Головна сторінка Контакти Усі записи

7 секретів успіху при пошуку роботи

7 секретів успіху при пошуку роботи

Знайти нову роботу сьогодні дуже непросто, особливо амбітним молодим людям і вчорашнім випускникам. Перші хочуть дуже багато чого, другі — взагалі не знають, чого хочуть. Більш старші досвідчені люди вже знають, куди звертатися, що говорити і що робити. А для менш досвідчених існують свої секрети успіху при пошуку нового місця роботи:

Секрет 1. Пошук роботи — це, по суті, вже робота. І починати свій «трудовий» день потрібно з ранку, а не спати до полудня — це дуже розслабляє, і увійти потім в потрібний ритм буде важко. Кожен день на пошук потрібно витрачати не менше 5-ти годин, але і не забувати про відпочинок. Знадобляться органайзер, телефон та інтернет. Всі телефони і зустрічі потрібно записувати, і нікуди не спізнюватися.

Секрет 2. Задіяти потрібно все джерела: кадрове агентство, спеціалізовані сайти, оголошення, ярмарок вакансій та рекомендації друзів. Важливо зрозуміти, що для досягнення бажаного успіху може пройти не один день і далеко не одна зустріч.

Секрет 3. На співбесіди потрібно приходити завжди зібраним і підготовленим. Заздалегідь потрібно прочитати про компанії, щоб не ставити дурних питань. Одяг повинен бути пристойною, ніяких сонячних окулярів і яскравих аксесуарів. Непогано прочитати заздалегідь статті в інтернеті «Як пройти співбесіду».

Секрет 4. Підготувати хороше резюме (знову-таки, інформації на просторах Мережі предостатньо). Але завжди записувати, куди і коли воно було відіслано. Чи не відсилати на всі вакансії підряд, навіть не відповідають кваліфікації — це дуже злить HR-менеджерів.

Секрет 5. Не потрібно очікувати в бездіяльності дзвінків від роботодавців — краще передзвонювати самому, пропонувати зустріч.

Секрет 6. Дуже важливо чітко прояснити для себе бажані аспекти майбутньої роботи. І не благати роботодавця взяти хоч на якусь роботу. І не говорити такі речі: «Я ще шукаю себе», адже HR-зацікавлений в постійному співробітника, а не в тому, хто через рік піде «шукати себе» в іншу компанію. Важливо робити такий акцент: «Я хочу працювати тільки у вашій компанії, саме на цій посаді, і ви не пошкодуєте, що взяли саме мене».

Напевно, нікому не потрібно пояснювати, що гроші для людини — це одна зі складових свободи. За допомогою грошей можна дозволити собі набагато більше, ніж без них: купити одяг через Інтернет, поїхати відпочивати на море, подарувати подарунок своїй коханій людині і ще багато чого. При пошуку роботи найкраще знайти якусь яскраву мотивацію, яку Ви зможете собі дозволити за першу зарплату. Робота «шукатися» буде набагато легше і, головне, швидше.Як пережити чорну смугу?

Хто сказав, що життя складається тільки з радісних моментів? Труднощі потрібні для того щоб ми їх долати, і, тим самим ставали ще мудрішими і розумнішими. Адже все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими. Життя дуже цікава: то вона радує нас щасливими подіями, то змушує плакати. Погані події легко і швидко забуваються, якщо вони плавно…

Як впоратися зі стресом

Все частіше останнім часом з екранів телевізорів і обкладинок журналів чуються різноманітні відгуки про стрес. Що ж таке стрес? Чому він так долає людство? Чи можна з ним впоратися? Відповіді на ці питання намагається знайти кожен. Що ж будемо послідовними. Стрес — це збуджено — пригнічений стан організму людини, при якому емоційний рівень останнього базується…

Як стати багатою

Як стати багатою? Як домогтися успіху? Дуже багато жінок задають собі ці питання, але далеко не всі з них знаходять відповідь, більшість йдуть з життя, так і не дізнавшись правди. Чому ж це відбувається? Чому в своєму житті одним людям випадає щастя бути багатими, а іншим залишається вести жалюгідне існування, сподіваючись на милість долі? Здавалося…