Головна сторінка Контакти Усі записи

Чи варто виходити за нього заміж?

Чи варто виходити за нього заміж?

Коли закохана жінка дивиться на свого обранця, у неї на очах ніби одягнені рожеві окуляри. Любов змінює людину, в цей прекрасний період життя жінка вірить, що її улюблений ідеальний, і вона проживе з ним міцну, щасливе сімейне життя.

Однак багато хто плутає любов з фізичним потягом. Безумовно, цей фактор відіграє важливу роль у відносинах, але це не факт, що цей чоловік зробить вас щасливою. Якщо ви сильно його любите і збираєтеся виходити за нього заміж, ознайомтеся з типами чоловіків, завдяки яким ви успішно визначте, чи підходить вам ця людина.

Оптимістичний чоловік

Вчені довели, що життєрадісні чоловіки, ніколи не страждають через дрібниці, завжди щасливі в подружньому житті. Зверніть увагу, наскільки оптимістичний ваш партнер. Чим більше у нього частки оптимізму, тим довше і триватимуть ваші стосунки.
Веселий чоловік з легкістю долає складні життєві ситуації. Велике значення має, чи вміє він вас радувати і смішити.

Чоловік, що знає, що йому потрібно від життя

Якщо ви мало знайомі з чоловіком, але у вас є надії побудувати з ним міцні відносини, запитайте у нього, чого саме він хоче від життя. Адекватний і серйозна людина обов’язково розповість про свої плани на майбутнє. Якщо ваш партнер не будує планів, то не чекайте, що він зробить вам пропозицію. Багатьом жінкам властиво звертати уваги на плани свого ненаглядного. Вони впевнені, що одружившись, спільними зусиллями, побудують подальші плани. Не сподівайтеся на це. Навіть якщо в майбутньому він і побудує будь-які плани, то вас там не буде.

Чоловік, готовий змінитися заради коханої жінки

Не секрет, що неможливо змінити дорослої людини. Чоловік зміниться тільки в тому випадку, якщо він сам цього сильно забажає. Якщо вам не подобаються будь-які риси характеру в ньому, негайно повідомте йому про це. Якщо він дійсно вами дорожить, то задумається, і незабаром зміниться в кращу сторону. Якщо відбудуться помітні зміни, то будьте впевнені, що він щиро вас любить і готовий мінятися заради вас.

Чоловік, що вміє правильно розпоряджатися фінансами

Уважно подивіться, як ваш коханий звертається з грошима. Якщо він дбайливо зберігає чеки і йому готові надати кредит в банку, то це говорить про те, що чоловік самостійно контролює своє життя, йде на компроміси і приймає життєво важливі рішення. Якщо ж він кидає гроші на вітер, знайте, що ця людина здатна вам змінити. Однак яким би серйозним він не був, він повинен з розумом витрачати певну суму грошей на цікаву розвагу. Всього найкращого!Чи варто за нього виходити заміж?

Ваші стосунки з коханою людиною поступово наближаються до весілля? Але як достовірно переконатися в тому, що ваш партнер підійде на роль чоловіка? Чи присутні в ваших думках тривожні нотки? Адже заміжжя — це дуже важливе життєве подія, яка заздалегідь потрібно добре обміркувати. Перед походом в ЗАГС намагайтеся задати собі кілька питань, які ми наведемо в…

Прикраси для молодої нареченої

Абсолютно кожна сучасна, приваблива дівчина бажає виглядати розкішно в день своєї довгоочікуваної весілля, такої грандіозної події, яке буває тільки один раз в житті молодої леді. Природно, що головне місце в образі жінки займає безпосередньо весільну сукню і оригінальна зачіска, виконана професійним перукарем з високим рівнем кваліфікації. Найміть візажиста на будинок, щоб даремно не витрачати свій…

Помилки в організації весілля

Напевно, багато хто з нас мріють про ідеальне весілля. Ми можемо місяцями шукати підходяще плаття, кращого стиліста і найкрасивіший банкетний зал. Нас не зупиняє ні брак вільного часу, ні втома, ні, навіть, думка про те, що цей довгоочікуваний день, промайне перед нами, як в тумані. Ми постійно прокручуємо сценарій весільного дня в голові і навіть,…