Головна сторінка Контакти Усі записи

5 найпоширеніших помилок манікюру

5 найпоширеніших помилок манікюру

Станом нігтів, як і волосся, можна багато чого зрозуміти про людину. Якщо ваші нігті доглянуті, у вас гарний, модний манікюр, думка у оточуючих про вас складеться відповідне.

Але не завжди є можливість відвідати майстра манікюру і доводиться займатися цим в домашніх умовах і самостійно. Як і в будь-якому іншому справі, в манікюрі головне знати і не допускати помилок.

Ця стаття розкриє вам п’ять основних помилок, які найчастіше допускають жінки.

 • Перша і мабуть, головна помилка людства — це накладні нігті. Приклеювання штучних довгих нігтів, крім того, що виглядають не завжди привабливо, ще мають і ряд недоліків, що приносять серйозні незручності своєї власниці. З такими накладними нігтями незручно брати предмети, одягатися і ще багато чого. До того ж, довгі нігті давно вийшли з моди.
 • Друга поширена помилка — це переусердствованіе в розпису нігтів. Милий ненав’язливий малюнок до того ж не на всіх нігтях, виглядає красиво. Але все десять нігтів рясніють яскравими різнобарвними блискавками, зигзагами, з великою кількістю стразів виглядають не завжди приємно.
 • Щодо третього пункту нашого параду помилок манікюру — французького манікюру, точаться суперечки. Частина майстрів говорить, що французький манікюр завжди в моді, а частина говорить, що без смаку французького манікюру може бути тільки французький педикюр. Хоча такий вид манікюру виграшно виглядає на будь-яких нігтях і до того ж його можна урізноманітнити як класичними квітами.
 • А ось четвертий пункт — нігті різної довжини — не викликає сумнівів. Як часто дівчата зламавши ніготь підпилюють тільки його, залишивши інші нігті рости. До того ж, нігті на різних пальцях ростуть з різною швидкістю, і підпилювати їх треба до однакової довжини.
 • І останнє — за нігтями обов’язково треба доглядати. Недоглянуті нігті з облупленою лаком або обгризеними кінчиками виглядає вкрай жахливо. Якщо вам ліньки стежити за манікюром — покривайте нігті безбарвним лаком. А якщо у вас є звичка гризти нігті — зробіть хоча б пару раз манікюр в салоні, так є більша ймовірність того, що ви не станете псувати манікюр за який заплатили, і поступово позбудетеся від цієї шкідливої ​​звички.


 • Догляд за руками. Правила домашнього манікюру

  Ви хочете, щоб Ваші ручки були доглянутими і красивими? Тоді навчитеся за ними доглядати і робити правильно манікюр. На думку багатьох жінок, на догляд за руками потрібно виділяти певний час, якого, на жаль, не вистачає. Що ж робити? Невже красиві руки залишаться тільки в мріях? Звичайно, ні. Ми Вам розповімо, як викроїти час і зробити…

  Необрізний манікюр: спробуємо?

  Ніщо так не може зіпсувати образ жінки, як недоглянуті руки. Облуплений лак або неаккуртатний манікюр виробляють відразливе враження, навіть якщо їх власниця — найкрасивіша дівчина. Досить важко постійно підтримувати манікюр в ідеальному стані. Адже руки відчувають підвищене навантаження і на роботі, і вдома. І ось, свіжий салонний манікюр вже не так радує свою господиню через…

  Красиві нігті в домашніх умовах

  Кожна жінка мріє про доглянутих ручках і ідеальних нігтях. Але що робити, якщо природа не нагородила вас ідеальними даними? Для того щоб мати гарні нігті є два способи: відвідування салонів краси або правильний і регулярний догляд за ними вдома. Який би ви спосіб не вибрали, не секрет, що за один день зробити нігті доглянутими неможливо….