Головна сторінка Контакти Усі записи

Епіляція та її види

Епіляція та її види

На відміну від чоловіків, жінкам мати волосся на тілі вважається непристойним. Але за довгі роки, прогрес так і не прийшов до одного єдиного методу, завдяки якому позбутися небажаної рослинності можна було б як за помахом чарівної палички — раз і назавжди. Ось і доводиться користуватися в цій нерівній боротьбі всім, хто на що здатний.

Як багато коштів придумали для видалення зайвого волосся з жіночого тіла. Бритва, пінцет, віск, крем, епілятори — ось лише деякі з коштів видалення волосся. Але, всі ці процедури в домашніх умовах часто болючі. Звернувшись в салон по настільки делікатного питання, ви зіткнетеся з тим, що різноманітність засобів і в салонах вельми широко.

На даний момент існує кілька способів видалення небажаного волосся. На форумах жінки дуже жваво обговорюють всі способи і методи позбавлення від волосся. Хтось вважає за краще звичайне гоління, а хтось ні за що не відмовиться від походу в салон.

Для будинку

 • Хімічне знебарвлення. Спеціальний розчин наноситься на шкіру і через певний час змивається. В результаті непотрібні волосся висушуються, стають світлими і ламкими. Підійде тільки тим, хто має рідкісні і не дуже жорсткі волоски на тілі.
 • Гоління. Мабуть, цей спосіб можна назвати традиційним. Значним мінусом є те, що дану процедуру проводити доводиться дуже часто, та ще й волосся з кожним разом стають все темніше і жорсткіше.
 • Депіляція воском або смолою (биоепиляция). Цей спосіб широко рекламується в даний час. Все, що потрібно для проведення процедури, можна купити в будь-якому косметичному магазині, а далі слідувати інструкції на упаковці.
 • Депілірующіе крему. Нерідко після подібних засобів можна отримати результат як від гоління верстатом: волосся почнуть рости вже через кілька днів, тому важливо знайти «свій» крем.
 • Епілятори. Це електричні прилади, які просто вищипують волоски. Боляче, але терпимо, позбавляє від рослинності вже на більш пристойний термін.
 • В салоні

  Існують і більш сучасні види процедури не з дешевих і, щоб домогтися повного ефекту, повторити їх доведеться не один раз.

  Перелік видів видалення волосся в салонах на сьогоднішній день настільки великий, що кожна жінка без праці зможе собі підібрати найбільш підходящий і найменш болісний варіант.

 • Лазерна епіляція. — один з найпоширеніших способів видалення небажаного волосся в салоні. Лазер руйнує волосяну цибулину і є шанс позбутися від росту назавжди. Однак ця процедура не так дешево коштує і для досягнення хорошого результату її варто провести не менше 3-4 разів.
 • Фотоепіляція. Небажані волосся після неї знову з’являться тільки через 2-3 місяці. Але, фотоепіляція не самий безпечний спосіб вирішення проблем з волоссям. При фотоепіляції вплив відбувається тепловою енергією і при недостатній кваліфікації фахівця можна отримати опіки і навіть шрами.
 • Електроепіляція. Руйнування самої цибулини волоса розрядом струму. Механізм дії такий, що в фолікулу волосся вводиться голка яка руйнує фолікул і волосся просто перестає рости. Але ця процедура дуже дорого коштує до того ж дуже болюча.
 • Ультразвукова епіляція. Це видалення волосся за допомогою спеціального апарату. Що лякає — апарат впливає не тільки на волосяні фолікули, а й негативно впливає на клітини шкіри.
 • Elos-епіляція. В останні роки стала проявлятися така процедура як елос-епіляція. Цей метод поєднує в собі кілька видів епіляції і є дуже ефективним. Вже після першої процедури можна назавжди позбутися небажаного волосся. Але є один недолік: з часом волосся можуть почати рости на інших ділянках тіла. Так що шановні дівчата, перш ніж радикальними способами боротися з рослинністю, проконсультуйтеся з фахівцем і з’ясуйте всі плюси і мінуси і можливі наслідки тієї чи іншої процедури.
 • Якщо у вас є якісь сумніви — завжди можна проконсультуватися з лікарем-дерматологом. Він виявить протипоказання і визначить, підійде чи ні обраний вами метод.  Епіляція та депіляція зони пахв

  Через постійне прагнення жіночої статі бути ще прелестнее і сексуальніше з’явилися численні способи епіляції. В далекий кам’яний вік дами сміливо, без будь-якої боязні позбувалися від зайвого волосся за допомогою самого гострого каменя, але в сучасний час застосовуються більш м’які способи, які не зашкодять вашій чутливій шкірі. Це і воскова епіляція, і лазерна, і биоепиляция пахв….

  Як зробити епіляцію воском в домашніх умовах

  У цій статті я б хотіла обговорити з вами правила воскової епіляції, що проводиться самостійно в домашніх умовах. Перш за все слід обговорити, що буде потрібно для цієї процедури. Епіляція — це особливий спосіб позбавлення від зайвого волосся на шкірному покриві людини серед безлічі існуючих. Він є самим затребуваним серед дівчат. Це легко пояснюється. Процедуру…

  Як використовувати крем для депіляції?

  Не секрет, що жінки витрачають багато сил на догляд за своїм тілом, волоссям, нігтями і все заради того, що б подобається собі і, звичайно ж, чоловікам. Протилежна стать навіть не уявляє, скільки ми можемо витратити на засіб по догляду за волоссям або лак для нігтів з незвичайною Суперстійкі обіцяної нам виробником. Так уже склалося в…