Головна сторінка Контакти Усі записи

Культурний шок по приїзду в Америку

Культурний шок по приїзду в Америку

Коли іноземні студенти приїжджають вчитися в США, вони досить часто переживають різного роду емоційні та фізичні потрясіння в перші місяці свого перебування в новій країні. Це почуття того, ніби ти нікому не потрібен і ніхто тобі не допоможе, більш відоме як культурний шок, має властивість зникати через якийсь час, хоча деякі студенти і страждають довше інших.

Дослідження показують, що це «розлад мігранта» будуть легше переносити ті учні, які чітко дотримуються до наміченої мети, є психологічно зрілими особистостями, мають досвід проживання в інших країнах і хороший рівень знання мови. Звичайно, якщо студенти не володіють англійською в належній мірі, мовний бар’єр стане для них перешкодою в придбанні навичок спілкування, які так необхідні в їхньому новому оточенні.

В першу чергу, намагаючись пристосуватися до звичаїв і традицій країни, учні можуть виявити, що їх звичних темп життя став тепер для них проблемою. Особливо це стосується студентів, які відвідують заняття в школах великих міст, тому що життя у великих містах США мчить в шаленому темпі. Люди намагаються скрізь встигнути, і, здається, їм зовсім не потрібно часу на відпочинок, за винятком вихідних. Члени сімей рідко обідають всі разом, а деякі і не обідають взагалі, будучи занадто зайнятими і намагаючись зробити все справи відразу.

Іншою проблемою є той факт, що більшість студентів відчувають нестачу тієї підтримки з боку суспільства, яка була у них на батьківщині. Друзі можуть допомогти іноземному студентові подолати багато труднощів, і це особливо важливо знайти друзів серед корінних жителів, які розмовляють англійською мовою. Однак, хоча студенти Північної Америки і здаються дуже доброзичливими, все це скоріше удаване і нещире. «Давай як-небудь зустрінемося», — кажуть вони, не називаючи при цьому точної дати. «Привіт, як справи?» — запитують вони, не чекаючи при цьому відповіді. По відношенню до іноземних студентів американці, як видно, занадто егоцентричні і їм не цікаво заводити нових друзів.

Також у кожної культури існують свої національні переконання і системи цінностей, тому багато студентів починають відчувати себе ніяково і некомфортно, живучи в суспільстві, чиї цінності їм чужі. Деякі студенти можуть порахувати відносини американців занадто вільними в плані моральних принципів, якщо, наприклад, хлопець з дівчиною мають близькі відносини і живуть разом до весілля. Хоча, на думку статистики, дуже велика кількість емігрантів за час свого навчання, встигають знайти свою другу половинку. Завдяки тому, що в Америці організація весільних урочистостей недорого обходяться приїжджими, то це є додатковим поштовхом до весілля.

І нарешті, легка їжа жителів Північної Америки подобається студентам, чия національна кухня відрізняється великою кількістю спецій, корисними продуктами і різноманітністю страв. Щоденне вживання хот-догів, гамбургерів, картопляних чіпсів, картоплі фрі може швидко набриднути, до того ж ця їжа не така корисна, як свіжі фрукти та овочі або рис і горох. Багато студентів не їдять протягом перших місяців перебування в США, так як їм не подобається їжа. Тому досить часто вони дуже сильно втрачають у вазі за період адаптації.

Незважаючи на різні проблеми, більшість іноземних студентів досить легко пристосовуються до нового оточення, переймаючи їх навички і більше дізнаючись про їх цінностях і звичаї. Поступово вони звикають до способу життя в США, заводять нових друзів, вчаться насолоджуватися життям за кордоном. Насправді, культурний шок може стати відмінним життєвим досвідом, підмогою для змін в людині. Між іншим, студенти, що пристосувалися до культури Північної Америки, можуть знову випробувати культурний шок, повернувшись до себе на батьківщину.Тури в Морелія, Мексика

Місто Морелія дивує своєю красою, своєю незвичайною архітектурою. Морелія є найбільшим містом штату Мічоакан. Її населення залишає близько 610 тисяч чоловік. Морелія є одним з найбільш привабливих для туристів центрів всесвітньої культурної спадщини. Морелія — ​​це також місто з високорозвиненою інфраструктурою, місто, де приїжджають пропонується широкий спектр послуг, від відвідування екскурсій до вечірок в національному…

Тури в Віллар-де-Лан, Франція

Невелике містечко Віллар-де-Лан знайшов популярність як прекрасний гірськолижний курорт завдяки ідеальному поєднанню низьких цін і високого рівня обслуговування. Саме цим він і приваблює до себе численних туристів, які шукають недорогий, але хороший відпочинок взимку. І варто зазначити, що сьогодні ви можете самостійно організувати поїздку в це містечко, адже зробити бронювання готелів у Франції в режимі…

Вибираємо місце відпочинку

З кожним роком за кордон виїжджає все більше і більше росіян. Однак залишається і чимала частка тих, хто проводить свою відпустку в місті або на дачі. І якщо одні віддають перевагу дачного відпочинку з усією відповідальністю, то інші не виїжджають організовано за кордон тому, що даний вид відпочинку для них — темний ліс, і як…