Головна сторінка Контакти Усі записи

Чи приносять гроші справжнє щастя

Чи приносять гроші справжнє щастя

Багато молодих людей починають завзято сміятися, коли дорослі люди їм кажуть, що щастя полягає не в наявності грошей. Безумовно, люди з маленьким доходом, що живуть в постійному неспокої за завтрашній день часто замислюються над питанням: «Чи приносять гроші щастя людям?».

Думайте самі, у більшості успішних людей життя полягає в метушливої ​​роботі і гонитві за величезними грошима. Вони сподіваються, що колись їм буде вистачати зароблених коштів на подорожі, покупку заміського будинку і інші життєві радості.

У людей постійно підвищуються потреби в зв’язку з тим, що з’являються більш кращі речі, ніж вони мають на даний момент.
Виходить, що отримуючи велику заробітну плату, людині завжди буде чогось не вистачати для повного щастя. У багатих людей запити підвищуються з кожним днем.

Якщо ще зовсім недавно грошових коштів не вистачало на покупку червоної ікри, то далі грошей не вистачатиме на покупку нового імпортного автомобіля. Однак справжнє щастя полягає не в кількості грошей. Важливо, щоб маючи великі гроші, ви були щасливі.

Ніхто не говорить про те, що бідна людина буде відчувати себе цілком щасливим. На жаль, без фінансів ви не зможете жити комфортно, а також бути шанованим серед знайомих. Гроші — складові щастя. Ви неодноразово чули фразу, яка має на увазі, що щастя не купиш ні за які гроші. За проведеними опитуваннями найчастіше ці слова вимовляють люди з малим достатком.

Завдяки грошам люди реалізують свої мрії, і в підсумку відчувають себе щасливими. Якщо слідувати логіці, то відповідно сприятливіші отримувати багато грошей, ніж взагалі бути без них.

Чи доречно в цій ситуації точно сказати, що чим багатша людина, тим вона щасливіша? Кваліфіковані психологи протягом багатьох років вивчали, як взаємопов’язані щастя і добробут людини. В результаті вони підсумували, що гроші роблять людину щасливою тільки в тому випадку, якщо він прагне вибитися в люди з жебрака класу.

Залежні від грошей, перш за все, бідні верстви населення, як не їм відчувати їх нестачу! З подальшим збільшенням доходів людей щасливішими не стане. Коли людина заробляє мільйони, то поступово він не відчуває ніякого задоволення. Зверніть увагу на голлівудських зірок, у яких часто спостерігається депресія, а також на директорів і просто забезпечених людей.

Інакше кажучи, гроші будуть приносити ейфорію до того періоду, поки у людини є прагнення і чітко поставлені цілі. Формулу щастя можна вивести так: «Гроші принесуть радість до того часу, поки ви не станете кидати їх на вітер». Біди успішної людини починаються з тих пір, як він витрачає гроші на порожні розваги.

У підсумку, викидаючи гроші на вітер, успішні люди залишаються біля розбитого корита. Хочете, щоб гроші приносили радість? Тоді навчитеся правильно поводитися з ними.

Щастя є внутрішньою задоволеністю індивіда. Багато щасливі і без великих грошей. Адже вони вміють правильно витрачати їх, при цьому ніколи не беруть в борг. Гроші можуть принести багато розчарування, особливо в тих випадках, коли у вас не виходить вчасно виплатити іпотеку.

Чи не збираєте гроші, якщо знаєте, що вони не принесуть вам радості в майбутньому. А особливо, якщо вам доводиться працювати в законні вихідні дні, відкладаючи гроші на подальше час. Відпочивайте, шукайте сенс життя.

Хіба ви купите за гроші щастя, здоров’я, повагу оточуючих?
Тому не затверджуйте, що щастя полягає тільки в грошах. Так, умови життя багатої людини помітно покращуються. Йому легко виїхати лікуватися за кордон, познайомитися з ефектною жінкою, але це не запорука щастя. Бажаємо успіху!Як заробити гроші? Мило і що ми про нього знаємо

Як заробити хоч трохи грошей і при цьому не втратити роботу? Складне питання в наш час. Хочеться польоту думки і фантазії, хочеться створювати щось нове і своїми руками, адже це так класно. Як же не втратити роботу і все встигати? Як реалізовувати свої ідеї і при цьому все встигати? І як на цьому заробити? Кожна…

Нові способи економії

Коли до зарплати залишається ще багато часу, а в гаманці залишається зовсім мало грошей, тоді-то нам і приходить в голову геніальна думка: пора почати економити! А зараз я вам розповім, як саме можна заощадити енну кількість грошей, при цьому, не особливо урізуючи себе в чомусь улюбленому. Найчастіше вибирай похід пішки, замість задушливій поїздки на громадському…

Вчимося економити сімейний бюджет

Дуже часто жінки скаржаться на невміння економити гроші і грамотно розподіляти свій сімейний бюджет. Часом молоді господині навіть не підозрюють, що навчиться цієї науки просто, потрібно лише дотримуватися нехитрих правил. Ось про ці правила ви і дізнаєтеся, дочитавши статтю до кінця. Перед походом в магазин витратьте п’ять хвилин свого часу і напишіть список необхідних вам…