Головна сторінка Контакти Усі записи

На чому заробити, не виходячи з дому?

На чому заробити, не виходячи з дому?

Ви сидите вдома, ведете господарство, виховуєте дітей… Чи означає це, що тепер вам доведеться покладатися тільки на зарплату чоловіка? Зовсім ні! Ви можете заробляти гроші, не виходячи з власної квартири.

Фрілансер модне сучасне поняття, так називають приватного фахівця, який виконує замовлення для різних клієнтів. Фрілансером може бути і адвокат, і вчитель, і домогосподарка, яка пече ароматні булочки. Давайте розберемося, в яких областях фрілансу ви можете досягти успіху.

Хенд мейд

Ще одне модне слово хенд-мейд — позначає товари інших виробників на фабриці, а в домашніх умовах. Якщо ви вмієте шити, в’язати, вишивати, володієте технікою декупажу, скрапбукінгу або печворку на цьому можна заробити. Свої вироби ви можете продавати через Інтернет (наберіть в пошуку «онлайн-магазини товарів ручної роботи») або віднести їх до місцевої сувенірну крамничку.

На ваші вироби завжди знайдеться покупець, якщо вони будуть модними і сучасними. Наприклад, ви публікуєте фотографію ажурного джемпера в стилі гранж з останньої модної колекції, а поруч фотографію точно такого ж джемпера, який ви самі зв’язали гачком. Повірте, куплять його швидко (за умови, що ціна на нього буде не як на оригінал).

Щоб розрахувати ціну товару, візьміть вартість вихідних матеріалів, вирішите, скільки коштує година вашої роботи, і порахуйте, скільки часу у вас пішло на виріб. Виходить дуже дорого? Тоді подумайте, як заощадити на матеріалах, або відмовтеся від речей, на виконання яких йде дуже багато часу. Нікого не хвилює, що на цю приголомшливу ляльку в стилі Тільда ​​у вас пішов цілий тиждень. Побачивши високу ціну, потенційний покупець пройде мимо.

Копірайтинг

У наші дні кожна поважаюча себе компанія має свій сайт в Інтернеті або хоча б сторінку в соціальних мережах. Щоб наповнити сайт, їм потрібні тексти це можуть бути авторські статті, огляди, описи, рекламні матеріали. Якщо ви вмієте непогано складати слова в пропозиції, а в школі ваші твори зачитували вголос перед усім класом, то вам пряма дорога в копірайтери. Наберіть в пошуку «біржа фрілансерів», зареєструйтесь на одному з сайтів і вибирайте замовлення. Слід відразу попередити: поки ви не створите собі репутацію і не напрацюєте базу постійних клієнтів, заробітки будуть невисокими. Якщо вам не вистачає досвіду або знань, щоб писати авторські тексти, ви можете спробувати свої сили в рерайтинг. Грошей будете заробляти менше, але і робота простіше потрібно переписати чужий текст іншими словами.

Постинг

Цей вид заробітку схожий на копірайтинг, але специфіка у нього трохи інша. Тут ви отримуєте гроші за спілкування на форумах і в соціальних мережах. Вам платять «за кожен коментар чи створену тему. Якщо ваші повідомлення користуються особливою популярністю і приваблюють багато уваги, ви отримуєте бонус від замовника. Популярність того чи іншого повідомлення вимірюється кількістю переглядів і відгуків. Навіщо це потрібно замовникам? По-перше, для підвищення кількості відвідувачів форуму, а по-друге, для просування товарів, послуг або навіть ідей. Припустимо, вам дали завдання рекламувати на батьківських форумах підгузники «Суха попка». на одному форумі ви створюєте тему «Нарешті я знайшла ід Реальний підгузники! », на іншому відзначаєте, як одна матуся скаржиться на попрілості у малюка, і тут же встряє з коментарем:« У нас теж була така проблема, поки ми не спробували «Суху попку» »і далі в тому ж дусі. Інший варіант заробітку на форумах і в соціальних мережах стати модератором. Ваше завдання стежити за порядком, карати порушників правил, видаляти образливі пости, вирішувати конфлікти серед відвідувачів. на великих форумах посаду модератора платна, і якщо ви все одно цілими днями сидите в Інтернеті, то чому б не по учать за це гроші?

Репетиторство та допомогу по господарству

Не обов’язково бути випускником педагогічного вузу і досконало знати англійську мову, щоб заробляти гроші репетиторством. Якщо заради вашого фірмового расстегая з куркою друзі готові їхати до вас через все місто хоч вдень, хоч вночі, ви цілком можете організувати домашні майстер-класи з кулінарії. Просто визначте ту область, в якій ви дійсно добре розбираєтеся, і пропонуйте свої послуги в якості наставника. Зараз особливо популярні майстер-класи з рукоділля (валяння, розпису по склу та шовку, гаптування інтер’єрних іграшок) Чи не можете похвалитися спеціальними знаннями? Зате, припустимо, ваш старший син ходить до п’ятого класу, і ви добре пам’ятаєте, як всю початкову школу пройшли разом з ним, допомагаючи спадкоємцю робити домашні завдання. Подібні послуги користуються зараз неймовірною популярністю. Програма початкової школи стає все більш складною, а у багатьох батьків немає часу допомагати дітям робити уроки. Також трохи заробити можна, запропонувавши свої послуги няні, перетримки домашніх тварин (особливо це актуально в літній сезон), разової помічниці по господарству (наприклад, вимити вікна, зробити прибирання). Для цього вам, звичайно, доведеться вийти з дому, але в той же час це дозволяє самостійно регулювати свою завантаження протягом дня.Як жити із задоволенням

Психологи впевнені: жалю про минуле і тривоги про майбутнє заважають нам насолоджуватися справжнім. Давайте вчитися жити тут і зараз, щоб отримувати задоволення від кожного прожитого дня. Спробуйте підрахувати, скільки часу ви витрачаєте щодня на роздуми з серії «Ось якби я тоді вийшла заміж не за Петю, а за Вадика…» або «Що я буду робити, якщо…

Як домогтися повагу на роботі

Повага не купиш, його можна тільки заслужити, і на новій роботі думати про це потрібно з самого першого дня. Якщо вам вдалося завоювати повагу колег, то життя на роботі стає набагато приємніше і простіше. З вами хочуть спілкуватися, до вашої думки прислухаються, на вас не звалюють «брудну» роботу, вам доручають цікаві завдання. Але щоб отримати…

Як стати щасливим

У кожного буває чорна смуга в житті. Але часом невезіння затягується на місяці, а то й роки. Мимоволі замислюєшся: «Ну чому мені не щастить, що я роблю не так?» Виграш в лотерею або будь-яка інша щаслива несподіванка — це завжди лише випадок, збіг обставин, на яке ми не можемо вплинути. Розраховувати на подібну удачу —…