Головна сторінка Контакти Усі записи

Обрив, тупик і яма. Чому ви ще не на вершині?

Обрив, тупик і яма. Чому ви ще не на вершині?

Люди зазвичай не задоволені своїм життям. Звичайно, є і такі радісні хіпі, у яких все завжди краще за всіх. Але це виняток.

Людям хочеться більше грошей, часу, свободи, кращих людей навколо. Вони хочуть займатися більш цікавими речами, мати цікаву роботу, мати насичене і яскраве життя, досягати нових висот і все таке.

Багато хто мріє про те, що колись настане той час, коли у них раптом все вийде, на них впаде з неба кохання всього життя, вагон бабла і взагалі настане щастя. А якщо і не мріють явно, то десь в глибині їх голови (серця, душі) ця мрія все одно сидить.

Нагадують про неї ролики містера Фрімена і вся та ж «заборонена реклама року молоді». І все тут же починають відправляти посилання друзям, постити їх на стінках Вконтакте і займатися іншими дурницями.

Погоджуючись в коментарях з тими правильними словами і дивуючись прозорливості авторів, які розповіли про всю їх життя, ці люди продовжують сидіти на ненависної роботі, отримувати копійки, жити з нелюбимими людьми і займатися різною нісенітницею.

«Я тут бачив оголошення про найм, шукають водія сміттєвоза. Там зарплата 35 тисяч гривень. Ми з тобою УДВОХ стільки отримуємо і якби ми стільки отримували, то змогли б собі дозволити авторські прикраси! «

Сумніваюся, що хтось ставив собі це за мету.

Згадайте, який вам бачилася життя в світле майбутнє п’ять років тому? Невже рівно такий? Невже у вас не було амбіцій, спраги визнання, великих грошей, нових знайомств і все такого?

І зараз вас не гризе почуття, що ви здатні на сильно більше?

Можливо, ви зараз скажете, що пробували пробитися нагору, але нічого не вийшло. Що ви подавали резюме на сотні вакансій, ходили на десятки співбесід, але більшого, ніж зараз, вам виторгувати не вдалося.

Може бути, ви вже взагалі розчарувалися в своїх можливостях або здібностях (або що там у вас було п’ять років тому?). І просто вирішили жити як живеться.

Але штука в тому, що рівно ті ж проблеми були і всіх процвітаючих тепер людей. Топ-менеджери гігантських компаній, успішні бізнесмени, актори кіно і взагалі всі, хто зміг домогтися чогось путнього, проходили через довгу смугу невдач.

І коли ви розумієте, що вже шостий тиждень не можете зрушити з мертвої точки в своєму проекті (хоча і працюєте не покладаючи рук), коли ви вже готові кинути все до біса, є сенс задуматися ось про що.

Сет Годін, американський інтернет-гуру, в своїй книзі «Яма. Як навчитися вибиратися і стати переможцем «(The Dip. A Little Book That Teaches you When to Quit (and When to Stick), 2007) показує начебто очевидні речі — майже всі важкі ситуації в житті будь-якої людини діляться на три типи: тупик, обрив і яма.

Якщо ви зайшли в глухий кут, то єдиним вірним рішенням буде відмовитися від цієї справи, повернутися на вихідну точку і піти іншим шляхом. Як би не було шкода кидати вже зроблене, повернення до початку виявиться все одно дешевше.

З «обривом» справи вже не такі прості. Вам дуже цікаво підніматися на свою вершину. Але чим далі ви рухаєтеся, тим серйозніше виявляються наслідки. Тому що рано чи пізно ви падаєте з обриву вниз.

Приклади? Члени мафії багато разів говорили в своїх інтерв’ю, що таке життя зазвичай закінчується або рано і за допомогою кулі, або пізніше, але в тюрмі. Хоча спочатку всім здається, що справи краще йти не можуть.

Ну а якщо ви не займаєтеся саморуйнацією, якщо ви бачите перспективи у своєї справи, але поки все йде з рук геть погано? Те найімовірніше, що ви перебуваєте в ямі.

Після перших успіхів в майже будь-якому починанні приходять труднощі. Ви легко встали на сноуборд або гірські лижі, навчилися бадьоро з’їжджати з простої гірки і зрозуміли, що ви — молодець!

Але трохи пізніше, коли ви вирішуєте перейти на схил складніше, починаються падіння. І ви дивуєтеся — як так? Зовсім недавно все було по-іншому!

На цьому етапі абсолютна більшість людей кидають розпочате. Так трапляється з грою на музичних інструментах, вищою освітою, новими бізнес-проектами та з будь-якими іншими речами.

Ті ж рідкісні (і стійкі) особистості, що продовжують шукати шляхи наверх, в кінці кінців пробираються на вершину. Де виявляється несподівано просторо, приємно і цікаво.

Просто тому, що там майже нікого немає.

Саме цим небагатьом «вижив» і дістаються майже всі вершки в тій області, де вони зуміли стати кращими.

При цьому не обов’язково такий мешканець «олімпу» буде неймовірно розумнішими і здібніші тих, хто не дійшов до кінця. Різниця між ними буде в першу чергу в тому, що перший не здався.

Так що якщо у вас зараз період занепаду, якщо ви перестали розуміти, навіщо робите свою роботу, що буде далі і чи треба продовжувати, спробуйте зрозуміти, назодітесь ви у безвихідному становищі або в ямі.

І після цього або кидайте все і стартуйте заново, або пробивайтеся наверх. Удачі вам.Як провести свій день щасливо?

Часто ми люди задаємося питанням як найкраще провести свій день? Повалятися в ліжку до обіду або з ранку піти погуляти в парк. Випити чашечку кави вдома або ж почати свій день з побачення в кафе. Поїхати на природу або зробити «забіг» на магазини. Як почати свій день? Існує ще сотня способів, крім вищеописаних, але це…

7 секретів успіху при пошуку роботи

Знайти нову роботу сьогодні дуже непросто, особливо амбітним молодим людям і вчорашнім випускникам. Перші хочуть дуже багато чого, другі — взагалі не знають, чого хочуть. Більш старші досвідчені люди вже знають, куди звертатися, що говорити і що робити. А для менш досвідчених існують свої секрети успіху при пошуку нового місця роботи: Секрет 1. Пошук роботи…

Як пережити чорну смугу?

Хто сказав, що життя складається тільки з радісних моментів? Труднощі потрібні для того щоб ми їх долати, і, тим самим ставали ще мудрішими і розумнішими. Адже все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими. Життя дуже цікава: то вона радує нас щасливими подіями, то змушує плакати. Погані події легко і швидко забуваються, якщо вони плавно…