Головна сторінка Контакти Усі записи

Особливості жіночого віку

Особливості жіночого віку

З якихось невідомих для нас причин прийнято вважати, що після якогось певного жіночого віку щось робити протипоказано, заборонено або викликає почуття сорому. Дуже цікаві вікові стереотипи придумані в нашому суспільстві на адресу тридцятирічних і сорокарічних прекрасних осіб.

Існує тисячі заборонених дій, яких не повинні здійснювати жінка за тридцять і за сорок. Популярними з них вважаються пірсинг, тату і інші молодіжні трюки. Але ось стереотип про голі руки і відкриту груди — причина постійних суперечок. Адже якщо зовнішні дані ще не підводять, то чому б не дозволити собі маленькі витівки?!

 • Існують і більш проблематичні питання. Наприклад, чи можна дотримуватися після тридцяти років молодіжної моди? Звичайно, в першу чергу тридцятирічна панночка зі свого повсякденного гардероба повинна виключити міні спідниці і короткі шорти, також небажано виходити в люди в маленькому топі, яка відкриває область живота. Всі ці елементи одягу можна вигулювати під час пікніків і відпочинку. Дешева біжутерія і недорогі аксесуари теж потрапили в чорний список. У тридцять років потрібно виглядати елегантно, а підлітковий стиль з різнокольоровими курточки, драними джинсами і яскравими принтами НЕ буде прикрашати образ представниці прекрасної половини людства.
 • У тридцять років питання про особисте життя все ще залишається відкритим. Але пристойно ледве не бути замужем в цьому віці? У маленьких містах прийнято вважати, що до тридцяти років кожна дівчина просто зобов’язана побувати замужем, це в незалежності від того розлучиться вона чи ні, головне пізнати сімейний побут. Звичайно, це вкрай спірне думку, що викликає бурхливі обговорення. До таких же стереотипам можна віднести потреба обзавестися дітьми до тридцяти років. Але це лише придумані думки, які не є загальними правилами. Так, наприклад, можна вийти заміж в двадцять років і розчаруватися в чоловіках, а можна зустріти свою справжню любов в тридцять п’ять і з’єднати з ним долі.
 • Перейдемо до більш інтимних питань. Чи годиться після тридцяти років надягати на пляж стрінги? Напевно, всі ви розумієте, що не можна. По-перше, статус не дозволяє, адже у жінки за тридцять можливо вже є діти, чоловік, а попа — це дуже інтимна частина тіла, яку небажано виставляти напоказ. По-друге, в тридцять кругла форма жіночого тіла має вже не той вид як в двадцять: целюліт, зморшки і все таке…
 • Також після тридцяти не рекомендується спізнюватися на ділові зустрічі. Це не тільки неповага до ділового партнера, але і втрата репутації. Адже серйозна жінка повинна вміти розраховувати свій час і не упускати момент. Відмовки про пробки і «проспала» в цьому випадку не підходять. Не можна виглядати жінці за тридцять не стильно, тому що від зовнішнього вигляду залежить все: і кар’єра, і особисте життя. Всім вже відомо, що поганий тон — це ознака поганого характеру.
 • З тридцятирічним розібралися, а от які ж правила існують для жінок після сорокарічного віку? У цьому віці кожна жінка зобов’язана знати відповіді на всі важливі питання. Як стати щасливою? Як досягти успіху на роботі? Як завоювати любов чоловіка? Пояснення цих питань жінка після сорока повинна шукати не в розумних книжках, а в своїй голові, в якій вже давно міститься потрібна інформація. Представниця прекрасної половини людства в сорок років всі свої проблеми вирішує сама, а виступає ініціатором теми «Допоможіть радою» на жіночому форумі. Чоловік для неї є відкритою книгою і вона розуміє його вчинки, дії і мовчання. А граблі асоціюються в її уяві лише з городнім інвентарем. Заздрість, жалість до самої себе і знижена самооцінка не є прикрасою сорокарічної жінки.

 • Кажуть, що після сорока років не можна носити довге волосся. Це в більшості випадків дуже корисне правило. Адже короткі стрижки мають омолоджуючий властивістю. Але зачіска підбирається для кожної прекрасної дами індивідуально, через це найкраще звернутися до досвідченого перукаря, який, в свою чергу, підбере найбільш вдалу стрижку. Що стосується сивого волосся, то вони роблять представницю зрілого віку недоглянутою. Адже саме для таких випадків придумані фарби для волосся. До речі, потрібно мати на увазі, що світлі відтінки мають омолоджуючий ефект, але в цьому плані теж потрібно мати почуття міри і смаку.
 • Навіть після сорока можна вести інтимне життя. А думка про те, що це соромно і неприпустимо лише злі жарти заздрісників, які самі не можуть собі дозволити зрілі статеві стосунки.
 • Потрібно пам’ятати, що головне — не вік в паспорті, а душевний стан. Якщо ви молоді душею, а тіло цвіте і пахне, але ніякі стереотипи вам не перешкода!  Секрети ідеальної жінки

  Абсолютно кожна сучасна жінка хоче дізнатися, як домогтися успіху в стосунках і прагнути стати ідеальною. Саме тому в нашій сьогоднішній статті, спеціально для вас, дорогі жінки, ми розповімо, як себе потрібно вести, щоб обранець був від вас в захопленні. Тільки зовн привабливості недостатньо, тому дотримуйтесь нижченаведеними радам. Любіть його щиро, по-справжньому, усіма фібрами своєї глибокої…

  5 порад починаючої кар’єристки

  Жінки давно вже проникли в традиційно чоловічі сфери життя. Вони успішно займаються політикою, займають керівні пости у великих корпораціях, служать в армії. Більш того, все частіше жінки очолюють в сім’ї і відправляють своїх чоловіків в «декрет» виховувати дітей і займатися господарством. Однак, незважаючи на всі ці досягнення, на роботі жінка як і раніше зіштовхується з…

  Як стати цікавою для оточуючих людей?

  Є такі люди, при спілкуванні з якими, відчуваєш їх особливу енергетику. Вони випромінюють харизму і чарівність. А найголовніше — з ними завжди цікаво. З ними хочеться спілкуватися. Виникає бажання дізнатися про них якомога більше інформації. Хочете приєднатися до числа таких людей? Тоді для вас наступні поради! Головне — внутрішні стан. Щоб випромінювати світло і залучати…