Головна сторінка Контакти Усі записи

Мурашине масло для видалення волосся

Мурашине масло для видалення волосся

Зайве волосся на тілі можуть доставляти багато незручностей. Є достатньо коштів і продуктів, призначених для видалення непотрібних волосся, але вони можуть бути дорогими або хворобливими. Неправильно було б сказати, що масло мурашиних яєць видаляє волосся. Насправді воно уповільнює їхній ріст. Мурашине масло — традиційний засіб знищення волосся, століттями використовується в Східній Європі і на Середньому Сході.

Крем на основі мурашиного масла, який зупиняє ріст волосся, являє собою унікальну суміш екстракту мурашиних яєць, спеціального крему і структурують інгредієнта, що надає крему текстуру. Суміш послаблює коріння волосся і уповільнює їх здатність до відтворення. Всі компоненти повністю натуральні, так що такий крем можна використовувати і на чутливій шкірі, в тому числі в районі геніталій і на обличчі. Можна сказати, що видалення волосся мурашиним маслом — це та ж сама биоепиляция, тільки робиться в домашніх умовах

 • Перш ніж наносити крем на велику ділянку шкіри, перевірте, як буде реагувати на нього ваша шкіра. За день перед кожним використанням нанесіть трохи крему на невелику ділянку шкіри. Тестовий ділянка не повинна перебувати в місцях підвищеної чутливості шкіри. Якщо в місці нанесення крему не з’явилося ні висипу, ні роздратування, на наступний день можете продовжувати користуватися кремом.
 • Підготуйте область, видаливши на ній волосся. На шкірі не повинно залишатися волосся, в ідеалі волосся потрібно повністю витягти з фолікули. Голінням цього не досягти, тому спробуйте електроліз, вищипування або лазерну епіляцію. До речі, воскова епіляція теж зможе вирішити проблему на цьому кроці.
 • Ретельно вимийте шкіру теплою водою і милом. Якщо на шкірі залишаться сліди будь-якої речовини, такого як масло, віск, лосьйон або дитяча присипка, це може привести до небажаної хімічної реакції, що послабить дію крему на основі мурашиного масла.
 • Осушіть шкіру рушником, щедрим шаром змастіть її мурашиним кремом, який ретельно втирайте в шкіру. Крем повністю висохне протягом декількох хвилин. Чи не змивайте крем з шкіри як мінімум 4 години після його нанесення.
 • Продовжуйте наносити крем на обрану ділянку шкіри щодня. Коли волосся помітно відросте, вам доведеться знову видалити їх. Процес видалення волосся за допомогою мурашиного масла може зайняти кілька місяців для досягнення помітного результату, але ефект його вважається перманентним.
 • Примітки:

 • Крем на основі мурашиного масла коштує дорого, але в довгостроковій перспективі він заощадить вам гроші в порівнянні з іншими методами видалення волосся.
 • Хоча компоненти крему повністю натуральні, у деяких людей вони теж можуть викликати роздратування або алергічну реакцію. Якщо це сталося, зверніться до дерматолога.


 • Ваксинг — епіляція воском

  Видалення волосся на тілі — це та проблема, з якою, так чи інакше, стикається більшість представниць слабкої статі. Якщо фотоепіляція дуже часто викликає побічні ефекти, а лазерна має занадто високу вартість, то видалення волосся за допомогою воску заслужено користується найбільшою популярністю. Обумовлено це наступними причинами: Тривалий ефект — до місяця; Можливість застосування на будь-яких ділянках…

  Епіляція та її види

  На відміну від чоловіків, жінкам мати волосся на тілі вважається непристойним. Але за довгі роки, прогрес так і не прийшов до одного єдиного методу, завдяки якому позбутися небажаної рослинності можна було б як за помахом чарівної палички — раз і назавжди. Ось і доводиться користуватися в цій нерівній боротьбі всім, хто на що здатний. Як…

  Епіляція та депіляція зони пахв

  Через постійне прагнення жіночої статі бути ще прелестнее і сексуальніше з’явилися численні способи епіляції. В далекий кам’яний вік дами сміливо, без будь-якої боязні позбувалися від зайвого волосся за допомогою самого гострого каменя, але в сучасний час застосовуються більш м’які способи, які не зашкодять вашій чутливій шкірі. Це і воскова епіляція, і лазерна, і биоепиляция пахв….