Головна сторінка Контакти Усі записи

Методи боротьби з розтяжками

Методи боротьби з розтяжками

Розтяжки — це саме та проблема, з якою все — таки стикається рано чи пізно переважна більшість жінок. У сучасних умовах вона істотно «помолодшала» і може зустрічатися у зовсім молоденьких родили дівчат. Основні причини появи розтяжок (в науковій термінології «Стрий») наступні: в період вагітності, при швидкому наборі або втрати ваги, при досить інтенсивних заняттях спортом, при гормональних збоях.

Отже, що ж таке ці самі розтяжки? Згідно медичній літературі, це необоротне явище, яке виникає при порушенні в момент вироблення шкірою певних волокон — еластину і колагену. В результаті таких процесів шкіра втрачає свого попереднього стану і стає менш еластичною, при цьому її верхні шари стають тоншими, при навантаженнях з’являються внутрішні розриви, які з часом замінюються сполучною тканиною. Нові розтяжки мають фіолетовий колір, а після закінчення деякого часу розтяжки набувають перламутровий забарвлення.

Методи позбавлення від розтяжок

На жаль, сучасна медицина і косметологія не винайшли панацею, повністю звільняє від розтяжок, але є ефективні методи, які допоможуть поліпшити зовнішній вигляд шкіри і запобігти появі нових розтяжок:

 • Заняття спортом допоможуть вирішити поява проблем із зайвою вагою, а значить, ймовірність виникнення розтяжок істотно зменшиться. Крім того, регулярні тренування підвищать загальний тонус шкіри.
 • Використання спеціальних кремів допоможе зменшити візуальні прояви розтяжок, зменшить почервоніння, а також збагатить верхні шари шкіри колагеном і вітамінами, які сприятимуть оновленню клітин шкіри на проблемних ділянках тіла.
 • Лазерна терапія. Такий метод буде ефективним, якщо ситуація запущена і розтяжок на тілі дуже багато. При цьому нові розтяжки будуть обесцвечени, а на ділянках старих будуть додані спеціальні пігменти, які зроблять їх менш помітними.
 • Вакуумний масаж. Такий засіб добре підійде для незначних розтяжок на ранній стадії їх появи.
 • Обережності в застосуванні лікарських мазей, тому що багато хто з них містять гормони і стероїди, які суттєво впливають на зміни гормонального фону жінки і сприяють появі нових проблем зі шкірою.
 • Сумний факт, що поява розтяжок — незворотний процес змін шкірного покриву. Але це не привід сумувати і не боротися з цією проблемою. Серед багатьох методів боротьби і запобігання таких змін зовнішнього вигляду кожен бажаючий може підібрати той, який підійде саме йому.  Як боротися зі старінням шкіри рук

  Не секрет, що справжній жіночий вік легко приховати за допомогою постійного догляду за обличчям і тілом, дотримання здорової дієти і регулярного використання косметичних засобів. Однак, зберегти молодість шкіри рук набагато складніше. На руках розташоване менше сальних залоз, які відповідають за зволоження і живлення шкіри. Відповідно, догляд за руками повинен бути особливим. Перший, і найголовніший, спосіб…

  Як впоратися з різними проблемами шкіри

  Блискуче обличчя — це блискучий «глянець», що псує настрій не тільки своєму власникові, а й предмет для жартів оточуючих. Або суха шкіра, що лущиться. Вона доставляє масу незручностей і викликає дискомфорт. І як би ми не засмучувалися з приводу свого зовнішнього вигляду і не намагалися замаскувати шкірні недоліки, вони все одно «випливають», так чи інакше….

  Дбаємо про шкіру обличчя взимку за всіма правилами

  Не секрет, що взимку шкіра потребує особливого догляду. Крім руйнівних зовнішніх факторів, є ще внутрішні — нестача вітамінів робить свою справу. І як не дивно зовсім не обов’язково розщедрюватися на дорогі засоби, є й дешевші і корисні аналоги, які можна не тільки нанести на шкіру, але і вживати в їжу. Вітамінні капсули Ці желатинові кульки…