Головна сторінка Контакти Усі записи

Молочниця — ворог жіночого здоров’я!

Молочниця - ворог жіночого здоров'я!

Більшість представниць прекрасної статі рано чи пізно стикаються з такою проблемою як молочниця. Це грибкова інфекція, заманює за собою серйозні наслідки. Вона отримала таку назву через те, що до її ознаками входять сирнистий виділення білого кольору. Вони супроводжуються сильним сверблячкою і запаленням. Болі і неприємні відчуття під час сексу — вірні супутники молочниці. Вчасно виявити і усунути хвороба є найважливішим завданням.

Через що виникає молочниця? Головним ворогом здоров’я жіночої статевої системи є холод. Тому короткі спідниці і капронові колготки залиште для теплих пір року. Недотримання особистої гігієни теж може привести до непоправних наслідків. Забудьте про існування тампонів і перейдіть на прокладки, які, до речі, потрібно часто міняти. Жіночий організм такий беззахисний і, навіть зовсім звичайні події можуть її обеззброїти, наприклад, зміна статевих партнерів часта причина молочниці. До того ж, ця хвороба легко передається статевим шляхом, тому завжди потрібно берегтися, особливо, якщо партнер не викликає особливої довіри.

Питання, який часто виникає у представниць прекрасної половини людства, які страждають від молочниці: «Чи можна займатися сексом під час молочниці?». Звичайно ж, це справа кожного, але інтимна близькість може привести до ускладнень хвороби, що загрожує такою серйозною проблемою як безпліддя. Також під час небезпечного сексу є ймовірність зараження сексуального партнера, з яким можливо ви б хотіли пов’язати свою долю. Якщо навіть ви вилікуєтеся, а у вашого супутника буде ця хвороба, ви все рано будете схильні до повторних інфекцій. Іноді молочниця у чоловіків не проявляє зовнішніх ознак, що не дає гарантію на безпеку.

Але не варто вдаватися в паніку. Адже молочниця лікується. Поряд з лікарськими препаратами, існують і секрети народної медицини. Наприклад, вода, розбавлена ​​з содою, вважається найсильнішим протигрибковим засобом. Щоденні спринцювання з цим розчином допоможуть позбутися від сверблячки і неприємних відчуттів. Не варто забувати і про особисту гігієну, навіть після того як молочниця зазнає поразки. Адже ваше здоров’я — це запорука здоров’я ваших дітей! Завжди пам’ятайте про це!Здоров’я жіночих грудей

Красива, пружна і підтягнута груди — мрія будь-якої жінки. Багато хто готовий заплатити будь-які гроші, щоб стати володаркою розкішного бюсту на заздрість подругам і заради захоплення коханого. Від розміру та стану грудей часом залежить жіноча самооцінка, і скільки сліз проливається нами, якщо раптом груди не відповідає нашим (або чоловічим) очікуванням і відрізняється від загальноприйнятих стандартів….

Лікування натуральними продуктами

Тільки ледачий не писав про те, що цибуля рятує від усіх хвороб, а банани допоможуть при безсонні. Але і інші дари природи заслуговують своєї хвилини слави, тому в статті буде наведено список кращих продуктів для домашньої аптечки. При кашлі і болю в горлі на виручку прийде мед. Бабушкін рецепт «мед + молоко» спрацьовує стовідсотково завжди….

Сокотерапія. Користь і шкода

Життя сучасної людини повне стресами, частою втомою і загальним перевтомою організму. Робота в офісі тримає в постійній напрузі і значно підриває здоров’я людини, тому так важливо періодично проводити очищення і відновлення всіх систем, що забезпечують життєдіяльність здорової людини. Як же зробити це, не використовуючи шкідливих медикаментів і різних ліків, що викликають звикання і ускладнюють роботу…