Головна сторінка Контакти Усі записи

Циганський гіпноз: як діє і як захиститися

Циганський гіпноз: як діє і як захиститися

Гіпноз, циганський гіпноз, транс, самогіпноз, змінене свідомість — ці слова цікавлять і лякають кожного. Історії про те, як цигани обманюють чесний народ, змушуючи віддавати все нажите непосильною працею, лякають неймовірними подробицями. Як уникнути стороннього впливу на психіку і навіть скористатися гіпнотичним впливом собі на користь? Спробуємо розібратися.

Як працює циганський гіпноз

Так званим циганським гіпнозом володіють різні люди. Примусити до добровільного контакту може хто завгодно: наприклад, добре одягнена, пахуча дорогим парфумом дама. А може, чарівна вагітна дівчина. Все залежить від вибору клієнта. Для такого впливу на людину не потрібні тихий кабінет і розмірене погойдування маятника перед очима. Цигани діють інакше. Серед людської маси циганки обчислюють людини, який вже знаходиться в легкому трансі. Між іншим, транс — це стан, в яке ми самі входимо, коли сильно замислюємося про щось. Спочатку до потенційної жертви звертаються з нешкідливим питанням: «Котра година? Почастуєте сигареткою? Як пройти в бібліотеку? »Головне, щоб людина зупинилася і вступив в контакт. Потім чоловік, який відповів циганці, чує потік подяк і, серед багатослів’я, фразу про те, що вона бачить біду. Якщо фраза зачепила, жертва на кілька годин випадає з життя. Що відбувається далі?

При ворожінні цигани беруть людей за праву руку. Певні торкання і натискання на долоню притупляють активність лівої півкулі головного мозку, яка відповідає за інтелект. Циганка відключає розум, але залишає емоції. Ромале тисячоліттями розвивають свої навички і прекрасно знайомі з такими речами, як біоактивні точки людського тіла, в науковому світі звані рефлексологією. До речі, на шульг цей прийом діє сильніше, і в разі гіпнозу вони майже не чинять опору. Якщо жертва спробує втекти, її оточує ціла орава. Людина відволікається на гучні голоси, незрозумілі мови на різних мовах, мелькання рук і осіб, яскраві плями одягу, блиск прикрас. Серед цього хаосу його утримують очі гіпнотізерші, яка говорить багато і плутано. Зомбирующие фрази нестандартні з побудови, щоб вникнути в сенс, спробувати щось сказати у відповідь, людині доводиться додатково напружуватися. Мозок жертви перестає справлятися з навантаженням, воля паралізується.

Циганка обіцяє відвести біду (природно, за гроші). Процес запускається, як тільки з гаманця витягується перша монета. Для посилення впливу цигани дзеркалять жести, міміку, ритм і тембр мови і навіть частоту дихання оброблюваного об’єкта. Людина починає бачити в грабіжника буквально споріднену душу. В результаті хтось розлучається з готівкою, знімає з себе прикраси, хтось веде галдящіх компанію в будинок і віддає все цінне. Потім жертві дають установку: або нікому не говорити про це, інакше біда повернеться, або — забути все або частину того, що відбувалося. У себе обманутий приходить не відразу. Багато мовчать, соромляться розповідати про те, як їх обдурили. Ті, хто йде в міліцію, не можуть пригадати ні осіб, ні точного часу.

Як не стати жертвою циганського гіпнозу

Врятуватися від вуличного гіпнозу простіше і краще за все — втечею. Навіть якщо вам тільки здалося, що на вас виробляється вплив, — залиште співрозмовника. Краще здатися невихованим, ніж втратити гроші і здоров’я. У багатьох людей після виходу з трансу траплялися інфаркти та інсульти від усвідомлення того, що сталося. Однак не завжди є можливість уникнути контакту з гіпнотизером. Щоб не піддатися впливу, не можна дивитися в очі, навіть краще в обличчя не дивитися, а в сторону. І читати обережну Ісусову молитву: «Господи Ісусе Христе, Сину Божий, спаси і помилуй мене грішного. Бог мій, Ти зі мною, Ангел за мною, сила небесна ошую і праворуч. Амінь ».

Сам гіпноз не шкідливий (молитви, наприклад) і не є небезпечним. Небезпечно його використання в непристойних цілях. А між іншим, є вид гіпнозу, яким будь-хто може опанувати досконало і діяти собі на благо, — це самогіпноз. Займаючись самогіпнозу, ви здатні змінити життя на краще. Це і зміцнення здоров’я, і позбавлення від шкідливих звичок, і налагодження міжособистісних відносин, і розвиток творчих здібностей, і навіть кодування на удачу. Для того щоб увійти в транс, треба знайти місце, де вас ніхто не потривожить. Вибрати предмет, на який буде приємно дивитися. Подумки повільно описувати себе те, що бачите і відчуваєте. Уявіть, що ви хочете спати. Скажіть собі: «Як тільки я перехрещуся, я впаду в глибокий транс. Коли я дійду до кінця чіткий, я закінчу ». Хрестячись, ви торкаєтеся пальцями до себе, одночасно захищаючи себе від негативної зовнішньої енергії. Четверте дотик, до лівого плеча, вводить в стан зміненої свідомості.

Час самогіпнозу має бути обмежена, тому необхідно перебирати чотки. Бусина з хрестиком зупиняє процес, людина збивається з ритму, і транс припиняється. Найпростіша вправа — увійти в транс і згадати, де ви залишили або втратили якусь річ. Викликаючи в пам’яті обставини, що передували втраті, ви побачите, як це сталося. Потім навчитеся створювати нову реальність, де ви здорові і успішні. Ви побачите себе успішною людиною, які займаються улюбленою справою, здоровим, якому все по плечу. Ви створюєте власне майбутнє, яке потім виконується.

Можна почати вправлятися перед сном. Самогіпноз вимагає певної навички, тому перший час ви можете втомлюватися і відчувати слабкість, а сон відновлює сили. При досягненні успіхів можна входити в транс де завгодно і коли завгодно, налаштовуючи себе на успіх в переговорах, одужання, поява вкрай необхідної ідеї. Якщо досконало освоїти самогіпноз, інші гіпнози вам будуть не страшні.Що поверне душевну рівновагу

Існує кілька способів знайти душевну рівновагу і таке цінне для людини відчуття — щастя просто жити. В ідеалі кожна людина прагне до внутрішнього спокою, тому так часто в вітальних листівках нам бажають гармонії, миру в душі. Проте, людей, які виглядають умиротвореними і повністю задоволеними життям, навколо одиниці. Решта ніби не можуть злізти з каруселі на…

12 незвичайних способів зняти стрес

Стрес вважається бичем сучасної людини. Лікарі часто говорять, що саме він — причина багатьох хвороб. І запевняють, що від негативних переживань потрібно позбавлятися. В особливо важких випадках лікуватися від стресу доводиться медичними препаратами. Але, якщо не доводити до крайнощів, зі стресом можна впоратися самостійно, в «домашніх» умовах. Спорт Найпростішим і ефективним методом фахівці вважають спорт….

Як змінити життя силою думки

«Думка породжує вчинок, вчинок — звичку, звичка — характер, а характер породжує долю». Якщо вірити цьому афоризму, то виходить, що думки можуть змінити життя людини. Щоб вкласти в свою голову правильні думки, спробуйте використовувати психологічні техніки. Вони побудовані на методі вербальних тверджень і працюють з нашою підсвідомістю. Нічого складного, від вас будуть потрібні трохи терпіння…