Головна сторінка Контакти Усі записи

Особисті якості починаючої кар’єристки

Особисті якості починаючої кар'єристки

Постоявши на творчому роздоріжжі, і, нарешті, вирішивши, що ж вам до душі, ви вживаєте перші кроки в побудові успішної кар’єри. Але як дізнатися її головні складові? Давайте з’ясуємо якими якостями вам потрібно володіти насамперед.

 • Оптимізм. Рідко кому вдається досягти висот з першої спроби. Як правило, це тернистий шлях, який ви повинні подолати, дивлячись на нього через призму оптимізму. Задумайтесь тільки, як ви ускладніть собі задачу, сумуючи після кожної невдалої спроби. Позитивний настрій сам по собі підстьобує справу, а заодно і заражає оточуючих. Хто сказав, що оптимізм — вроджена якість? Подивіться на світ іншими очима, а заодно поспостерігайте за хандрящімі колегами. Уже такий ви точно не хочете бути!
 • Наполегливість. Навіть якщо ви володієте оптимізмом, ви, так само як і будь-який інший чоловік піддаєтеся перепадів настрою. Є дні, коли хочеться залізти під теплу ковдру і навіть не рухатися. Але, на жаль, не можна дозволяти собі розслаблятися. Візьміть собі за правило завжди доводити будь-яку справу до логічного завершення, навіть якщо потрібно дізнатися де купити авіаквитки дешевше. Навчіться не тільки отримувати результат, а й аналізувати його, враховувати помилки. Тренуйте свою наполегливість, відшліфовувати її, з кожним разом наближаючись до заповітного результату.
 • Впевненість. Не дивлячись на те, що ваша кар’єра тільки починається, знайте собі ціну. Не здумайте закластися скромняжка. Якщо про всі свої досягнення ви будете доповідати начальству між іншим, то не дивуйтеся чому ви не отримаєте премію в цьому місяці. Зробили якісну велику роботу — пропіарьте себе! Чим більше людей дізнається про ваші досягнення, тим краще.
 • Комунікабельність. Це слово, безсумнівно, на слуху у кожного. Однак задумайтеся, що ви вкладаєте в це поняття. Для кар’єристки це, в першу чергу, знання тонкощів людської психології і дипломатичність. Тут на допомогу прийде література на відповідну тему і уважність. Спілкуючись з людьми, ви повинні запам’ятовувати особливості їхньої поведінки, дізнаватися їх. Наявність контактів вітається, і чим більше, тим краще.
 • Мова. Копаючись в тоннах вакансій, ви напевно помітили, що кращим претендентом на посаду буде людина, яка володіє іноземною мовою. Не біда, якщо ви їм не володієте. Є вичерпну кількість способів виправити це, починаючи від літератури, аудіо та відео тренінгів, закінчуючи курсами і репетиторами. Знання іноземної мови, безумовно, допоможе вам отримати місце в великих міжнародних компаніях.
 • Додатковий багаж. Навіщо доводити до відома співробітників, що ви добре розбираєтеся в живописі, літературі, що ви завзятий театрал, та ще й самі полагодили принтер і пожертвували у фонд бездомних тварин? Потім, що стане в нагоді. Ваше життя на роботі зачіпає не тільки професійні досягнення, вас щохвилини оцінюють з різних життєвих позицій. Якщо ви цікава людина і провідний спеціаліст, повірте, ваша кар’єра стрімко полетить вгору.


 • Перший день на новій роботі: зустрічають по одягу

  Приходячи на нову роботу, в першу чергу, звичайно ж, нам хочеться справити хороше враження на товаришів по службі і керівника. Адже часто від того, як ви себе подасте і в якому світлі постанете в перший робочий день, буде залежати багато, і, можливо, навіть ваша майбутня кар’єра. Тому, перш ніж вийти на нову роботу, треба ретельно…

  Шопоголізм — як розпізнати і вилікувати?

  У сучасному світі дуже важко протистояти спокусі різноманітного роду покупкам. Тим більше, яка жінка любить ходити по магазинах і купувати все, що сподобається, починаючи дрібних дрібничок і закінчуючи великими покупками. Добре коли подібні покупки виявляються потрібними і корисними, і доставляють радість і задоволення. Але, найчастіше буває, що жінка купує багато непотрібних речей, які потім просто…

  Бабусині прикмети — вірити чи ні?

  У мене росте чарівна донька, про яку я так давно мріяла. Кожен день вона приносить радість в наш будинок. У вихованні доньки мені допомагає не тільки чоловік, але і свекруха. У нас з нею чудові стосунки, але є один мінус — вона дуже вірить всякого роду прикметами і постійно твердить про те, що можна робити,…