Головна сторінка Контакти Усі записи

Кольорові тату: значення і походження

Кольорові тату: значення і походження

Колірна гамма малюнка татуювання має величезне значення: по-перше, така процедура не робиться за один день, а по-друге, колір має властивість впливати на артеріальний тиск, напруга м’язів, частоту дихання і навіть серцебиття.

Найпоширенішим кольором в малюнках — тату є, безсумнівно, чорний: з його допомогою можна створити чіткі лінії, графічні зображення. Крім того, чорний використовують в якості основного кольору і для створення тіней в кольорових татуюваннях. Цей колір воліють бачити в татуюваннях, як жінки, так і чоловіки. В якості альтернативи для жінок салон татуювання може запропонувати покласти в основу коричневий колір, прекрасно резонуючий з дамською сутністю.

Кольором мудрості і витонченості вважається фіолетовий. Такий відтінок воліють інтроверти, які відмінно орієнтуються у власному внутрішньому просторі. Фіолетовий колір в малюнку сприяє нормалізації гормонального рівня, а також знімає нервове збудження і розташовує до відвертості. Цей колір можна назвати містичним і чарівним, а поєднувати його краще з рожевим, бузковим та білим. Відмінним контрастом до фіолетового буде помаранчевий.

Створити ділову атмосферу і безпечну атмосферу можна за допомогою зеленого кольору. Зелений — колір свіжості, родючості, літа, відмінно поєднується з коричневим. Поєднавши зелений з червоним, можна створювати красиві східні мотиви в мистецтві татуювань.

Синій асоціюється у нас з морем, небом. Колір стабільності, комфорту, символ стабільного життя, характеризує вічні цінності. У природному середовищі синє часто не є їстівним, а тому цей відтінок має властивість пригнічувати апетит. Ефектним поєднанням є поєднання чорного і синього, класичним — білого і синього. Бірюзовий колір особливо у чоловіків створює відчуття настирливості і нав’язливості, тому жінкам краще утриматися від використання даної колірної гами в татуюваннях. Якщо хочете оригінального поєднання, використовуйте синій з бежевим і коричневим.
Грайливий і кидається в очі колір — жовтий. Це відмінний стимулятор мислення і творчого начала, проте надмірна жовтий створює агресію. Доповнивши його іншими квітами, можна додати в кольорові татуювання легкості і грайливості.

Емоційний червоний допоможе підняти настрій і зарядитися позитивною енергією. Червоний показує силу тіла і духу, тому татуювання, виконану в такому кольорі, краще робити в місцях недоступних для загального огляду. Червоний з давніх пір асоціюється з кров’ю і може викликати двоякі відчуття. Холодні відтінки червоного можуть відштовхувати чоловіків: з обережністю використовуйте бордовий, малиновий, яскраво-рожевий. Краще замінити їх більш гармонійними персиковим, помаранчевим і теракотовим. Якщо ви ходите додати в кольорове зображення червоний відтінок, то добре б оформити його білим, чорним, жовтим або коричневим.

Тату салон запропонує вам безліч варіантів нанесення малюнка на шкіру (в тому числі, тимчасове татуювання), а колірну гамму ви може вибрати самостійно з наявної лінійки відтінків. Слід проконсультуватися з майстром, наскільки зносостійкі матеріали, що використовуються в роботі, а потім приймати рішення.

Якщо звернутися до статистики використання різних кольорів в мистецтві татуювання, то переважне місце займає чорний, за ним слід червоний, зелений, синій та інші. Мінімальною популярністю користується рожевий і фіолетовий, тому якщо ви хочете виділитися із загальної юрби, можливо, варто звернути увагу саме на ці кольори.Скраб — запорука прекрасної шкіри

Кожна жінка, незалежно від віку, мріє мати свіжу, гладку і пружну шкіру. На жаль, навколишнє середовище, стреси, стрімкий ритм життя тільки сприяють її погіршення. Нейтралізувати згубну дію зовнішніх чинників можна лише, піклуючись про свою шкіру, але не всі вміють правильно за нею доглядати. Першим кроком до правильного догляду за шкірою є очищення. Щодня на нашій…

Як правильно наносити скраб?

Якщо ви хочете підтримувати вашу шкіру в відмінному стані, потрібно використовувати не тільки гелі для душу, а й своєчасно робити чистку тіла-пілінг. Ця процедура сприяє стимулюванню процесу клітинного оновлення і відновлення, а також помітним чином поліпшує проникнення в шкіру поживних коштів, при цьому роблячи її гладкою та еластичною. Безумовно, що шкіра нашого тіла товщі, в…

Як зберегти шкіру шиї молодою і пружною

Будь-яка жінка хоче виглядати молодо якомога довше. Природно вона для цього використовує всілякі крему, маски, лосьйони. Робить безліч процедур націлених на збереження пружності та молодості своєї шкіри. Жінки і деякі чоловіки в першу чергу доглядають за шкірою обличчя. Воно і зрозуміло — обличчя наша візитна картка. Допоможе Вашій шкірі виглядати молодше крем Stem Cell. На…