Головна сторінка Контакти Усі записи

Чим небезпечна фарба для волосся

Чим небезпечна фарба для волосся

Практично кожна жінка хоча б раз у житті використовувала фарбу для волосся. І не обов’язково це стандартне зафарбовування сивини. Найчастіше фарбу для волосся використовують для того, щоб змінити свій образ, проекспериментувати з кольором волосся. І ніколи ми не замислювалися, до чого може привести регулярне фарбування волосся. А ось британські вчені, як завжди, невгамовні в своїх дослідженнях!

Вони попереджають, що застосування фарби для волосся може завдати шкоди здоров’ю.

 • Якщо жінка фарбує волосся частіше 9 раз в рік, то у неї може підвищиться ризик захворювання хронічної лейкемію. До такої групи ризику в більшій мірі відносяться жінки, які використовували фарбу для волосся до 1980 року. У той час в фарбах для волосся містилися токсини, які могли викликати рак. В наші дні небезпечною залишається фарба темних тонів. Якщо жінка дуже часто фарбує волосся саме в темні кольори, може розвинутися фолікулярна лімфома — різновид раку крові.
 • А зовсім недавно вчені розповіли про свій новий відкритті. Виявляється, що фарба для волосся наносить дуже сильний удар по печінці. До складу фарби для волосся входять такі речовини, які можуть привести до розвитку цирозу печінки. Чи не грає великої ролі використовуєте Ви професійну фарбу або фарбу для домашнього застосування.
 • Особливо схильні до проблем зі здоров’ям жінки, які безперервно протягом 5 років щомісяця використовують фарбу для волосся. Але також варто підкреслити, що потенційно небезпечними є тільки старі формули фарб.

  Як альтернативу фарби для волосся пропонуємо фарбувати волосся природними барвниками: хна і басма, але, на жаль, у таких барвників є недолік: волосся можуть змінити колір в зелений колір.

  Після покупки нової квартири завжди починаються нові клопоти, які найчастіше пов’язані з вибором меблів. Якщо Ви живете в Москві, то покупка нових м’яких меблів для Вас не складе великих труднощів, так як меблевих салонів там багато: починаючи від дешевих меблів і закінчуючи елітною. Елітні меблі для людей, які живуть далеко від Москви, практично не доступна або доступна, але за дуже великі гроші.

  Клопоти з покупкою нових меблів звичайно ж дуже приємні, так як пов’язані з облаштуванням власного, сімейного гніздечка.  Мінуси нарощування волосся

  Яка дівчинка не хотіла б мати красиву, пишну зачіску з гладкими як шовк волоссям? Коли я була маленькою дівчинкою, то найулюбленішою моєю казкою була казка «Буратіно». У ній мені шалено подобалася Мальвіна, дівчинка з блакитними пишними кучериками. Вже пізніше я зрозуміла, що колір волосся для мене не є великою проблемою, а ось обсяг волосся —…

  Як доглядати за накладним волоссям?

  Кожна жінка хоче бути бажаною і красивою. У гонитві за красою вона готова на багато що: до голодних дієт, виснажливим спортивних занять, багатогодинним маскам для обличчя і ще до багато чому іншому. Чоловікам точно цього не зрозуміти. На цьому, звичайно ж, список жіночих поневірянь не закінчується. Зачіска для кожної жінки — це важлива складова, яка…

  Як зміцнити волосся від випадання

  Розкішні, блискучі, живі волосся — що може краще прикрасити жінку. Це подарунок природи і берегти його треба змолоду. Наші волосся — дзеркало здоров’я, загального самопочуття і навіть просто поганого настрою. Французи кажуть: «Якщо ви погано виглядаєте, помийте голову». А вони в питаннях жіночої краси завжди праві. Основним в збереженні здорового волосся є правильний гігієнічний догляд,…