Головна сторінка Контакти Усі записи

Маленький секрет здорової шкіри

Маленький секрет здорової шкіри

М’яка, еластична, гладка шкіра — ось справжня зброя жінок всіх часів і народів! Найзнаменитіші красуні і прості представниці прекрасної статі в усі віки приділяли своєму тілу особливу увагу, щоб воно якомога довше виглядало молодим і привабливим. Шкіра — це гідність жінки, яке і в наші дні вважається найдорожчим прикрасою, що вимагає до себе належної уваги. Однак сьогодні навіть при наявності величезного кількість різного роду косметичних засобів і методів косметології по догляду за шкірою, домогтися по-справжньому високих результатів дуже складно.

Головна проблема, з якою стикаються сучасні сеньйори і сеньйори, мадам і міс, пані та леді, а точніше їх шкіра — це забруднення навколишнього середовища, що надає згубний вплив на все живе, що зводить нанівець всі зусилля жінки виглядати чудово. Як правило, самі представниці прекрасної статі починають відчувати дискомфорт, наприклад, сухість шкіри рук, стянутость шкіри обличчя відразу після контакту з водою. І якщо раніше це спостерігалося лише при застосуванні мила, то сьогодні і без нього залишається неприємний ефект. А адже саме з цього і починаються перші ознаки старіння. Чому ж так відбувається і чи є ефективні способи боротьби?

Давайте звернемося до першопричини проблеми — до води, адже саме після її використання виникають неприємні відчуття. Раніше вона містила набагато менше хлору, до того ж в ній практично не було елементів, які є результатом промислових забруднень. Хром, ртуть, свинець, натрій, залізо, миш’як, азбест, радіонукліди, мідь — це далеко не повний список того, що потрапляє на нашу шкіру разом з очищеною, на думку комунальних служб, водопровідною водою.

Звичайно, можна продовжувати «труїти свою шкіру» і весь організм в цілому тим жахливим складом, який прийнято називати водою і лаяти про себе відповідальних за це чиновників, а можна спробувати виправити ситуацію, якщо не для всіх жителів планети Земля, то хоча б для себе і своєї сім’ї. Звичайні побутові фільтри для води, безумовно, не забезпечують стовідсотковий захист від усіх негативно впливають елементів, які можна знайти в складі води, проте вони допомагають звести їх до безпечного для нашого організму мінімуму!

Вся Європа перейшла на використання фільтрів в побуті, усвідомлюючи, що знешкоджувати воду муніципальними очисними спорудами недостатньо. Фільтри для душа можна знайти там практично в кожному будинку! Так може і нам пора почати піклуватися про власне здоров’я?Правила автозагара

Коли закінчується літо і йде останній спогад про теплому морі і сонячному пляжі, найчастіше разом із засмагою, дуже хочеться повернути собі хоча б частинку того, літнього, відпускного, настрою. Багато для цього використовують автозагар. Також це засіб стає вельми популярно навесні, коли стає все тепліше, але сліди холодної зими у вигляді блідою шкіри ще виразно видно…

Причини появи прищів

Кожна жінка прагне до бездоганної красу свого обличчя. Але часом навіть найдорожчі засоби не можуть втілити її мрію. Виною всьому — прищі. Ми відкриємо вам справжню причину появи прищів. Ох вже ці прищі. Вони вміють зіпсувати настрій жінки. Боротися з ним буває досить важко. Причина їх появи криється набагато глибше, ніж ми можемо собі уявити….

Щоденний догляд за шкірою обличчя

Очішеніе, зволоження, харчування, тонизирование і захист — ось що потрібно вашій шкірі, незалежно від її типу. Все це можна отримати і в домашніх умовах. Різні типи шкіри: Щоб визначити до якого типу шкіри відноситься ваша шкіра, потрібно очистити обличчя від косметики, і через півтори години, коли відновиться її природний захисний покрив, прикладіть матирующую серветку до…