Головна сторінка Контакти Усі записи

Дванадцять законів ідеального сексу

Дванадцять законів ідеального сексу

При строгому дотриманні цих законів ви зробите своє інтимне життя незабутньою.

 • Займатися любов’ю потрібно тоді, коли ви впевнені, що хочете задовольнити свої сексуальні потреби. Недоцільно займатися сексом тільки тому, що всі люди це роблять.
 • Дуже багато залежить від запаху тіла. Неспроста в Стародавньому Єгипті жінки намазували тіла пахощами, а ложе обкурюють спеціальними ароматичними смолами. За допомогою смачних запахів ви зможете створити незвичайну, сприятливу атмосферу, завдяки якій ви абстрагіруетесь від зовнішнього світу і зосередитеся на вашому партнері. Згодом ви знайдете той аромат, який ідеально підійде вам обом. Найсексуальнішими вважаються такі аромати як ваніль, шоколад і масло іланг-ілангу.
 • Не поспішайте. Ніжні ласки послаблять вас, і ви без праці досягнете оргазму. Як можна частіше повторюйте чоловікові, що вам подобаються його дотику, не забуваючи пестити його тіло теж.
 • Подумайте перед заняттям сексом, чого ви самі хочете. Може, ви хочете ні сексу, а відчуття душевної близькості з партнером? Якщо вам не вистачає спілкування з чоловіком, то сходіть з ним в парк на прогулянку або ж просто сядьте поруч і насолодитеся товариством один одного.
 • Не займайтеся сексом в одній і тій же позі. Щоб не втратити гостроту відчуттів, регулярно експериментуйте.
 • Вносьте різноманітність в навколишнє оточення і в своє обличчя. Купуйте красиву нижню білизну і запаліть ароматичні свічки.
 • Розслабтеся по максимуму і отримаєте незабутні відчуття від заняття любов’ю. Випийте по келиху доброго вина, так вам легше буде дізнаватися нові бажання коханої.
 • Сексом найкраще займатися в напівтемряві, так як через яскравого світла зникне вся романтика. Ви без праці створите потрібне освітлення за допомогою світильника або свічок.
 • Ще мудрі греки стверджували, що якщо жінка в ліжку буде проявляти трошки сором’язливості, це заведе обох партнерів. Однак не переборщіть з цим. Не відмовляйте втілити в реальність сексуальні фантазії свого коханого.
 • Зміцнить ваші стосунки спільний душ після заняття сексом. Все це скріпить вашу любов і довіру.
 • Зробіть так, щоб ваш обранець представив майбутню інтимну близькість. Трохи пофліртуй з ним, попередньо надіславши йому еротичне смс-повідомлення. Подражнити його так, щоб він прагнув залишитися з вами тет-а тет.
 • Чого слід уникати:

 • Ні в якому разі не приставайте до чоловіка з проханням поговорити з вами;
 • Не слід проводити занадто сильні сексуальні експерименти, щоб уникнути внутрішнього протесту;
 • Не слід займатися любов’ю, якщо у вас включений телевізор, щоб уникнути уваги партнера на екрані. Бажаємо успіху!


 • Любовні ігри для партнерів

  Секс буває різний: нудний, захоплюючий, розслабляючий, повільний, чуйний, ніжний, пристрасний. Більшість сучасних людей хочуть спробувати щось нове, щоб урізноманітнити своє інтимне життя. Познайомившись з сексуальною технікою, ви зможете вибрати з них щось для себе. Відкриті, незакомплексовані пари навряд чи коли-небудь занудьгують. Якщо ви завжди займалися сексом виключно в традиційній місіонерській позі, ви повинні поміняти позицію…

  5 причин виникнення болю під час інтимної близькості

  Найчастіше відбувається так, що жінка не тільки не відчуває належного задоволення від статевого акту, але і відчуває при ньому неприємні відчуття. Звичайно ж, ви можете проігнорувати це, однак знайте, що турбує біль під час інтимної близькості трапляється не просто так. Про це ви дізнаєтесь докладніше, ознайомившись з цією статтею. Причини виникнення болю під час близькості…

  Що кажуть звички чоловіка в ліжку про його характер?

  Сексуальні експерименти і пози, які вважає за краще ваш партнер, можуть багато розповісти про його характер. Ви повинні бути особливо уважні при виборі залицяльника. Придивіться до того, як ваш об’єкт симпатії поводиться під час інтимної близькості. Якщо він намагається створити сприятливу романтичну обстановку, при цьому запалюючи красиві свічки, значить, він зробить все, щоб порадувати вас….