Головна сторінка Контакти Усі записи

Чому нас кидають чоловіки

Чому нас кидають чоловіки

Ще вранці ви приємно спілкувалися, будували плани на майбутнє. І зовсім несподівано сталося те, чого ви найменше очікували. Він вас покинув.

А, можливо, все було інакше. Щоденні сварки, докори, нерозуміння. Результат той же — ви тепер самотні. Причин для розлучення можна знайти дуже багато. Але усвідомити, що тебе покинув коханий чоловік, дуже складно. У цей період жінка перебуває в стані сильного психічного розладу, перебуває у стресовому стані. Намагається відповісти на питання і зрозуміти — чому ж це з нею сталося? В чому причина? Їх декілька:

 • Причина перша. Побут. Коли говорять, що «побут заїдає», то це не просто безглузда фраза, а правда. Жінка може звикнути до постійних скандалів, розмов на підвищених тонах. Чоловік вас дорікає, що завжди в будинку немитий посуд і т. д. І до такого способу життя пристосовувати не хоче. В його пам’яті ви витончена красуня з чарівною посмішкою. Йому важко зрозуміти, чому ви так змінилися. І постійні в його сторону закиди і бурчання починають дратувати. Це, безумовно, призведе до розриву.
 • Причина друга. Раптова любов. Минув час, стерлися ніжні почуття, які відчувають раніше до вас. Він зустрів нове кохання. Так теж буває. Не впадайте в депресію. Починайте боротися за нього, не забуваючи про власну гідність і елементарні правила поведінки. Або просто тихо і спокійно відпустіть його.
 • Причина третя. Чути один одного. Якщо двоє не зможуть почути один одного, не навчаться домовлятися, то життя не складеться. Адже кожна людина росте в своєму оточенні, що має певний уклад життя і менталітет. Чоловік може залишити вас навіть через підвищений при друзях на нього голоси. Адже в його родині цього він не спостерігав. Жити в незвичній для себе обстановці він не зможе.
 • Причина четверта. Чоловік — завойовник. Чоловіки від природи завойовники жінок. Їм подобається добиватися, доглядати за жінкою. У відносинах він повинен відчувати лідерство. Але проходить час, настає нудьга і апатія до життя, новизни не передбачається. Він починає шукати нових перемог, придивляється до оточуючих його дамам. Цей момент жінка не повинна пропустити. Якщо не внести новизну у відносини, то можна залишитися самотньою.
 • Причина п’ята. Інтимна сумісність. Одну з головних ролей в сімейному житті треба відводити сексуальну сумісність. Дуже часто саме сексуальна несумісність призводить до розставання пари. Жінка не повинна відмовляти чоловікові. Якщо з’явилися постільні проблеми, то вирішувати треба їх терміново і обов’язково разом. Спробуйте щось змінити у вашій спальні. Сміливо можна почати з елементарного — з зміни постільної білизни КПБ з бязі з Іваново, адже якісне, м’яке і приємне тілу білизна одна з причин виникнення бажання у партнера, коли Ви опиняєтеся в одному ліжку.
 • Причина шоста. Свобода — життя. Є тип чоловіків, коли їм потрібно часто міняти партнерок. Жити довго вони з однією жінкою не можуть. Почуття свободи і незалежності від сім’ї — це їх основний пріоритет. Вони постійно шукають на стороні знайомств, здатні навіть і сім’ю покинути. Але якщо жінка першою його залишить, то він не зрозуміє її вчинку. Примушуватиме до відновлення відносин.
 • Причина сьома. Зрада. Якщо він дізнається про вашу йому зраду, то виправдати цей вчинок ніколи не зможе. Спокійно з ним жити вже не будете. Хоча чоловіки самі полігамні (від природи), але жінка повинна їм бути вірна. Це їх головне правило сімейного життя.
 • Причина восьма. Очікування нанівець. Трапляється, що незабаром після весілля чоловік йде з сім’ї. Він розуміє, що ви не виправдали його очікування. Він просто поквапився і не зміг дізнатися вас ближче. І тільки після весілля усвідомив свою помилку. Адже йому потрібна дбайлива і господарська дружина, а не скандальна стерва.
 • Причина дев’ята. Мамин синок. Якщо він все своє життя пожив тільки з матір’ю і дуже до неї прив’язаний, то ви повинні подобатися і його мамі. Якщо цього не відбудеться, то тиску з боку родички він витримати не зможе. Йому доведеться прийняти не вашу сторону. Він буде дуже радий догодити мамі, а з вами, на жаль, розлучиться.


 • Як пояснити дитині, що батьки розлучаються

  Розлучення батьків це сильне психологічне потрясіння для дитини будь-якого віку. І далеко не завжди у батьків перебувають слова, щоб правильно пояснити ситуацію дитині. Головне завдання батьків допомогти дитині якомога легше пережити цей етап його життя. Які б напружені відносини між подружжям були дитина в будь-якому випадку не повинен страждати. Дайте зрозуміти своїй дитині, що перестаєте…

  Як пережити розставання? Топ-7 рад

  Розставання з людиною, який був для Вас особливим, який продовжує займати місце у Вашому серці, якщо, звичайно, ваші почуття до нього були щирими, — завжди болісно. І пережити розрив важко не тільки тим, кому запропонували розлучитися, але і тим, хто став ініціатором розлучення. Ймовірно, Вас будуть благати повернутися, і Ви самі будете коливатися в вірності…

  Дитина після розлучення

  Діти — це невід’ємна частина життя кожного повноцінного сімейства. Але часом трапляється так, що відносини між чоловіком і дружиною починають розладжуватися, залишаючи найдорожчих і безпорадних членів сім’ї під опікою одного з дорослого. Дитині дуже важко прийняти рішення з ким він або вона залишиться жити після розлучення. Бо часом малюк не в змозі промовити і слова….