Головна сторінка Контакти Усі записи

Алергія на прокладки

Алергія на прокладки

Прокладки — дуже зручна річ. Певно, не знайдеться жінки, яка не користується цим зручним гігієнічним предметом.

Але виникає питання, чи може бути на прокладки алергія? Відповідь позитивна — так. Алергія від гігієнічних прокладок може завдавати дуже сильний дискомфорт жінкам. Це пояснюється тим, що до складу матеріалу прокладок входять компоненти, що викликають алергію в дуже чутливих місцях тіла (інтимних).

Симптоми алергії

Переплутати алергію від прокладок з іншим шкірним захворюванням неможливо. Якщо ви сумніваєтеся в тому, що це саме алергічна почервоніння, а не якесь інше гінекологічне запалення, то чітко і з пристрастю придивіться до симптомів. Обов’язково буде висип, набряк, почервоніння, що супроводжується сильним свербінням. Можуть з’явитися і більш суттєві ознаки алергії. Вони, як правило, залежать від особливостей імунітету людини.

Ознаки алергічної реакції на щоденні прокладки точно такі ж, як і на звичайні. Але прокладки з ароматизаторами частіше за інших викликають свербіння і почервоніння шкіри. Це можна пояснити тим, що внутрішній шар цих гігієнічних предметів містить всілякі аромати.

Є й інше джерело алергенів — це барвники. Рекомендується при дуже чутливій шкірі уникати використання кольорових прокладок. Предмети інтимної гігієни треба міняти протягом дня кілька разів. Більш тривалий їх використання може призвести до появи грибкової або бактеріальної інфекції. Купувати краще прокладки без аромату і тільки з натуральних матеріалів. Вночі щоденні прокладки не використовуються.

Лікування алергії на прокладки

Якщо симптоми алергії на інтимні засоби гігієни ви помітили при їх використанні, то негайно вживайте заходів. Допомагає холодна вода, милом користуватися не треба. Холод зменшить приплив крові в запалені місця, що значно зменшить свербіж.

Заспокоїти свербіння можна і розведеним спиртом або горілкою. Сверблячка моментально зникне. Але це буде не лікуванням, а всього лише зняттям дискомфорту. Добре допомагають антигістамінні засоби (мазі і креми). Зніме хворобливе роздратування і сприятиме швидкому загоєнню шкіри аптечна ромашка. На болючі місця треба накласти компрес з відваром ромашки. Відвар повинен бути прохолодним.

Якщо є необхідність застосовувати ці засоби гігієни в нічний час з-за надмірних виділень, то краще порадитися з лікарем.

Зазвичай алергія на гігієнічні засоби зникає протягом тижня при правильному лікуванні. Але при негативному результаті треба проконсультуватися з фахівцем. Він вам допоможе впоратися з проблемою, запропонує курс лікування і розповість про найкращі способи профілактики.Цистит, лікуємося правильно

Як впоратися з такою хворобою як цистит (запалення сечового міхура)? На сьогоднішній момент існує безліч препаратів в самих різних цінових категоріях. При поході в аптеку можна в цьому переконатися, адже вибір настільки великий, що очі розбігаються. І навіть якщо ви зупинили вибір на дорогому ліки, не факт, що саме воно вас вилікує назавжди від запалення….

Чому виникає біль в колінах

Біль в колінних суглобах відчувають не тільки люди після сорока п’яти років, але і зовсім ще люди молоді. Колінні суглоби грають в тілі людини величезну роль. Вони приймають на себе вагу нашого тіла, використовуються інтенсивно при ходьбі. Це один з найбільш досить складних суглобів організму. Чим викликається біль Коліно — це область, яка дуже часто…

Чому болить голова і що при цьому робити?

Головний біль є проблемою багатьох людей. До неї схильні 50% чоловіків і 70% жінок. Коли болить голова втрачається смак до життя, ми дратуємося, сваримося з близькими. Головний біль може виникнути в результаті захворювань судин головного мозку, старої травми, але не тільки захворювання самої голови можуть бути причиною головного болю. Це може трапитися з — за…