Головна сторінка Контакти Усі записи

Коли краще спати?

Коли краще спати?

Сон займає одне з найголовніших місць в питанні про здоровий спосіб життя. За повного опису де, як, в який час доби спить людина, можна дуже багато дізнатися про його здоров’я і навіть характері.

Хоча сама людина під час сну знаходиться в стані неактивності, в його організмі і підсвідомості відбуваються найважливіші процеси. Мозок обробляє отриману протягом доби інформацію і через сни, часом, дає нам підказки. Адже саме в цей проміжок часу ми повністю вільні від суєти і ніщо не заважає нам обробляти інформацію в її правдивому світлі, нехай навіть і підсвідомо. А організм самовідновлюється, часом будучи для людини найкращими ліками.

Сон важливий для кожної людини. Його функції незамінні. І щоб отримати від цього процесу якомога більшу користь, слід приділити питанню правильності вашого сну належну увагу.

Багато людей, з — за необхідності працювати в нічний час, сплять вдень. Або мають ненормований сон. Добре це чи погано? І в який час взагалі найкраще спати?

В першу чергу, звичайно ж потрібно орієнтуватися на власні відчуття і самопочуття. Але все-таки вчені радять віддати перевагу саме нічний час доби, адже мелатонін виробляється тільки в темряві. Найбільш сприятливо лягати спати і прокидатися завжди в один час. З вченими в цьому питанні абсолютно згодні стародавні мудреці. Для того, щоб зробити такі висновки, вони багато років вивчали природу людського сну і робили спостереження за тим, як змінюється стан здоров’я від обраного часу доби і тривалості сну. Виявляється, що ефективність безпосередньо залежить від обраних для нього годин.

Вважається, що одна година сну з семи до восьми вечора дорівнює по ефективності повноцінному семигодинний.

Після другої години ночі ефективність йде на спад. Так само древні мудреці вважали, що спати взагалі не має сенсу після шостої години ранку. Спробували б вони сказати це людині, який відпрацював нічну зміну.

Сон на природі — це окремий випадок. На природі завжди сон міцний і здоровий. Особливо комфортно спати в наметі в спальному мішку. Головне, правильно підібрати спальник. Сучасні спальники недорого можна купити в інтернет-магазині. Вас дуже порадує співвідношення ціна-якість.

Якщо хочете відповідати стандартам східних мудреців, то вирушайте в ліжко відразу із заходом сонця, а вставайте на світанку.

Окремо хочеться сказати про людей, що відповідають типу жайворонка, але нічого не мають проти того, щоб подрімати вдень.

Виявляється, це дуже корисно для організму в цілому і додає людині працездатності.

У деяких країнах начальство для своїх працівників навіть надає окремі кімнатки для відпочинку, в яких, в спеціально відведений час дозволяється поспати. За рахунок того, що у працівників відновлюються енергетичні ресурси для якісного виконання своїх обов’язків, вигідно це всім, в тому числі і роботодавцю. Нашим співвітчизникам, звичайно, тут є чому позаздрити.

Лікарі дуже рекомендують денний сон. Він здатний дати величезний прилив сил і зняти напругу. Продуктивність і здатність концентрації підвищується істотно, тому людям, пов’язаним з розумовою діяльність, так само слід хоч трохи часу спробувати приділяти денного сну.

Але вкрай не рекомендується спати вдень тривалістю понад дві години. Інакше є ризик отримати протилежний ефект: головний біль і підвищену дратівливість.

Заслуговують на увагу і медичні дослідження, в ході яких були виявлені поліпшення серцево-судинної системи у які брали участь в експерименті людей. До речі, ті, хто дотримується денного режиму відпочинку вкрай рідко страждає подібною недугою.

А чи існує час, коли спати краще не лягати взагалі? Так. Краще не лягати спати в проміжку від шістнадцяти годин до заходу. Сон в цей час в більшості випадків несе апатію і відчуття сильної втоми.

Якщо у вас відбуваються часті скачки артеріального тиску або діабет, то денний сон вам протипоказаний. Доведено, що він посилює дані недуги.Засоби ароматерапії для позбавлення від целюліту

Відомий в народі як «апельсинова кірка» целюліт став бичем жінок будь-якого віку і матеріальних статків. Прояви його на шкірі чи здатне прикрасити жінку: шар підшкірної клітковини буквально спотворює руки, ноги, область живота представниць прекрасної половини людства. В основі появи целюліту лежить порушення обміну речовин, неправильне харчування, гормональні зриви, несприятлива екологія. Щоб привести в порядок шкіру…

Як швидко позбутися від другого підборіддя?

Така проблема зустрічається у багатьох людей і часто побутує міф, що ця проблема стосується тільки чоловіків. Це не так. Багато сучасні жінки страждають проблемою другого підборіддя, але більшість з них не хочуть собі в цьому зізнаватися або вважають, що цю проблему вирішити не можна. Взагалі в світі дуже мало проблем, які не мають свого рішення….

Вправи для позбавлення від подвійного підборіддя

Проблема подвійного підборіддя стосується абсолютно всіх і чоловіків і жінок. Наведені поради раніше — це базові дії, які виступають як фундамент. Але щоб приступити до боротьби з максимальною ефективністю потрібна «важка артилерія», виступати якої спеціальні вправи, які вже точно позбавлять вас від другого підборіддя. Всі наведені тут рекомендації, розіб’ємо на кілька частин для більш наочного…