Головна сторінка Контакти Усі записи

Чи можна швидко погасити кредит?

Чи можна швидко погасити кредит?

Кредити зараз бере кожен четвертий житель нашої країни. Гроші можна отримати досить зручно, швидко, без сильних витрат. А ось коли приходить час віддавати кредит, тоді і починаються проблеми. Особливо складно, якщо кредитів було взято кілька.

Розглянемо основні способи погашення кредиту заздалегідь і без особливих переплат.

Для початку необхідно переглянути кредити, кредитні карти, процентні ставки, а також терміни і штрафи за кредити. Пріоритетом повинні бути кредити з великими процентними ставками, штрафами або прострочені кредити. Саме за них доведеться платити більше за все, і чим раніше, тим краще.

Також необхідно проаналізувати свої доходи і фінансові можливості, витрати, для того що б об’єктивно оцінити мінімальну суму оплати за кредит.

За допомогою ведення бюджету, можна збільшити суму оплати за кредит і достроково віддати борг. Тому краще відмовитися на час від спонтанних покупок і економніше відноситься до грошей.

Чітко зафіксуйте грошову суму, яку потрібно віддавати. Пам’ятайте, чим раніше віддасте кредит, тим більше заощадите гроші від сплати відсотків і штрафів.

Знайдіть підробіток на час оплати кредиту. Завдяки додатковим джерелам доходів кредит можна погасити швидше в кілька разів. Це може бути і приватні уроки, і інтернет робота, і будь-який оплачуване хобі. Якщо Вам несподівано віддали борг, подарували гроші їх теж краще витратити на погашення кредиту.

Освойте методи економії грошей. До них відносяться: сезонні розпродажі в магазинах, покупка продуктів оптом або на місцевих ринках, харчування вдома і багато іншого. Багато людей регулярно витрачають гроші на дрібниці, які їм не потрібні.

Метод рефінансування. Багато банків пропонують таку послугу для кредиторів. Її суть полягає в тому, що банк погашає кредит в іншому банку. А заборгованість автоматично переводить себе. Це один із способів відстрочки кредиту. Однак важливо пам’ятати, що не можна брати більші кредити, що б віддати маленькі. Хоч це і привабливу пропозицію, але віддавати такий кредит буде набагато складніше.

Метод державних субсидій. Існують певні випадки, коли держава за законом зобов’язана повернути витрачені засобів. Субсидії можуть даватися на повернення податків, дитячі медикаменти, на оплату комунальних послуг. За допомогою цих коштів, кредит можна погасити швидше. Для того, що б дізнатися, покладені Вам будь — які субсидії необхідно звернутися за консультацією до фахівця.

Важливо пам’ятати про те, що кредити необхідно закривати. Після оплати останнього платежу по кредиту необхідно попросити довідку в банку про те, що кредит погашений повністю і у Вас немає ніяких заборгованостей перед ним. Досить часто якщо залишається хоч якась — то сума на вашому рахунку банк може нараховувати на неї відсотки або брати комісію за обслуговування. Згодом ці відсотки можуть вирости у велику суму, яку банк зажадає оплатити.

Отже, якщо ви взяли кредит, то постарайтеся вивчити всі нюанси договору і віддати його якомога швидше.Правильна економія на продуктах харчування

Велика частина зарплати кожної людини йде на придбання продуктів харчування. Досить часто половина цих продуктів навіть не з’їдається і йде у відро для сміття. А чи реально правильно і повноцінно харчуватися, і економити на їжі? Звучить не правдоподібно. Але якщо постаратися, то це досить легко. Розглянемо подробиці не хитрою, але корисною економії. Для початку необхідно…

Основні правила ведення сімейного бюджету

Якщо вести сімейний бюджет, то це може допомогти значно заощадити кошти. У кожної сім’ї є свої певні статті витрат, на які буде йти майже вся зарплата. Як же правильно вести сімейний бюджет, щоб на все необхідне вистачало коштів і ще що — то залишилося? Важливо дотримуватися деяких правил в цій справі: Планувати і вести бюджет…

6 способів перемогти бідність

У нинішній час питання про те як перемогти бідність і забезпечити гідне життя собі і своїм близьким турбує не тільки чоловіків, а й нас, прекрасних жінок. Напевно, для кожного з нас, одним з життєвих пріоритетів було, є і буде бажання розбагатіти. І це цілком природно і нормально. Навпаки, суспільство засуджує людей, які, маючи найменші можливості,…