Головна сторінка Контакти Усі записи

Не переїдайте!

Не переїдайте!

У період вагітності переїдання зустрічається набагато частіше, ніж недоїдання. З цієї причини важливо уникнути «надмірностей вагітності». Це шкідливо для матері, для дитини і для чоловіка.

Якщо раніше походи в магазин не входили до переліку обов’язків чоловіка, запропонуйте йому допомогти вам в закупівлі продуктів і приготування їжі. Так ви зможете спільно взяти участь у виборі продуктів, які потрапляють до вас в квартиру і в кінцевому підсумку — до вашого малюка. Відмовтеся від продуктів з цукром і вуглеводами, що містять одні калорії. Така їжа не задовольнить потреби вашої дитини в «будівельному матеріалі», необхідному для розвитку його мозку і тіла, а призведе лише до появи зайвих кілограмів у майбутньої мами.

Необхідно їсти часто, але потроху. Такий режим харчування приглушить бажання перекусити в перервах між їжею.

Контролюйте своє споживання калорій, коли ви сидите за столом разом. Добре, якщо чоловік скористається вагітністю дружини, щоб привести в порядок і свій раціон.

Якщо у вас виникає непереборна тяга до будь-якої їжі, постарайтеся знайти здорову альтернативу. Тяга до солодкого, наприклад, можна задовольнити освіжаючим коктейлем, соком або навіть морквиною. Улюблену піцу і картоплю фрі можна замінити набагато менше жирної піцою домашнього приготування з індички і печеною картоплею.

Ви повинні усвідомити, що тяга до тих або інших продуктів найчастіше викликана потребою в певному речовині. Якщо вагітної хочеться гамбургера з Макдональдса, наприклад, це може означати, що її організм має потребу в білку. Тяга до солоних огірків може вказувати на недолік солі або інших мінералів. Непереборне бажання з’їсти морозиво може свідчити про потребу в цукрі, білках і жирах. Подумайте про це, і перед тим, як купувати солоні огірки або морозиво, знайдіть більш корисну для здоров’я альтернативу. Не переїдайте на ніч, для більш комфортного сну використовуйте подушку для вагітних.

Багато людей їдять, коли їм нудно. Якщо вам хочеться перекусити в проміжках між і без того численними прийомами їжі, запропонуйте чоловікові неспішну романтичну прогулянку. Це ще один чудовий спосіб підвищити активність і підтримувати оптимальну вагу під час вагітності.

Якщо вагітна жінка неправильно харчується, вона повинна подумати про ускладнення при пологах крупної дитини, про неповороткість і низькому рівні активності вагітних жінок із зайвою вагою, про те, як додаткові кілограми позначаються на її зовнішності, а також зосередитися на медичних аспектах.

Навіть в тих випадках, коли зайві кілограми обумовлені прийомом гормонів при лікуванні безпліддя, необхідно підтримувати оптимальну вагу, спільними зусиллями обох батьків забезпечивши здорове харчування до і під час вагітності.Аборт або пологи?

Діти — це наше щастя і радість, наші надії і наше майбутнє, продовження нас самих. Дитина — основа, «фундамент» сім’ї. І ми, дорослі, несемо відповідальність за їх життя, за їх поява на світ. Готуємося стати батьками, дуже раді коли дізнаємося, що станемо батьками, навіть намагаємося розрахувати дату пологів, щоб як слід підготуватися, купити необхідні речі…

Страх материнства: чи нормально це?

Культура, філософія та світогляд нашого суспільства такі, що вважається, ніби кожна жінка апріорі повинна мріяти про народження своєї дитини, повинна мріяти про майбутнє материнство і всією душею бажати якнайшвидшого настання цієї події. Але ж давно не секрет, що часом, крім щастя, радості і хвилюючого передчуття, молоді вагітні дівчата стикаються… зі страхом і відчайдушним небажанням ставати…

Чи варто робити аборт?

Зробивши тест на вагітність, і побачивши там дві смужки, хтось буде радий, а для кого-то це буде шоком і мало не трагедією всього життя. Саме про це і поговоримо. На сьогоднішній день в світі щорічно роблять 44 мільйони абортів. За чисельністю населення цю цифру можна порівняти, наприклад, з Україною. Тут наведена лише офіційна статистика. Скільки…