Головна сторінка Контакти Усі записи

Чи довго чоловіки можуть жити без сексу?

Чи довго чоловіки можуть жити без сексу?

Як приємно влаштувати романтичний вечір, який плавно перетікає в романтичну ніч. Але бувають в житті періоди, коли немає поруч представниці прекрасної статі. Як же довго чоловіки можуть прожити без сексу? Адже жінки через свою фізіології можу прожити без цього набагато довше, ніж сильна половина людства. У чоловіків терпіння закінчується по закінченню трьох-чотирьох тижнів. А ось жінка може протягнути близько двох місяців.

Через незадовільне з’являється дратівливість, спалахи гніву і озлобленість. Причому, незадоволеність жінок більш помітна в силу їхньої емоційності.

На чоловічу сексуальне життя впливає дуже багато факторів: починаючи від способу життя і закінчуючи його віком. Наприклад, якщо чоловік часто харчується м’ясними стравами (шашлик зі свинини, відбивні, стейки і т. Д.) І посилено займається спортом, то з дуже великою часткою ймовірності сексуальне життя у такого індивіда буде насиченою і багатою. А якщо інший чоловік харчується від випадку до випадку і практично цілими днями сидить на одному місці, то в сексуальному плані він взагалі втратить будь-який інтерес.

До всього іншого сексуальна активність чоловіків різна в різні періоди життя. Двадцятирічні юнаки готові займатися сексом з ким завгодно, і в якому завгодно місці. У цей період самоствердження значення має кількість, а не якість. Він вчиться і набирається досвіду. Жінка, яка будує відносини з двадцятирічним чоловіком, повинна бути готова займатися сексом в будь-який час доби і в будь-якому місці.

До тридцяти років у чоловіків інтерес до сексу притупляється. У цей період у нього з’являються інші, більш важливі пріоритети — сім’я і кар’єра. Чоловіки одружуються і заводять дітей, з’являються побутові проблеми і понаднормова робота. Все це виснажує фізично, секс стає запланованим як засіб зняття напруги.

У сорок років чоловіки стикаються з проблемою «кризи середнього віку». Чоловіки приділяють увагу своїй фізичній підготовці і зовнішності. У сорокарічному віці чоловіки стають чудовими коханцями. І в це період чоловіки зосереджені на якості сексуальних відносин, а не на їх кількості.

Тому, не можна з точністю сказати, скільки часу чоловік може провести без сексу. Все залежить від віку і способу життя.Дванадцять законів ідеального сексу

При строгому дотриманні цих законів ви зробите своє інтимне життя незабутньою. Займатися любов’ю потрібно тоді, коли ви впевнені, що хочете задовольнити свої сексуальні потреби. Недоцільно займатися сексом тільки тому, що всі люди це роблять. Дуже багато залежить від запаху тіла. Неспроста в Стародавньому Єгипті жінки намазували тіла пахощами, а ложе обкурюють спеціальними ароматичними смолами. За…

Любовні ігри для партнерів

Секс буває різний: нудний, захоплюючий, розслабляючий, повільний, чуйний, ніжний, пристрасний. Більшість сучасних людей хочуть спробувати щось нове, щоб урізноманітнити своє інтимне життя. Познайомившись з сексуальною технікою, ви зможете вибрати з них щось для себе. Відкриті, незакомплексовані пари навряд чи коли-небудь занудьгують. Якщо ви завжди займалися сексом виключно в традиційній місіонерській позі, ви повинні поміняти позицію…

5 причин виникнення болю під час інтимної близькості

Найчастіше відбувається так, що жінка не тільки не відчуває належного задоволення від статевого акту, але і відчуває при ньому неприємні відчуття. Звичайно ж, ви можете проігнорувати це, однак знайте, що турбує біль під час інтимної близькості трапляється не просто так. Про це ви дізнаєтесь докладніше, ознайомившись з цією статтею. Причини виникнення болю під час близькості…