Головна сторінка Контакти Усі записи

Красива постава — запорука здоров’я!

Красива постава - запорука здоров'я!

Стояти красиво потрібно вміти. Необхідно тримати голову рівно, разом з тим спина не повинна здаватися натягнутою.

Постава — звичайна поза людини, його стиль триматися. Оцінюється вона традиційно в розташуванні стоячи. При класичної поставі голова і корпус, при погляді ззаду, стосуються однієї вертикальної смуги, плечі — на однаковому рівні, лопатки зведені. Заглибленість вигинів хребта не перевищує 3-4 см.

«Кругла спина» характеризується підвищенням грудного кіфозу (увігнутість тіла назад) і скороченням шийного Si (увігнутість вперед). У зсутуленого людей торс опущений, плечі видаються вперед, лопатки стирчать, живіт випнутий.

Як дізнатися: чи правильна у Вас постава?

Щоб з’ясувати, ідеальна чи у вас постава, необхідно зробити кілька контрольних досліджень. Для цього потрібно зобразити на високому дзеркалі маркером вертикальну лінію. Стати боком до дзеркала, відійшовши приблизно на 30 см. Тримати в руці другий маленький дзеркало і подивитися в нього. При вірною поставі ця риса знаходиться перед кісточкою в 2,5 см від коліна, спереду зачепить плече і закінчиться на мочці вуха.

Або необхідно стати прямо і напружити коліна. Якщо пропадає рівновагу, постава у вас невірна.

Кілька порад для збереження гарної постави

 • Тримати голову потрібно прямо і високо, щоб уявна риса об’єднувала мочку вуха і плече. Чи не висувати підборіддя і не підіймав ніс. Дивитися прямо і не в землю. При ходьбі не положено хитати головою.
 • Плечі слід тримати рівно. Для цього необхідно підняти плечі максимально високо, відсунути їх назад і опустити вниз.
 • Груди рекомендується піднімати вгору, але не вперед. Для того щоб груди зайняла правильне положення, необхідно стати прямо, зробити глибокий подих, втягнути живіт, видихнути і розслабитися.
 • Негарно відставляти таз назад або висувати вперед живіт.
 • Постава мінлива і легко самою людиною. Хороше самопочуття, прагнення красиво виглядати облагороджують поставу і назад, кепський настрій, нездужання псують її.

  Іноді немає часу для того, щоб виділити кілька хвилин і повалятися під палючими променями сонця або сходити в солярій. Тоді на виручку Вам поспішає автозагар. Завдяки йому Ви можете в будь-який час року виглядати засмаглою і здоровою.  Користь кефіру для жінок

  Цю статтю автор присвятив користь кефіру, для жінок, а зокрема для її красивого волосся! Адже як не просто все-таки доглядати за довгими і густими волоссям! А ті красуні, яким все — таки вдається справлятися з цим не легкою справою, так чи інакше, вдаються, свого роду різних хитрощів! Ну, ось розглянемо докладніше одну з них. І…

  Пар — відмінний засіб для схуднення

  Всі люди діляться на дві групи — бажаючих схуднути і бажаючих поправитися. У наш час все більше людей страждають від зайвої ваги, нерідко приводить до серйозних захворювань серця і нирок. Одним з ефективних способів, що дозволяють позбутися від зайвих кілограмів, є баня. Люди, які регулярно відвідують парну не тільки стрункіше і не додають у вазі,…

  Як не почати курити знову

  Багато людей знають про шкоду куріння. Але ось що дивно, від цього сигарет менше не викурюється. Середній вік курців постійно знижується, можливо, скоро палити починатимуть з першого класу школи. Все більше дівчат затягуються сигаретою. Хто кинув, ті знову починають палити. З екранів телевізорів, плакатів навіюється ідея, що курити — шкідливо. Попередження МОЗ не бачив хіба…