Головна сторінка Контакти Усі записи

Нові способи економії

Нові способи економії

Коли до зарплати залишається ще багато часу, а в гаманці залишається зовсім мало грошей, тоді-то нам і приходить в голову геніальна думка: пора почати економити! А зараз я вам розповім, як саме можна заощадити енну кількість грошей, при цьому, не особливо урізуючи себе в чомусь улюбленому.

 • Найчастіше вибирай похід пішки, замість задушливій поїздки на громадському транспорті або навіть поїздки на власній машині. Нехай це допоможе заощадити по дрібниці, зате буде набагато корисніше для здоров’я, настрою і фігури! Активний рух на свіжому повітрі, завжди краще просиджування в задушливому транспорті.
 • Іноді чекай розпродажів. Буває, побачиш таку річ, від якої просто завмирає серце! Ти відчуваєш: ось воно! Це любов з першого погляду! Звичайно, ти придбаєш цю річ незалежно від ціни, ні про що не думаючи. Але іноді, найкраще буде почекати пору розпродажів, коли ти зможеш купити ту ж саму річ, але з хорошою знижкою.
 • Найчастіше харчуйтеся будинку. Скорочуй відвідування різних кафе і ресторанів. Краще харчуйтеся домашньою їжею. І економія грошей йде пристойна, і при готуванні їжі будеш розвивати свої навички, і домашня їжа все одно корисніше.
 • Чи не ганяйся за брендами. Не купуй занадто дорогі речі, щоб похвалитися перед кимось. Особливо, якщо ці речі не дуже-то і відрізняються за якістю від речей більш низької цінової категорії. Не варто переплачувати за значок бренду.
 • Урежено походи по салонах краси. Пошукай інформацію на спеціалізованих сайтах і ти зрозумієш: і в домашніх умовах можна відмінно доглядати за собою. Особливо використовуючи народні кошти. Тоді ти зможеш отримати особливу чисту природну краси, без хімічних і шкідливих впливів, які ти можеш отримати в салоні.
 • Ретельно все зважуй перед покупкою. Адже і у тебе дуже часто так буває: не подумавши, схопиш якусь річ, а потім дивуєшся, з чим її носити і як ти взагалі могла її купити в здоровому глузді і твердій пам’яті.
 • Слідуючи цим простим пунктам цілком можна заощадити свої кровно зароблені гроші, при цьому не переживаючи жорстокі обмеження. А заощадивши певну суму, можна придбати нерухомість в Аланії, куди ви зможете приїжджати на відпочинок у відпустці.  Вчимося економити сімейний бюджет

  Дуже часто жінки скаржаться на невміння економити гроші і грамотно розподіляти свій сімейний бюджет. Часом молоді господині навіть не підозрюють, що навчиться цієї науки просто, потрібно лише дотримуватися нехитрих правил. Ось про ці правила ви і дізнаєтеся, дочитавши статтю до кінця. Перед походом в магазин витратьте п’ять хвилин свого часу і напишіть список необхідних вам…

  Як навчитися економити на покупках?

  Витрати на їжу становлять більшу частину наших витрат. І кожен раз повертаючись з магазину, ми з жахом хапаємося за голову, не розуміючи чому так багато йде грошей на продукти. Щоб, хоч як — то навчитися економити, слід вибирати продукти з розумом, обходячи пастки хитрих маркетологів. Перевіряйте вагові товари. Все, що продається на вагу потрібно перевіряти…

  Попереджувальні знаки про те, що ви живете невідповідно до своїх достатків

  В даний час більшість людей намагаються поліпшити своє фінансове становище. Деякі люди відмовляються від непотрібних витрат, в той час як інші шукають нові способи збільшити свої доходи. Життя за коштами насправді кращий спосіб бути фінансово вільним. Перевірте ці попереджувальні знаки, які допоможуть вам зрозуміти, чи живете ви невідповідно до своїх достатків і може бути варто…