смійтеся над його жартами, навіть якщо вони несмішні. Жоден чоловік не пройде повз «хохотушки».
 • Лестощі, навіть сама груба лестощі. Хваліть його, захоплюйтеся їм, робіть здивовані великі очі, можна і віями поплескати.
 • Будемо дивувати. Купіть чоловічий журнал, наприклад «За кермом», сядьте на лавочку і переверніть журнал догори ногами, робіть вигляд, що читаєте. Якщо чоловік підійде до вас, скажіть, що хочете купити машину, але не можете визначитися з вибором. Слово за слово, і розмова зав’яжеться.
 • Частіше бувайте в чоловічих відділах і магазинах. Зробіть вигляд, що зовсім не розбираєтеся в чоловічих речах, а потрібно зробити подарунок братові, сватові, племіннику і т. д. Просіть у чоловіка допомоги.
 • Один з випробуваних способів — не звертати на нього ніякої уваги, що б він не робив. Це байдужість «зачепить» будь-якого чоловіка. Як це, його такого красивого і ігнорують.
 • Протилежності притягуються. Зіграйте на контрасті. Якщо він «брутальний мачо» — будьте слабкою жінкою, а якщо, навпаки, він «мамин синочок», то будьте трохи стервом.
 • Найсильніше спокуса для чоловіка — це у нього на очах з’їсти морозиво або банан. Повільно облизувати, смакувати морозиво на паличці. І банан так апетитно відкушувати, можна і прицмокнути. Жоден чоловік не встоїть, побачивши такий картинки і тут же захоче познайомитися з вами.
 • Можна ще придумати багато способів, як привернути увагу чоловіків, треба тільки проявити фантазію, кмітливість і винахідливість.  Що зводить чоловіка з розуму

  Жіночі ніжки — це об’єкт, здатний звести з розуму будь-якого чоловіка. Дуже часто процес підкорення потенційної жертви зовсім не задумувався і не продумували заздалегідь: сильна стать просто небайдужий до красивих ніг привабливих жінок. Свою роль в цьому зіграв той факт, що тривалий час жіночі ноги не перебували у вільному доступі для чоловічого погляду: мода на…

  Секрети дівчини, від якої всі без розуму

  У кожному колективі, шкільному, робочому, завжди є такі дівчата, від яких все без розуму. Хлопчики, хлопці та чоловіки ходять перед ними, розпушивши хвости, намагаючись чим — небудь догодити красуні. Все решта дівчат дивляться, заздрять і думають: «Ну як же так, я начебто набагато краще її в цьому, в тому, але чому цього ніхто не бачить»….

  Як спокусити чоловіка швидко

  Як співається у відомій пісні «Ми вибираємо, нас вибирають, як це часто не збігається…» А чому так? Як чоловік вибирає собі жінку? Інший раз йдеш по вулиці і бачиш — чоловік красивий, а жінка — «сіренька мишка». Чому ж він вибрав саме її, коли поруч сотні інших? Як вона його спокусила? Як домоглася? За статистикою,…