Головна сторінка Контакти Усі записи

Метод лікування хропіння

Метод лікування хропіння

Що може бути гірше нічного хропіння? Напевно, тільки денний хропіння. Найчастіше хропуть чоловіки, але ця недуга не тільки чоловічий. Хропінням можуть страждати і жінки.

Найчастіше хропіння заважає спокійно спати не самому хропе, а людям які намагаються заснути поруч з ним. Дуже в рідких випадках хропіння не дає спати самому Храпун. Така форма хропіння вкрай рідкісна і найчастіше лікується тільки хірургічним шляхом.

Практичний будь хропіння можна вилікувати. Для цього немає якихось чарівних препаратів, які моментально дозволяють позбутися від хропіння. Це щоденні заняття, які повільно але призводять до позбавлення від цієї недуги.

Чим раніше Ви почнете позбуватися від свого хропіння, тим легше Вам буде це зробити.

Щоб позбутися від мучить хропіння, Вам потрібно для початку зрозуміти: що вдає із себе хропіння і через що він виникає.

Чому ми хропимо?

Хропіння — це придбане протягом нашого життя захворювання. Точніше не захворювання, а властивість нашого дихального апарату. Хропіння не передається у спадок, їм не можна заразитися і навчитися йому теж не можна.

Звук хропіння виникає через те, що стінки нашої глотки під час сну звужуються і виходить повітря видає неприємний звук. За звуження глотки відповідають підтримують її м’язи: м’язи неба і м’язи язика. Коли ці м’язи недостатньо напружені, то виходить повітря може викликати сторонні вібрації, що призводять до хропіння.

Це пояснює багато.

У деяких людей хропіння виникає тільки з віком, так як підтримують м’язи з віком слабшають і призводять до хропіння. За виникнення хропіння може відповідати навіть змінився прикус зубів, так як через нього підтримують м’язи змінюють своє становище і можуть ослабнути.

Хропіння також може виникнути від ожиріння або від надмірного вживання алкоголю.

Метод лікування хропіння

Найбільш дієвий метод, який може вилікувати від хропіння, є тільки один: зміцнення м’язів, які підтримують стінки нашої глотки. Для тренування таких м’язів є кілька простих вправ, які допоможуть зміцнити наші м’язи і позбавити від хропіння. Якщо Ви не страждаєте хропінням, то рекомендується робити їх в якості профілактичного заходу.

Вправи, які позбавлять Вас від хропіння:

 • Потрібно висунути язик, так само як доктору показуєте горло, як можна далі. Докладайте невелике зусилля. Ви повинні відчути як м’язи біля основи мови напружуються. Поверніть мову в початкове положення. Після цього проробляємо теж саме, але вже навпаки, тобто спробувати «сьежіть» мову всередину рота. Якщо в цей час докласти до горла палець, то можна відчути напругу. Повторювати цю вправу необхідно як мінімум 30 разів кожен день.
 • Напружити м’язи шиї і мови і вимовити як би видавлюючи з себе довгий звук «І». Робити не менше 30 разів і кожен день.
 • Відмінним вправою служить вправу взяте з йоги. Сядьте на п’яти. Це коли колінами на підлозі, а сідниці опускаються на п’яти. Покладіть долоні на коліна. Зробіть глибокий вдих, потім видих, затримайте дихання, висуньте язик якомога далі, немов Ви намагаєтеся дістати язиком підборіддя. У цей момент Ви повинні відчути як напружені ваші м’язи гортані. У такій напрузі потрібно знаходиться якомога довго, поки дозволяє дихання. Вправа необхідно виконувати 5 раз в день. По мимо лікування хропіння, це вправа допомагає від ангіни, так як здійснює приплив крові до горла, що благотворно позначається на стінках вашого хворого горла.
 • Виконуючи ці нехитрі вправи Ви зможете, нехай і не відразу, позбутися поганої звички вашого організму — хропіння. За це Вам точно скажуть спасибі Ваші близькі, так як здоровий і повноцінний сон — це запорука здоров’я вашого організму і хорошої працездатності і життєвого тонусу днем.

  Вибір будь-якої побутової або кухонної техніки — це важкий вибір. Вибір холодильника — це «великий» важкий вибір, так як ціна на нього не маленька і не хочеться пригадати. Наприклад, однокамерні холодильники в Києві можна знайти по невисоким цінам, але якщо планується купувати холодильник двокамерний або вбудований, то там зовсім інша цінова категорія. Тому краще кілька разів подумати, а потім купувати.  Вакцина від грипу: яку вибрати?

  Кожній людині хочеться бути здоровим і не підхопити всілякі інфекції. Щоб застерегти себе від простудного захворювання, можна зробити вакцину від грипу. Але багато хто не знає, яку вибрати і, взагалі, чи не зашкодить вона організму і в яких випадках її роблять. Такі вакцини зазвичай робляться, щоб не захворіти під час епідемії. Після того, як була…

  Як уникнути варикозного розширення вен

  Більше половини людей страждають від порушення кровообігу, і, як наслідок, від варикозного розширення вен. Ці сині, розпухлі, опуклі вени прямо під шкірою доставляють безліч неприємних моментів їх власникам. Найчастіше вони є спадковими або виникають від гормональних змін при менопаузі і вагітності. Деякі професії, які вимагають тривалого знаходження на ногах, також вважаються зоною ризику розвитку варикозного…

  Як боротися з герпесом

  Згідно з результатами досліджень, вірус герпесу після зараження залишається в організмі людини на все життя. Але не слід сумувати з цього приводу. Не всі піддаються періодичних загострень цієї інфекції. Для того, щоб знизити хворобливість відчуттів, необхідно приймати антивірусні ліки. Причому робити це слід при перших ознаках хвороби. Вірусом герпесу можна заразитися на стадії виразок. Найпоширеніший…