Головна сторінка Контакти Усі записи

Ім’я для дитини

Ім'я для дитини

Народження дитини — це завжди радісна подія в будь-якій сім’ї. Одночасно з ним з’являються такі дрібні радості, як покупка мініатюрної одягу, іграшок, колибелек та іншого. Але, напевно, одна з головних проблем, яка з’являється на шляху будь-яких новоспечених батьків — це питання про те, як назвати свого малюка? Стільки варіантів, що буквально очі розбігаються. Як же не заплутатися?

Вибрати відповідне ім’я — не така вже й проста задача, як може здатися на перший погляд. Це вам не міні готелю в Москві вибирати. Там чого тільки Фонду варто

Крім того, що між вами і вашим чоловіком або іншими родичами можуть виникнути суперечки, потрібно ще не забувати про сам власника — дитині. Невдале рішення може потім принести йому безліч неприємностей, найдрібніші у тому числі — це обзивання і клички в школі.

Наприклад, головна помилка, яку здійснюють багато батьків — це закордонне ім’я. Безумовно, імена відомих співачок, акторок і діячів звучать ефектно. Але, крім цього, вони повинні ще й поєднуватися з іншими складовими: прізвищем та по батькові. Як ви думаєте, доречно буде назвати своє чадо Іванов Наполеон Вікторович? Або Шевченко Вірджинія Петрівна? Іноземні імена уживаються з такими ж іноземними прізвищами, на кшталт Джонні Сміт і т. Д. А створити вдалу комбінацію з нашої рідної альтернативою набагато складніше. З усіх прикладів, хіба тільки Аліса і Юлія має право на легку життя.

Інша крайність — це часто вживаються імена. Звичайно, в цьому нічого страшного немає, що ваша дочка може стати «однією з» численних Марій, а хлопчик поповнить ряди Александров. Може, навіть, вам подобаються такі прості варіанти. Просто, дуже багато дітей, трохи подорослішавши, поспішають запитати у своїх батьків «чому їм дали таке банальне ім’я?».

Як ще один вихід можна згадати звичай давати імена на честь своїх родичів. Це досить хороша данину сімейних традицій. Однак, знову ж таки не забувайте: багато імен вже давно вийшли з моди і будуть просто-напросто недоречні. Зате, різноманітні Софії і Данила, упереміш з релігійними темами, починають знову набирати популярність.

Ви можете радитися зі знайомими, вираховувати оптимальний варіант по гороскопам і церковним календарями, керуватися своїми особистими уподобаннями. Але найважливіше, щоб майбутнє ім’я дитини красиво звучало і підходило саме йому.Що робити, щоб якомога швидше завагітніти?

Ось і настав відповідальний момент, коли ви твердо вирішили, що хочете стати мамою. Багато жінок хочуть завести дітей після весілля, інші ж не поспішають з цим. Наша стаття буде корисна для прочитання жінкам, які хочуть якомога швидше завагітніти. Швидко завагітніти ви зможете тільки від здорового чоловіка, тому вашому чоловікові слід здати всі необхідні аналізи (на…

Аборт в домашніх умовах

Жінка з’явилася в цьому світі з однією конкретною завданням — продовження і виховання здорового потомства. Вона і є та ланка, яка пов’язує між собою покоління, не дає перерватися людського роду. Тому і організм жінки влаштований таким чином, що перериваючи вагітність, вона ризикує своїм життям і здоров’ям. Але ще більшу загрозу становлять аборти, вчинені в домашніх…

Рада — якщо не виходить завагітніти

Материнство — це велика радість! Реалізація себе в якості мами — головна функція жінки, закладена самою Природою. Маленькі ручки і п’ятки, щирі очі і посмішка — більшість з нас готові віддати багато за це щастя. Але, на жаль, бувають ситуації, коли одного бажання замало. Стан жіночого здоров’я не завжди дозволяє зачати довгоочікуваного дитини, і причини…