Головна сторінка Контакти Усі записи

Боротьба зі стресом або виживає геніальний

Боротьба зі стресом або виживає геніальний

Щодня ви стикаєтеся з величезною кількістю негативу. Вас оточують вороже налаштовані люди, не влаштовує атмосфера на роботі, дратують чвари в сім’ї. Стреси, стреси і знову стреси! І боротися начебто з ними безглуздо, все одно прийдеш на роботу / додому / до друзів, а там знову проблеми. Однак ці звичні, хоч і неприємні для нас «дрібниці» формують ставлення людини до навколишнього світу і налаштовують на таку ж ворожу, руйнівну хвилю. Але давайте вдумаємося, кому цей негатив принесе більше незручностей і проблем?! Вам і тільки вам!

Колись ранок починався з радості гарній погоді, свят, подарунків. Згадайте! А що тепер? Ви частіше стали прокидатися роздратовані, з поганим настроєм і зриватися на близьких. Більше не радує ні осінь, ні зима, ні літо. Куди поділася та дитяча безпосередність? Впевнена, більшість з вас відповість, що виною всьому життя, яка обтесаними, навчила, ще й безсовісно «побила». Правильно! Але ж життєві уроки даються для мудрості і накопичення досвіду. Це люди звикли робити з корисного уроку-трагедію, а потім розповідати оточуючим про свої невдачі. Так і живуть, і жодному не спадає на думку, що пора б вирватися з лап негативу і стресів.

Але давайте повернемося до дитячої безпосередності. Чому у дітей немає такого поняття «стрес»? Від того, що у них немає проблем? Чи не правда! У дітей цілком серйозні проблеми, як і у дорослих. Просто поняття «проблема» для вас і дитини трохи різне. Зараз ми не будемо розбиратися в психології дитячих стресів, скажу тільки, що у дітей їх набагато менше. І причиною тому просте вміння дитини не впускати в себе негатив і захищатися від стресів.

Пригадую, як у дитинстві моя бабуся говорила мені, що якщо до мене підходить людина, яку я боюся і поруч з яким мені неприємно перебувати, треба просто подумки поставити стіну для захисту між собою і цією людиною. Як не дивно це надавало впевненість і спокій. Пізніше я прочитала щось подібне в одній з книг по психології і здивувалася.

Виявляється, наші предки були хорошими психологами. Але найцікавіше, що в даному випадку рятує не сила зведеного вами бар’єру, не ваша енергія і не вищі сили, а банальне самонавіювання і віра. Це як дитина, який сховався під ковдру і вірить, що навколо не так вже темно і страшно. Виходить, ви самі програмуєте себе на проблеми і стреси. Ви дозволяєте їм бути присутніми у вас вдома, на роботі і відпочинку. Але ж досить легкої зміни вашого внутрішнього світу для отримання легкої, приємною життя без стресів і негативу. Вчіться вірити і «відключатися» від негативу як ваші діти і побачите, що незабаром ваше життя змінить чорно-білі фарби на кольорові!

Для більшості людей стрес — це такий стан, яке побороти власними силами не виходить. Тому краще звернутися до фахівця, який проведе психоаналіз в Москві і допоможе Вам розібратися в собі і своєму житті. Після «лікування» у Вас вже від стресу не залишиться і сліду.Реакція організму на стрес

Наше життя насичене найрізноманітнішими подіями — очікуваними і несподіваними, приємними і не дуже. Саме неприємності часто вибивають нас з колії. Непідготовленість до випадкових різких змін в навколишньому нас обстановці викликає в організмі бурхливу реакцію, звану стресом. Навіть позитивна подія може викликати стрес, якщо воно супроводжується бурхливим емоційним напруженням. Здавалося б, стрес — виключно психологічна проблема….

Прості правила хорошого настрою

Прийшла весна, все навколо перетворюється, сонце світить веселіше. Все прокидається після зимової сплячки. Всім хочеться виглядати краще, бути привабливіше, ловити на собі погляди. Але часто це бажання так і залишається здійсненним. Всьому виною лінь. Ніхто не говорить, звичайно, що можна скинути 20 кілограм за 3 дні, або змінити форму носа, або зробити ноги прямими. Але…

Як стати впевненіше в собі?

Давайте розберемося, що таке впевненість в собі? Чому ж багато хто страждає від нестачі цієї самої впевненості? І як стати впевненіше в собі? Отже, уявіть: ви знаєте собі ціну, впевнені в тому, що впораєтеся з будь-якими перешкодами і досягнете своєї мети. В результаті отримуємо: життя набагато простіше і веселіше! Тепер найскладніше — спробувати стати впевненіше…