Головна сторінка Контакти Усі записи

Чим привабити чоловіка?

Чим привабити чоловіка?

Одвічне питання: «чим же привернути свого принца?» Турбує жінок протягом декількох десятиліть поспіль. Дійсно, вгадати ідеальну формулу судженої, щоб догодити обранцеві не так вже й просто. Смаки різняться в залежності від віку та особистих уподобань, і підійти одночасно всім ой як непросто. Але статистика стверджує зворотне, заявляючи, що перелік якостей, які цінують абсолютно всі представники сильної статі, все-таки існує.

Недоліки

Як не дивно, а чоловіки більше відгукуються на милі вади зовнішності, ніж 100% копію ляльки Барбі. Тому не поспішайте приховувати своє обличчя за тоннами косметики, купувати блискучі сукні і бути постійною відвідувачкою салонів краси. Набагато більше шансів у тих, хто має в своєму арсеналі які — то цікаві родзинки: родимки, рідкісний колір очей, вигин губ або витончену форму носа. Недарма стилісти наполягають на тому, що варто підкреслювати власні переваги — саме вони привертають інших і роблять вас особливим, а не шаблонним експонатом. Майбутній принц може помітити вас саме завдяки такій дрібниці. У той час, коли ретельно продуманий імідж, макіяж і манікюр вони помічають лише в десяту чергу, не надаючи цим речам особливого статусу.

Товариськість

Кілька дипломів і високий IQ — це не межа мрій, але коли леді вміє чітко сформулювати свою думку, це полонить практично всіх співрозмовників. Підтримати розмову на абстрактні теми, до речі, теж повинна будь-яка поважаюча себе дівчина. Інакше з нею просто буде нецікаво вести діалог і, як наслідок, коштувати подальші відносини. Так що у вільний час неодмінно беріться за своє виховання і освіту, адже зайвим цей нюанс точно не виявиться. Повірте, не тільки жінки люблять вухами — до протилежної статі дане твердження теж відноситься, хоча і має дещо іншу модель. Щоб бути цікавою не день і не два, а досить тривалий час, залучайте не просто ефектною зовнішністю, але і внутрішнім світом.

Хазяйновитість

Як би ми не ображалися на бажання бачити нас виключно в ролі домогосподарок, подібна риса як не можна сильніше схиляє хлопців до вирішення одружитися. Тим більше що талант готувати смачні страви і турбота про кохану все одно вважаються головними козирями. Недарма більшість жінок нехтують такими способами впливу, намагаючись залишити перевага за рахунок красивого личка або сексуального тіла: якщо спочатку їх «пастка» подіє, то потім принц не зможе представити свою пасію в ролі доброї жінки і тут — то план зійде на «ні». Навчіться дивитися на чоловіка як не на жертву, а як на рівного собі партнера. Тоді позитивні якості будуть проявлятися самі собою і неодмінно відображати лише кращі сторони характеру.

У будь-якому випадку головне — це не грати в «кішки — мишки» зі своїм обранцем. Будьте щиро, і той, хто оцінить вас по достоїнству, обов’язково поквапиться з’явитися в життя такої неповторної жінки.Як повинна одягатися жінка, щоб зацікавити чоловіка?

Звичайно, зацікавити чоловіка по — справжньому за допомогою одягу не вийде: для цього потрібно бути цікавим співрозмовником і мати глибокий внутрішній світ. Але як зробити так, щоб чоловік захотів дізнатися вас краще, щоб ви як жінка його зацікавили? Здавалося б, в цьому немає нічого складного: спідниця коротше, каблуки вище, декольте глибше… Але не все так…

10 способів як привернути увагу чоловіків

Сподобався чоловік, а він не звертає на вас ніякої уваги. Проявимо трішки фантазії і перемкнемо його увагу на себе. Будемо його дивувати, інтригувати, спокушати і можливо теж не звертати увагу. Інтригуючи його — подивіться йому в очі з — під опущених вій, а потім опустіть очі вниз і так кілька разів. Звернути на себе увагу…

Що зводить чоловіка з розуму

Жіночі ніжки — це об’єкт, здатний звести з розуму будь-якого чоловіка. Дуже часто процес підкорення потенційної жертви зовсім не задумувався і не продумували заздалегідь: сильна стать просто небайдужий до красивих ніг привабливих жінок. Свою роль в цьому зіграв той факт, що тривалий час жіночі ноги не перебували у вільному доступі для чоловічого погляду: мода на…