Головна сторінка Контакти Усі записи

Пеленальний комод, дошка або стіл? Вибираємо!

Пеленальний комод, дошка або стіл? Вибираємо!

Чого тільки не існує в даний час, щоб надати істотну допомогу мамі в догляді за малюком. Окремо хочеться відзначити такі предмети меблів як комоди, пеленальні дошки і столики. Завдяки даним речей спина жінки не піддається сильним навантаженням, так як при пеленании їй не доводиться нахилятися до малюка над диваном або адаптованим для сповивання звичайним столом.

Пеленальні столи спеціально розроблені і сконструйовані таким чином, щоб жінка при пеленании спокійно перевдягала малюка, робила масаж і просто насолоджувалася спілкуванням з крихіткою, не створюючи, зайвого навантаження на свій хребет.
Давайте розберемо ці предмети побуту, їх відмінності, а також їх плюси і мінуси.

Почнемо з Пеленального комода. Основна особливість пеленального комода як втім і будь-якого іншого комода — наявність в ньому ящиків, куди можна помістити будь-які необхідні дитячі або дорослі речі.

Головним плюсом комода є те, що його можна використовувати і після того, як дитина підросте. У більшості сучасних моделей верхня поверхня комода легко розкладається, перетворюючись в пеленальную поверхню, і також легко складається, перетворюючись в робочу поверхню комода. З мінусів можна виділити габарити комода — вони вимагають під себе певного місця в квартирі.

Далі розглянемо Пеленальні столики. Винахід відрізняються мобільністю, жінка легко може переставляти його з місця на місце без особливих зусиль. Вдосконалені пеленальні столики на увазі і наявність ванночки, куди мама буде класти малюка при купанні. Дана конструкція зручна тоді, коли дитина ще зовсім маленький. Жінці не доводиться нагинатися, так як ванночка знаходиться на висоті зручній для купання дорослої людини.

Головним мінусом даного предметного інтер’єру може стати те, що підросла малюка вже небезпечно залишати без нагляду на такому столику, так і ванночка може використовуватися до виповнення дитині 3-4 місяців, далі вона просто стане йому мала.

І останнє — це Пеленальна дошка. Вона ідеально підходить для сімей живуть в малогабаритних квартирах. Даний предмет інтер’єру встановлюється на перила самої дитячого ліжечка і фіксується.. Плюсами покупки пеленальной дошки стане вирішення питання нестачі місця. Також дошка має досить велику поверхню і на ній можна здійснювати масаж і гімнастику практично до виконання дитиною однорічного віку. Мінусами дошки є її недовговічність, і вона не оснащена хорошими бортиками які зможуть уберегти дитину від падіння. Т. е. При знаходженні дитини на пеленальной дошці за ним потрібен постійний контроль. Вона не має виражених бортиками, і тому за малюком, лежачим на ній, необхідний постійний контроль. Площа самої дошки має достатню ширину і висоту що дозволить користуватися нею досить довгий період.
Новоспеченим батькам варто заздалегідь вирішити для себе, який предмет інтер’єру вони зможуть собі дозволити, і вже узгоджено його купувати.

Але не варто забувати, що малюк швидко росте і йому потрібно все більше і більше уваги і вільного простору для пересувань, і захаращена квартира меблями не найкраще рішення для маленької дитини. Вдалих Вам покупок!

Якщо Вам захотілося внести в інтер’єр квартири якусь новизну, радимо спробувати настінні годинники. Купити настінні годинники зараз можна і в інтернет-магазинах за досить прийнятними цінами. А вибір величезний: від невеликих класичних, до величезних авангардних.Кілька способів заспокоїти немовля

І ось, настав момент народження Вашого малюка. Ви довгих дев’ять (а останнім часом навіть десять, адже діти стали народжуватися пізніше) місяців чекали появи свого улюбленого дитинку і мріяли про те, яка прекрасна буде Ваша нова життя. Але ось, Ви повертаєтеся з пологового будинку і тут починається життя. Ваш малюк постійно кричить, «висить на грудях», його…

Введення раннього прикорму

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) твердо наполягає, що прикорм потрібно вводити не раніше 5,5 місяців діткам на штучному вигодовуванні і шести на грудному. Що ж робити молодий і не досвідченої матусі, адже бабусі раз у раз намагаються нагодувати чотирьох місячної дитини яблучком або бубликом, додаючи при цьому, що вони свого часу твою маму борщем в…

Зимовий одяг для новонароджених

Напередодні зимових холодів перед мамами новонароджених діток постає питання про те, які теплі речі необхідно придбати і що віддати перевагу. Зимові речі для самих маленьких повинні бути не тільки теплими і красивими, але і максимально зручними, адже часом дуже непросто надіти комбінезон або штанці на голосно кричущого малюка. На ринку сьогодні можна знайти велику кількість…