Головна сторінка Контакти Усі записи

Молочниця і жіноче здоров’я

Молочниця і жіноче здоров'я

Вважається, що молочниця — це дрібниця! Звичайно, печіння і свербіж, білі сирнистий виділення і біль при сечовипусканні неприємні. Та й хворобливість під час інтиму теж задоволення не приносить. Начебто і лікується вона легко, але скоро симптоми виникають знову. Вина лежить на грибах роду Candida, які розмножуються в піхву.

Третина жінок нашої планети хоча б раз в житті зустрічалася з цим підступним ворогом. Специфічні виділення, свербіж, печіння і дискомфорт — це лише частина шкідливого впливу молочниці. Виникає почервоніння і набряклість. У 10-20% випадків хвороба носить ускладнений характер. Гриби розмножуються із завидною постійністю, через що позбавлення від симптомів охоплює дуже короткий період. Якщо молочниця турбує довгий час, потрібно лікувати її, не відкладаючи.

Медики виділяють кілька типів цього захворювання. Якщо симптоми яскраво виражені, говорять про гострому перебігу. Тривалість розтягується на пару місяців. Якщо вторинні зміни тривають більше, виділяють хронічний тип. Рецидивуючий — від 4 загострень за рік. Також існує безсимптомне носійство. У жінки скарг немає, але при цьому в мазку все ж знаходять грибки.

Виявляти хворобу і ставити діагноз повинен лікар. Іноді дами беруть на себе функції медика і намагаються самостійно лікуватися. Але в більшості випадків під молочницею «ховаються» незвичайні виділення. Тому вибір терапії марний. Незважаючи на ясність у постановці діагнозу, підтвердження гінеколога обов’язково.

Лікар підбере безпечне та ефективне лікування. Особливо це важливо, якщо жінка вагітна. Медиками розроблено схеми впливу на організм. Враховуються безпечні терміни лікування і підбираються відповідні препарати. Крім того, у вагітних молочниця зустрічається частіше, адже імунітет знижується. Це фізіологічна реакція організму, яка перешкоджає відторгненню плода. Але кислотність піхви збільшується.

«Запросити» молочницю може не тільки знижений імунітет, але і інші зміни в організмі. Наприклад, цукровий діабет або гормональні порушення. Також створює комфортні умови тривале використання внутрішньоматкової контрацепції і стреси. Зміна клімату теж вплине на жінку. І, нарешті, може викликати молочницю використання синтетичного нижньої білизни.

Лікується молочниця швидко. Але іноді симптоми виникають знову. Якщо свербіж, біль і виділення турбують пацієнтку, необхідно повторне обстеження. Іноді це — рецидив молочниці. Але так може проявлятися неспецифічний вагініт або якась інша інфекція.Народні методи лікування гастриту

Багатьом відомо таке захворювання шлунка, як гастрит. Воно заважає вести нормальний спосіб життя, відчувати себе повноцінно здоровим, а в період загострення несе багато неприємних відчуттів. Гастрит — запалення слизової оболонки шлунково — кишкового тракту. Часто гастрит може бути викликаний наявністю в шлунку бактерій хелікобактер пілорі, які роз’їдають слизову шлунка. В результаті утворюються невеликі ерозії. Якщо…

Поради по прийому препаратів при клімаксі

Коли настає клімактеричний період і симптоматика проявляється досить інтенсивно, у жінок з’являються природні питання: як і чим лікуватися? Як позбутися від неприємних відчуттів і дискомфорту? Універсального рішення не існує: індивідуальні особливості організму вимагають особливого підходу і обов’язкової консультації у лікаря-гінеколога. Лікування клімаксу у жінок пов’язано, перш за все, з можливістю знизити вплив симптомів на загальний…

Як позбутися від сірчаної пробки

З сірчаними пробками знайомі багато. Це надмірно великий згусток сірки у вушних раковинах. Виробляється сірка в сальних залозах слухового апарату. Її мета — закрити шлях бактеріям і вірусам, відмерлі епітелію і пилу. Слуховий прохід повинен звільнятися від сірки самостійно. А при скупчення у великому обсязі сірки, частинок пилу, епітелію утворюється сірчана пробка. Видаляти вушні сірчані…