Головна сторінка Контакти Усі записи

Дитина після розлучення

Дитина після розлучення

Діти — це невід’ємна частина життя кожного повноцінного сімейства. Але часом трапляється так, що відносини між чоловіком і дружиною починають розладжуватися, залишаючи найдорожчих і безпорадних членів сім’ї під опікою одного з дорослого.

Дитині дуже важко прийняти рішення з ким він або вона залишиться жити після розлучення. Бо часом малюк не в змозі промовити і слова. Діти або намагаються приховати свої переживання, або починають відкрито заявляти світу що їх кинули і батьки більше не хочуть підтримувати спілкування між собою.

Настає момент, коли жінка вступає в новий шлюб (і не важливо другий або п’ятий він за рахунком) і призводить разом з собою в нову сім’ю дитину від попереднього чоловіка. Добре, якщо відносини малюка і вашого чоловіка відразу стають гладкими, а що якщо так не відбувається? Тоді можна вдатися до маленьких стратегічним хитрощів.

Для початку поговоріть з дитиною, дізнайтеся що його не влаштовує в новому «татові». Запропонуйте йому сходити куди — небудь разом втрьох. Це може бути парк або галаслива дитячий ігровий майданчик. Вибирайте ті місця, де ви можете провести час разом і брати безпосередню участь у допомозі дитині. Покормите разом птахів, залізьте на гірку, купите солодку вату.

Зверніть увагу на себе. Дуже часто діти повторюють ваші думки і дії. Можливо, що коли — то ви погано відгукнулися про протилежну стать і дитина стала свідком. Спробуйте під час розмови з дитиною налаштувати його на дружні сімейні стосунки.

Довіряйте дитині. Як не дивно, але деколи дорослі виконують «дитячу» роботу за нього. Запропонуйте малюкові вимити посуд або прибрати свою кімнату, а самі підключіть майбутнього тата до цих справ.

Купуйте дитині його улюблені фрукти і солодощі, не забувайте дарувати подарунки на важливі свята. Діти люблять, коли на них звертають увагу. Вони не тільки стають прихильні до своїх співрозмовників, але й готові повністю йому довіритися. Адже ця людина приносить тільки радість в його життя. Слідкуйте за здоров’ям, уточніть норми зросту і ваги для дітей, обов’язково зіставляти всі дані з цими нормами. Приділяйте більше часу своїй дитині.

Читайте казки перед сном. Так ви не тільки зміцните свої відносини, але і розвинете рівень інтелекту свого маленького чада. Ставте сценки на ляльках і грайте їх разом з дитиною.

Пам’ятайте, що під час розлучення малюк ні в якому разі не повинен відчувати себе на самоті. Приділяйте йому більше уваги, водите на прогулянки і виставки. Якщо у вас же є кандидатура на майбутнього нового батька, то підключайте його до своєї роботи. Чим більше часу він буде проводити з вашою дитиною, тим більше спільних інтересів у них з’явиться і вони зможуть надалі мирно жити під одним дахом.Вернись, мій коханий!

Життя наше сповнене несподіванок. І найближчі нам люди раптово стають чужими. Куди йде любов? Добре б заздалегідь знати, як не допустити розлучення з коханим. А якщо це сталося, то, як повернути його? Як знову стати щасливою? Траплялося з вами подібне? Напевно багато хто відповість позитивно. Розлучена жінка в суспільстві набуває статусу приниженою, проблематичною жінки. Це…

Як відпустити довгі відносини, які зайшли в глухий кут

Існують такі відносини, які тримаються тільки на прихильності один одному або це просто хворобливі стосунки, де може, якщо і залишилися почуття любові, вони давно загрузли в сварках і нерозумінні. Якщо у вас схожа ситуація — ця стаття про те, як відпустити минуле і рухатися далі. Ви багато років були разом, сходилися, розлучалися і знову сходилися….

Як жінці підготуватися до розлучення

Прийнято вважати, що пізнати людину можна добре тільки після декількох років спільного проживання з ним. Цей не зовсім так. Тільки при розлученні він може показати своє справжнє обличчя, висвятив всі свої недоліки. Жінці треба про це пам’ятати і бути готовою на непередбачений випадок. Як відчути майбутнє розставання? За певними ознаками сімейного життя можна відчути майбутнє…