Головна сторінка Контакти Усі записи

Перцевий пластир: сім бід — одна відповідь

Перцевий пластир: сім бід - одна відповідь

Такий медикамент зовнішнього застосування, як перцевий пластир ефективний і зручний у використанні. Він містить в своєму складі стручковий перець, сичуаньский перець, настойку арніки, соснову каніфоль, натуральний каучук, вазелінове масло, ланолін і інші компоненти, попередньо нанесені на шматочки натуральної бавовняної основи або іншого матеріалу.

Такий медикамент зовнішнього застосування, як перцевий пластир ефективний і зручний у використанні. Він містить в своєму складі стручковий перець, сичуаньский перець, настойку арніки, соснову каніфоль, натуральний каучук, вазелінове масло, ланолін і інші компоненти, попередньо нанесені на шматочки натуральної бавовняної основи або іншого матеріалу.

Перцевий пластир застосовують як знеболюючий, відволікаючий засіб при невралгіях, радикулітах, міозитах, шийному простріл і інших формах прояви остеохондрозу. Забороняється вдаватися до використання даного медикаменту тим людям, які страждають від захворювань шкірного покриву. На родимі плями його накладати теж не варто. Перед застосуванням перцевого пластиру слід знежирити шкіру і гарненько її протерти.
Як ним користуватися? Зрозуміло, можна весь лист перцевого пластиру прикріпити на зону болю, при цьому захоплюючи і ділянку безболісного простору. Але найбільший ефект принесе інша методика застосування. Шматочки невеликих розмірів слід наклеїти тільки на біологічно активні точки. А ось при грудному радикуліті спочатку обклеюють точки загальнозміцнюючий типу, і, тільки після цього — на кожну больову точку, виявлену в області спини від нижнього до верхнього кута лопаток як зліва, справа, так і по центру хребетного стовпа.

При хронічній і гострого болю в зоні попереку попередньо потрібно знайти на рівні пояса точку, звану «врата життя» (або хв-мень). Вона знаходиться між третім і другим поперековими хребцями. У це поглиблення і треба клеїти маленький квадратик. Впливом саме на цю зону вдається досить швидко позбутися від болю в районі попереку, тому перцевий пластир доведеться тут до речі. Після цього зайнятися пошуком яо-ян-гуань — другий біологічно активної точки, що має широкий спектр безпосереднього лікувального дії. Знаходиться вона в западині між п’ятим і четвертим поперековими хребцями.

Сама по собі, яо-ян-гуань використовується для лікування остеохондрозу, який влучив у попереково-крижовий зону хребта, поразок товстого кишечника та сечостатевої системи. Найзручніше розрізати перцевий пластир на квадратики невеликих розмірів, із стороною, рівною, приблизно, 1 сантиметру, і закріплювати їх на знайдених точках.

Цікавий, той факт, що даний пластир застосовують не тільки для знеболювання, але і для корекції фігури: компоненти перцевого пластиру можна ефективно застосовувати для позбавлення від целюліту.
Ми бачимо, що можливостей застосування маса, важливо знати їх і вміти застосовувати знання традиційної китайської медицини про людину.Харчове отруєння

Кожна людина за своє життя стикався з отруєннями різного ступеня тяжкості. У кращому випадку розвиток інфекції обмежується лекімі диспептичні явища, але частіше за все має більш серйозні симптоми, основні з яких болю в животі, блювота, діарея. У літній період відбувається сплеск захворюваності харчовими інфекціями, який пов’язаний з оптимальними умовами для розмноження мікроорганізмів. Обсіменіння продуктів харчування…

Особливості метеозалежності

Існує така категорія людей, які навіть на незначні зміни погоди реагують по-особливому. То у них скаче тиск, то болить голова і це все є наслідками метеозалежності. Людей, які чутливі до змін погоди, можна розділити на кілька груп. Так хто ж ненавидить перепади температур, тривалі дощі та різке посилення вітру? Діти. Вони, напевно, вважаються одними з…

Молочниця — ворог жіночого здоров’я!

Більшість представниць прекрасної статі рано чи пізно стикаються з такою проблемою як молочниця. Це грибкова інфекція, заманює за собою серйозні наслідки. Вона отримала таку назву через те, що до її ознаками входять сирнистий виділення білого кольору. Вони супроводжуються сильним сверблячкою і запаленням. Болі і неприємні відчуття під час сексу — вірні супутники молочниці. Вчасно виявити…