Головна сторінка Контакти Усі записи

Березовий сік для шкіри

Березовий сік для шкіри

Сьогодні серед жінок стало модно доглядати за своєю зовнішністю не за допомогою сучасних дорогих косметичних засобів і процедур, а за допомогою природних компонентів, які оточують нас кожен день в звичайному житті. Це не тільки дешевше, але і корисно!

Наприклад, мало хто знає, що береза ​​- це дерево, яке вважається у нас символом грації, яке не тільки саме по собі виглядає дуже привабливо, але і може посприяти тому, щоб і ваша зовнішність змінилася в кращу сторону. Адже березовий сік — це відмінний засіб для поліпшення стану вашої шкіри, особливо, коли мова йде про шкіру обличчя.

Універсальність березового соку в боротьбі за молодість шкіри

Якщо ви вирішили використовувати березовий сік в догляді за своєю шкірою, ви повинні знати, що даний засіб підходить для будь-яких її типів, для жінок різного віку, які хочуть, щоб їх втомлена шкіра знову виглядала молодою та здоровою. Але ж для цього необхідно немає так вже й багато. Потрібно всього лише вранці та ввечері акуратно протирати свою шкіру свіжим березовим соком. Березовий сік — відмінний засіб для боротьби з ранніми зморшками і дрібними прищами на вашому обличчі.

Зволоження, тонизирование, харчування, насичення шкіри антиоксидантами…. Яке ще природний засіб може похвалитися такою доступністю та ефективністю! Але разом з тим, вам варто знати, що використовувати березовий сік необхідно саме свіжим. Через дві доби перебування в холодильнику він втрачає всі свої корисні якості. Тому, якщо ви хочете і далі використовувати сік для зволоження і оздоровлення своєї шкіри, консервуйте його.

Інший спосіб — це створити косметичний лід. Для цього вам всього лише необхідно заморозити у формочках для льоду свіжий березовий сік і щодня цими невеликими ледишкамі з даного соку протирати своє обличчя. Ви самі незабаром переконаєтеся в тому, що це одне з найбільш дієвих засобів по відновленню шкіри.

Маска з використанням березового соку і сиру з яйцем

Березовий сік можна також використовувати і для приготування масок для свого обличчя або навіть шкіри тіла. Для приготування найпопулярнішою маски вам необхідно буде пару ложок березового соку розмішати з чайною ложкою жирного сиру, чайною ложкою меду і одним жовтком. Все це потрібно розім’яти в підходящої ємності до стану густої кашки.

Перед тим, як накладати дану маску на своє обличчя, його необхідно ретельно підготувати до цієї нескладної процедури, щоб вплив було максимально ефективним. В ідеалі, обличчя можна навіть розпарити, щоб пори виявилися відкритими, і всі корисні властивості цих компонентів змогли краще засвоїтися.

Таку маску потрібно протримати на своєму обличчі хвилин п’ятнадцять, і робити її потрібно не рідше двох разів на тиждень. Після процедури прямуйте прямо в ліжко. Уже через місяць ваше обличчя буде виглядати просто приголомшливо, більш здоровим і сяючим.

Маски з використанням березового соку і меду

Якщо ж вам необхідно, щоб шкіра на вашому обличчі вже до ранку придбала приємну матовість і виглядала красиво, тоді вам варто перед сном зробити маску з березового соку і меду. Пару ложок соку розмішайте з двома чайними ложками меду. Наносити маску слід перед сном — і до ранку приголомшливий результат вам буде гарантований. Тримати таку маску потрібно не більше десяти хвилин.

Як бачите, такий, здавалося б, пересічний березовий сік можна використовувати для досягнення таких непересічних цілей і одержання таких результатів, які перевершать всі ваші мислимі і немислимі очікування!Як позбавлятися від прищів на обличчі

Завтра побачення або ділова поїздка? А тут, як ні до речі, вискочив величезний, червоний прищ на обличчі. Ця проблема однаково приносить неприємні відчуття, дискомфорт як чоловікам, так і жінкам. Існує кілька причин, чому перед важливим епізодом життя людини з’являються прищі. По — перше, важливі, відповідальні події в житті людини є стресовою ситуацією, при якій змінюється…

Як змусити свою шкіру сяяти

Ми всі хочемо мати ідеальне, сяюче обличчя. Особа, яка показує, що ми щасливі, успішні і задоволені своїм життям і самим собою. Цього досягти не так складно, достатньо прислухатися до свого організму, підтримувати своє здоров’я і важливо використовувати правильні продукти для догляду за шкірою. Першим кроком до досягнення сяючого обличчя — це зволоження. І мова йде…

Як правильно підібрати засіб для очищення шкіри?

Кожна нормальна людина починає і закінчує свій день з очищення шкіри. Ми користуємося різними очисними засобами і навіть не замислюємося, а чи підходить воно під наш тип шкіри. Нещодавно одна моя знайома зіткнулася з великими проблемами, пов’язаними зі станом своєї шкіри. Вона використовувала один і той же засіб для чищення в протягом декількох років, але…