Головна сторінка Контакти Усі записи

Користь і шкода інтерактивних іграшок: поради та рекомендації

Користь і шкода інтерактивних іграшок: поради та рекомендації

Користь чи шкода інтерактивних іграшок?

Інтерактивні іграшки з’явилися у нас порівняно недавно і здобули велику популярність. Що це за нововведення таке? Карапуз розмовляє з іграшкою, грає як з живою. Чи добре це? Сьогодні можна зустріти в продажу говорять букварі, які вчать букви з дітьми, планшети, хом’яки і багато іншого. Батькам простіше, так як їх крихітка зайнята сама собою тривалий час. Давайте розберемося по порядку, наскільки потрібні ці ігри дітям.

Користь інтерактивної іграшки

Всі батьки мріють розвивати свою дитину правильно, щоб він був найрозумнішим. Якщо раніше для цього читалися казки, розповіді, вірші, проводилися малювання, ліплення, а також багато інших різних ігор, то сьогодні купили інтерактивну іграшку, нехай вона розвиває вашого малюка. А ось ви задумайтеся, чи буде вона допомагати дитині в дрібній або крупній моториці? Першою можливо, адже пальчиками малюк натискає на кнопочки. Велику моторику розвивати навряд чи буде. Зоровий і слуховий аналізатор працюють при цьому відмінно.

Вибір розвиваючої інтерактивної іграшки

Крихітку розвивати необхідно з самого народження. Для цього більшість батьків набувають карусельку (мобіль), яку вішають над ліжечком. У багатьох діток — це перше інтерактивне розвага. Пам’ятайте, що дитяча карусель часто проводиться в Китаї. Так, вона коштує дешево, але якість залишає бажати кращого. Купуються таким чином багато дрібнички. Чи варто економити на своїх малюків? Можливо варто купити замість трьох іграшок одну, але якісну? Адже здоров’я і розвиток — ваш обов’язок.

Перед тим, як купувати іграшку, попросіть у продавця сертифікат якості. Він повинен бути в кожному магазині. Особливо якщо справа стосується дітей. Адже все проходить пробу через рот і запросто можна отруїтися, якщо погана якість. Безпека крихти залежить тільки від вас.

Мінуси інтерактивних іграшок

Коли купуєте говорить собачку, хом’ячка, Машу і ін., Стежте, аби мова була нормальною. Часто вони вимовляють спотворені слова, потім дитина буде розмовляти і повторювати за ними, з — за чого мова стає неправильна.

Сьогодні продаються багато різних говорять абеток або букварі. В основному вони чітко вимовляють букви, слова. Я, як педагог, думаю, що виробники трохи неправильно створили їх. Адже перед тим, як вчити з дітьми букви потрібно навчити з ними звуки. У говорить букварі є буква «ЕМ», а з малюком потрібно вчити спочатку «М». Дослідження показало, що діти починають плутатися в буквах, звуках, а потім в читанні. Слово «мама», дитина може прочитати «ЕМАЕМА». Найчастіше так і трапляється. Намагайтеся перед буквами вивчити спочатку звуки.

Маленькій людині набридає грати штучно. Дуже часто вони просять нормального людського спілкування. Для цього є ваша сім’я, яка зобов’язана приділяти увагу дитині якомога більше.

Ніхто не замінить маму

Якщо ви думаєте, що купили дрібничку і малюк буде з нею розважатися постійно, то ви помиляєтеся. Можливо, інтерактивна іграшка якісна, корисна, цікава, але мама завжди понад усе. Що закладіть малюкові до 2-3 років, то буде основою для подальшого його розвитку.

Тільки мама зможе навчити малюка доброті, ніжності, чуйності, нормальному спілкуванню, співчуття. Не потрібно замінювати себе іграшкою. Не купуйте малюкові розумну книжку, яка розповідає казки. Приділяйте вечорами свого часу маленькій людині, який так потребує вас.Ігри з дітьми для вивчення букв

Перед тим як запам’ятовувати правильно вимова букв, важливо пам’ятати одне важливе правило: «спочатку вчимо звуки». Це потрібно для того, щоб діти навчилися правильно читати. Наприклад, деякі батьки вчать дитину не «В», а «ВЕ». Чим це загрожує? Дитина згодом прочитає слово «ВОВА» ось так: «ВЕ — ВЕ-А». Саме тому, спочатку важливо вивчити всі звуки, і тільки…

Купання новонародженого малюка

Одним з не менш хвилюючих подій для батьків є перше купання малюка. Батьки хвилюються, як відреагує дитина на температуру води, на плескання, як зробити, щоб дитині сподобалося, і щоб в моменти прийняття ванни він не плакав. Адже багато хто з нас розуміють і скоріше за все беруть до відома, що яким буде перше купання, аналогічна…

Придане для новонародженого

У Вас скоро з’явиться малюк? Значить, пора подумати про доданому для новонародженого. Придане для малюка можна купити як в магазинах, так і в інтернет — магазинах. З покупкою через інтернет треба бути обережніше, слід вибирати магазини, які себе встигли зарекомендувати, Ви повинні бути впевненими, що одяг і меблі для дитини виконана з високоякісного матеріалу. Якщо…