Головна сторінка Контакти Усі записи

Догляд за нарощеними нігтями

Догляд за нарощеними нігтями

Пройшли ті часи, коли жінки, зламавши довгий ніготь, впадали в депресію від майбутньої вечірки і зіпсованого свята. Зараз нарощування нігтів настільки популярно, що і домогосподарки, і любительки повозитися в саду, можуть стати володарками ідеально доглянутих нігтів. Однак не слід забувати, що після такої процедури, виконаної в дорогому салоні або в домашніх умовах, нігтям необхідний відпочинок, турбота і догляд.

Отже, які ж проблеми може принести нарощування нігтів, з чим доведеться зіткнутися після зняття штучних нігтів? Перше, що відбувається — травмується і виснажується нігтьова пластина. При заливці верхнього шару був знятий натуральний блиск, до того ж, нігтьові пластини знаходилися під штучним покриттям і мали обмежений доступ кисню. Тому відразу після зняття моделює матеріалу нігті коротко обрізають. Далі необхідно нанести на нігті спеціальний живильний склад і зробити нігтьової масаж, який поліпшить кровообіг. Будьте уважні при виборі кремів для подібної процедури, вони повинні бути на основі натуральних речовин. При догляді за ослабленими після нарощування нігтями, потрібно повністю виключити засоби, що містять ацетон і формальдегіди. Особливу увагу приділіть кутикуле і перед видаленням околоногтевого валика зробіть теплу ванночку.

Фахівці та косметологи рекомендують провести парафінотерапія після нарощування нігтів. Така процедура дозволить відновити і навіть збільшити функціонування капілярів і поліпшити мікроциркуляцію крові. Для проведення парафінотерапії потрібен косметичний парафін. Після одного нагрівання речовина втратить свої властивості, тому повторне застосування парафіну не принесе ніяких результатів. Перед нанесенням парафіну потрібно очистити руки за допомогою скрабу, промокнути серветкою або витерти рушником, нанести крем і залишити його (не втираючи) рівним шаром. У розігрітий (600 ° С) парафін через пару хвилин можна опускати кисті рук. Кожні 10 секунд руки виймають з ємності, процедуру неодноразово (5-6 разів) повторюють, щоб шкіру і нігті покрив товстий шар парафіну. Парафінотерапія проводять кілька разів на тиждень. Така процедура не тільки поліпшить стан нігтьових пластин, а й зробить шкіру еластичною і молодою. Парафін перешкоджає проникненню повітря, тому при проведенні процедури досягається ефект оклюзії (інтенсивне зволоження).

Якщо робота або положення в суспільстві зобов’язують щоденне наявність витонченого манікюру, дайте нігтям відпочити під час сну. Щоб забезпечити нормальне харчування для нігтів, дати їм можливість набратися сил, зніміть штучне покриття, нанесіть живильний крем і одягніть бавовняні рукавички, даючи нігтям можливість дихати і відновлюватися.

Під час догляду за нігтями після нарощування подбайте і про харчування, воно повинно містити вітаміни (А, Е, В) і мінерали, було збалансованим і раціональним.Як правильно доглядати за нігтями?

Щоб врятувати шкіру рук від лущення, потрібно користуватися зволожуючими засобами, але їх надлишок сприяє розм’якшенню нігтьової пластини. Тому, наносячи крем на руки, проробляти це акуратно, щоб не зачепити кутикулу. Також користуйтеся спеціальними засобами для зміцнення нігтьової пластини, які пропонуються в аптеках у величезному асортименті. Неправильна обробка нігтів і неякісні лаки теж травмують нігті, а нестача…

Як зробити класичний манікюр самостійно

Манікюр це, безумовно, одна з найпопулярніших в даний час косметичних процедур, адже правильний догляд за шкірою рук і нігтями дозволяє зберегти їх красу, молодість і здоров’я на довгі роки. Але, на жаль, дуже часто брак часу або фінансів, не дають нам можливості своєчасно відвідувати салони краси, і тут на допомогу приходить дана стаття, з якої…

Педикюр в домашніх умовах

У продовження моєї попередньої статті про те, як зробити класичний манікюр самостійно, мені б хотілося поділитися з вами, милі дами, кількома секретами виконання педикюру в домашніх умовах. Адже наші ноги щодня виносять колосальне навантаження! І якщо не доглядати за ними як слід, вони втомлюються, набрякають, з’являються тріщини і мозолі, що погіршує наше загальне самопочуття. Тому…