Головна сторінка Контакти Усі записи

Криза середнього віку у жінок: як подолати

Криза середнього віку у жінок: як подолати

Криза середнього віку наздоганяє не тільки чоловіків. Жінкам теж нелегко дається цей перехідний період. Його головні симптоми — хронічне невдоволення собою і навколишнім світом.

Любити себе — не таке просте завдання, як здається. Ми постійно чіпляємося до себе. Те талія недостатньо тонка, то університетський диплом недостатньо червоний, то кар’єра не надто успішна, то діти не дуже виховані, та й чоловік зовсім Райан Гослінг. Добре, якщо незадоволеність своїм життям стає стимулом, який надихає на нові звершення. Але набагато частіше це почуття приносить з собою смуток, депресію і бажання з’їсти п’ять кіло шоколаду. Пора оголосити війну цій звичці — бути вічно невдоволеної собою.

Зовнішність

Криза середнього віку зазвичай настає у жінок між 30 і 40 роками. У цей час з’являються перші помітні вікові зміни в зовнішності. На лобі — зморшки, на талії — зайві складочки, волосся вже не такі пишні і блискучі. Сучасне суспільство тільки підсилює жіночі страхи і комплекси з приводу зовнішності. На сторінках модних журналів виключно молоді красуні, та й у фільмах рідко можна зустріти головну героїню старше 35 років. Не потрібно піддаватися загальній істерії з приводу вічної юності. Кожен вік гарний по-своєму. У гонитві за вислизає молодістю деякі жінки починають переборщувати з макіяжем. Не робіть цю помилку! Відвідайте майстер-клас професійного візажиста, нехай вам підберуть макіяж, що ідеально підходить до вашого типу обличчя і віком. Перегляньте фільми з такими актрисами, як Меріл Стріп і Хелен Міррен. Вони красиві і в 40, і в 50 років. Якщо жінка випромінює життєрадісність і оптимізм, то її краса буде вічною. Посміхайтеся частіше, і всі будуть помічати ваші сяючі очі, а не зморшки навколо них.

Кар’єра

Коли юні випускниці вузів і коледжів отримують дипломи, вони сповнені райдужних надій. Їм здається, що в найближчі 10-15 років вони встигнуть зробити все — обзавестися сім’єю і дітьми, побудувати успішну кар’єру, стати багатими бізнес-леді. Реально ж чимало прокидаються одного ранку, розуміють, що їм вже 30 років, а вони все ще працюють простими офісними клерками без особливих перспектив. Є від чого впасти в тугу! Коли кар’єрний шлях тільки починався, ніхто не попереджав, що сім’я і діти будуть віднімати стільки часу і сил, і кар’єрне зростання відійде на другий план.

Невдоволення собою відступить, якщо ви почнете діяти. Адже саме цей вік може стати періодом справжнього кар’єрного злету! Все більше і більше роботодавців розуміють, що жінки за 30 — відмінні працівники. Діти підросли і вимагають менше турботи, у жінки накопичено багато досвіду спілкування з людьми і вирішення нестандартних життєвих і робочих ситуацій. Беріть в руки блокнот і ручку і складайте свій кар’єрний план на найближчі рік, два, п’ятирічку. Дайте відповідь на наступні питання: чи хочете ви і далі працювати в своїй професійній області Якщо ви мрієте змінити спеціалізацію, то яка сфера діяльності вас приваблює? Яке навчання вам потрібно пройти, щоб піднятися на наступну кар’єрну сходинку? Залежно від ваших відповідей або починайте ходити на співбесіди, або беріться за підручники, або починайте грати більш активну роль на нинішній роботі.

Родина

Заміжні жінки в цьому віці часто починають розуміти, що їх шлюб далекий від ідеального. Невдоволення своїм життям виникає від того, що мрії розходяться з реальністю. Діти не такі слухняні янголята і не переможці всіх шкільних олімпіад, як мріялося раніше. Чоловік не такий пристрасний коханець і турботливий чоловік, яким він був на початку роману. Перше, що вам потрібно усвідомити: ідеальний шлюб — це міф. Розбіжності, непорозуміння, сварки, кризи — незмінні супутники реальних відносин. Питання в тому, як ви долаєте ці кризи. Можливо, зараз саме час прочитати кілька книг з психології відносин. Задайте такий запит в Інтернеті і виберіть книги, які здадуться вам найцікавішими. Намагайтеся читати роботи, написані професійними психологами, а не самопроголошеними коучами і фахівцями з усього на світі. Якщо у відносинах з чоловіком з’явилося охолодження, значить, настав час змін. Спільні поїздки, нові хобі, зачіска, нові сексуальні практики — все це допоможе повернути свіжість відносин, і ви не залишите жодних шансів почуттю невдоволення собою.Циганський гіпноз: як діє і як захиститися

Гіпноз, циганський гіпноз, транс, самогіпноз, змінене свідомість — ці слова цікавлять і лякають кожного. Історії про те, як цигани обманюють чесний народ, змушуючи віддавати все нажите непосильною працею, лякають неймовірними подробицями. Як уникнути стороннього впливу на психіку і навіть скористатися гіпнотичним впливом собі на користь? Спробуємо розібратися. Як працює циганський гіпноз Так званим циганським гіпнозом…

Що поверне душевну рівновагу

Існує кілька способів знайти душевну рівновагу і таке цінне для людини відчуття — щастя просто жити. В ідеалі кожна людина прагне до внутрішнього спокою, тому так часто в вітальних листівках нам бажають гармонії, миру в душі. Проте, людей, які виглядають умиротвореними і повністю задоволеними життям, навколо одиниці. Решта ніби не можуть злізти з каруселі на…

12 незвичайних способів зняти стрес

Стрес вважається бичем сучасної людини. Лікарі часто говорять, що саме він — причина багатьох хвороб. І запевняють, що від негативних переживань потрібно позбавлятися. В особливо важких випадках лікуватися від стресу доводиться медичними препаратами. Але, якщо не доводити до крайнощів, зі стресом можна впоратися самостійно, в «домашніх» умовах. Спорт Найпростішим і ефективним методом фахівці вважають спорт….