Головна сторінка Контакти Усі записи

Грудне вигодовування або суміш — що вибрати?

Грудне вигодовування або суміш - що вибрати?

Кожна молода мама стикається з питанням, яким чином краще налагодити харчування для своєї дитини. Світова медицина однозначно наполягає на тому, що найкраще вигодовування немовляти — грудним молоком. Але чи всім жінкам підходить такий вид харчування?

Перш за все треба визнати, що годування грудьми — це дійсно корисно. Користь для дитини величезна: це і становлення імунітету, і налагодження належного функціонування шлунково-кишкового тракту, і тактильна і психологічний зв’язок з матір’ю для гармонійного психо-емоційного розвитку. Але, крім цього, і мама отримує вигоду від грудного вигодовування. Науково доведено, що це кращий засіб для запобігання розвитку раку грудей. Вважається особливо добре, якщо жінка народила першу дитину у віці до 25 років.

Крім фізіологічного аспекту, грудне вигодовування — це ще й зручно. Немає додаткових проблем у вигляді миття великої кількості пляшок, їх стерилізації, підбору соски за віком. Їздити в подорожі з немовлям одне задоволення. У будь-якому місці, в будь-який час досить прикритися широким хусткою або шаллю, і ваша дитина зможе спокійно поїсти без зайвих рухів і суєти.

Ну а тепер давайте розглянемо ситуацію, коли грудне вигодовування незручно або просто неприйнятно для даної конкретної сім’ї. Найчастіше на суміш дітей переводять ті мами, які в силу цілого ряду причин змушені часто відлучатися з дому. Звичайно мжно зціджувати молоко і залишати його для годування з пляшечки, але не кожна жінка зможе настільки часто і на постійній основі проводити цю процедуру.

Багато жінок переводять своїх малюків на штучне вигодовування через побоювання з приводу своєї фігури і форми грудей. Звичайно звучить дещо егоїстично, але таке трапляється досить часто. Тут кожна вирішує для себе особисто, що їй пріоритетне. Але треба сказати, що ті мами, які все ж вибирають годування грудьми, повинні пам’ятати, що в сучасному світі фігуру і груди можна завжди привести в порядок. Головне — бажання, можливості і завзятість.

Головний висновок, який можна зробити з усього вищесказаного: звичайно краще годувати грудьми свого новонародженого малюка, але якщо це неможливо, не варто докоряти собі, любов матері і її турбота проявляється не тільки в цьому.

Багато батьків хрестять своє дитинча ще в дитинстві, правильно підібрані хрестильні сорочки та інші приналежності забезпечать комфорт Вашій дитині під час цієї таїнства хрещення.Як вибирати коляску для вашого малюка

Кожні молоді батьки неминуче стикаються з питанням про покупку коляски для свого малюка. Яку краще? Одну або більше? Спробуємо розібратися в цих непростих питаннях. У будь-якому випадку, з вибором поспішати не варто: порадьтеся із знаючими людьми, придивіться, кілька разів сходите в магазин. Адже в колясці дитині доведеться проводити досить багато часу, і керувати нею вам…

Складаємо список необхідних речей для новонародженого

У вас скоро народиться дитина: дорогий синочок або мила лапочка-дочка? Тоді, без сумніву, ви складаєте список таких приємних покупок. Але що саме і в яких кількостях потрібно новонародженій дитині? А що буде зайвою витратою грошей і ваше дорогоцінного часу? На це питання найчастіше важко відповісти навіть досвідченої мами. Давайте розберемося разом. Почнемо з самого простого:…

Пеленальний комод, дошка або стіл? Вибираємо!

Чого тільки не існує в даний час, щоб надати істотну допомогу мамі в догляді за малюком. Окремо хочеться відзначити такі предмети меблів як комоди, пеленальні дошки і столики. Завдяки даним речей спина жінки не піддається сильним навантаженням, так як при пеленании їй не доводиться нахилятися до малюка над диваном або адаптованим для сповивання звичайним столом….