Головна сторінка Контакти Усі записи

Фізичні вправи для запобігання розвитку целюліту

Фізичні вправи для запобігання розвитку целюліту

Комплекси фізичних вправ для збільшення м’язової і зменшення жирової тканини дуже ефективні. Програма включає в себе розтягування м’язових тканин, кардиоупражнения і зміцнення м’язів за допомогою тренажерів. Заняття 3 рази на тиждень дуже швидко дають позитивний результат.

При використанні тренажерів будинку намагайтеся робити якомога більше присідань і випадів, використовуючи гантелі, еластичні бинти або амортизатори. Виконуйте вправу з повною обробкою м’язів до 15 повторів на кожну. Слідкуйте, щоб вправи виконувалися правильно і з кожним разом намагайтеся збільшувати обтяження в середньому на 5 відсотків.

Всі вправи робіть, повільно напружуючи м’язи на два рахунки і приймаючи вихідне положення на чотири рахунки. В кінці вправи все опрацьовані м’язи розтягніть. Кожна розтяжка утримується 20 секунд.

 • Сідайте на сидіння, використовуючи тренажер для пророблення м’язів задньої поверхні стегна. Випрямити ноги, упор поперек стегон, валик під щиколотки. Візьміться за рукоятки. Спину і сідниці щільно притиснути до сидіння. З зігнутими колінами підтягуйте ступні поступово вниз і назад. Повільно повертайтеся до вихідного положення. Виконуйте до 15 повторів. М’язи, розташовані на задній частині поверхні стегна потягніть в положенні сидячи. Обтяження — 18-36 кілограм.
 • Сідайте на сидіння тренажера для м’язів передньої поверхні стегна. Коліна зігнути, валик знаходиться над щиколотками. Випрямити ноги, коліна не напружувати. Робіть від 10 до 15 повторів. Розтягніть м’язи поверхні стегон, перебуваючи в положенні стоячи. Обтяження — 14-28 кілограм.
 • Сідайте на сидіння тренажера, притисніть коліна до упорів, ноги ширше плечей. Напружуйте м’язи преса, не відриваючи спини. Для підтримки візьміться за рукоятки. Коліна з’єднати, щоб упори стикнулися. Виконати до 15 повторів. Сидячи на підлозі, розтягніть м’язи знаходяться на внутрішній поверхні стегон. Обтяження — 23-46 кілограм.
 • Сідайте на сидіння тренажера, коліна притиснуті до упорів, ноги трохи розведені. Поступово напружте м’язи преса з щільно притиснутими до сидіння спиною і сідницями. Коліна з зусиллям розведіть в сторони на ширину плечей. Повторюйте 10-15 разів. Розтягніть, лежачи на підлозі, м’язи на бічній поверхні стегна, так щоб кісточка однієї ноги лежала на коліні іншої. Обтяження — 14-28 кілограм.
 • Лягайте на тренажер для ножного жиму. Сідниці і плечі щільно притиснуті до спинки. Ступні на ширині плечей паралельно один одному. Стегно, коліно і кісточка — в одній площині. Випрямити ноги, взявшись за ручки. Коліна зігніть під кутом 90 градусів. Навантаження на п’яти. Робіть до 15 повторень. Потім розтягніть м’язи сідниць, підтягуючи коліна до грудей. Обтяження — 34-64 кілограма.
 • Навіть при використанні професійно підібраного лікування використання комплексу фізичних вправ допоможе більш ефективно боротися з целюлітом.

  Якщо у Вас вдома накопичилося багато непотрібних речей, які займають багато місця і є додатковим пилозбірником, то Ви можете здати їх на складське зберігання. Після цього будете захаращувати чуже приміщення за гроші.  Позбавляємося від животика за допомогою міні-степпера

  Міні-степпер це кардиотренажер. Як і у будь-якого іншого спортивного інвентарю, у нього є свої плюси і мінуси. Розберемося з цим докладніше. До переваг тренажера можна віднести: Компактність. Він займає мало місця в порівнянні з іншими домашніми тренажерами (велотренажер, бігова доріжка). Його навіть можна прибрати в шафу. Такий тренажер ідеально підійде для маленьких квартир. Універсальність. Ви…

  Скакалка — кращий в світі тренажер!

  Скакалка — це найкращий в світі тренажер. Крім того, стрибати через скакалку ще й приємно, тільки в міру дорослішання ми забуваємо про це. Стрибки зі скакалкою з легкістю дозволять позбутися від зайвих кілограмів, а крім того, розвинути витривалість, зміцнити серцево-судинну систему, підтягнути м’язи ніг і це ще далеко не всі принади стрибків зі скакалкою. У…

  Що таке бодіфлекс і як їм займатися?

  Все в курсі того, що таке бодіфлекс. Бодіфлекс — це досить ефективна програма, яка дозволяє повернути грацію, здоров’я тисячам чоловікам, жінкам, причому не залежно від віку. Якщо ви збираєтеся займатися ним в спортивному центрі або залі, то варто знати техніку безпеки в спортзалі. Насправді, бодіфлекс включає в себе унікальний комплекс вправ, поз, які робляться зі…