Головна сторінка Контакти Усі записи

Піднімаємо самооцінку!

Піднімаємо самооцінку!

Чи вважаєте себе невдахою? Не любите дивитися на себе в дзеркало? Соромитеся вимовити щось в компанії незнайомих людей? Ваш діагноз очевидний — низька самооцінка!

Ставлення до самої себе ми складаємо роками, тому різко змінити внутрішнє сприйняття навряд чи вийде. Зазвичай, коріння проблеми йдуть у глибоке дитинство. Коли турботливі батьки в самому ранньому віці свого чада припиняють будь-які його пориви до самостійності — самому взутися, допомогти мамі нести сумку і ін. Суворе «Ні» несвідомо продовжує звучати в голові вже у дорослої людини, позбавляючи віри у власний успіх, зводячи все його мрії нанівець. Людині з низькою самооцінкою дуже складно існувати в соціумі. Сторонні погляди, необережно кинуті слова, плітки можуть глибоко поранити такої людини. Це буде служити ще одним приводів для виникнення почуття провини за власну неспроможність. Але ж все це лише внутрішня проблема. Налагодивши любов до власного «Я» все навколо само собою стане налагоджуватися. Повірте, адже сотні людей знаходять в собі сили змінитися і при цьому отримують роботу, про яку мріяли, заводять божевільний роман, що переростає в сім’ю, і щиро радіють власному відображенню в дзеркалі. А тепер до справи.

Щоб вирішити проблему, що склалася, прислухайтеся і постарайтеся виконувати такі рекомендації.

 • Уникайте будь-яких порівнянь з оточуючими. Будьте уважні і обов’язково помітите, що у кожної людини є свої слабкі і сильні сторони. Можливо, ваша сусідка дійсно працює на престижному місці, проте не так вже вона і розумна і немає у неї сім’ї.
 • Частіше дивитесь у дзеркало. Але не мигцем, а підлягає, посміхайтеся собі, відшукайте, нарешті, в собі переваги! Але ж вони неодмінно є!
 • Радуйте себе компліментами! Хваліть за найменший успіх, наприклад, ви не спізнюєтеся на роботу або готуєте незвичайний і смачний омлет. Постійно повторюйте слова «все вийде», «ти найрозумніша, чарівна, доброзичлива». Думки матеріальні і це факт!
 • Вигадайте собі власний образ, до якого хочете прагнути. У найдрібніших деталях, уявляйте свою зовнішність, риси характеру, свою сім’ю, місце роботи. Уявляйте, як до вас ставляться оточуючі, як ви проводите час. Прокручивайте картинку життя, до якої прагнете, по кілька разів на день, особливо важливо — перед сном.
 • Введіть нове правило в своє життя — навчитеся всім посміхатися. Не тільки близьким людям, а й сусіда по будинку, водієві таксі, продавцеві, перехожому. Звичайна ввічливість призведе до того, що ви зрозумієте — люди відповідають вам доброзичливістю, ви їм подобаєтеся. Але ж колись ви боялися просто подивитися їм в очі.
 • Доглядайте за собою. Намагайтеся красиво одягатися, робіть укладку, не забувайте про макіяж. Не бійтеся подобатися оточуючим, приймайте компліменти з вдячністю, а не з виправданням «це всього лише косметика» або «так це не нове плаття». Чи не сутультесь! Ходіть з високо піднятою головою. Це скоро увійде в звичку.
 • Вибирайте собі правильне оточення. Уникайте песимістів у своєму житті, вони зазвичай і тягнуть на дно. Шукайте людей, з якими зможете разом радіти існуванню.
 • Знайте, ви маєте повне право помилятися! Дозволяйте собі байдикувати, пустувати, вередувати. Забудьте про докори сумління, адже ви жива людина, а не досконалість. І це чудово, адже вам завжди є до чого прагнути!
 • Запам’ятайте, щиро полюбив себе, ви повернете дорогу долі в нове, щасливе русло, де ви будете почувати симпатію оточуючих, де буде успіх у справах і радість в кожний прожитий день!

  Якщо Ви є індивідуальним підприємцем і якщо Ваше підприємство потребує програмних продуктах, то сайт контур екстерн допоможе автоматизувати найрізноманітніші процеси в управлінні.  Як скласти резюме

  Пошук нової роботи — це дуже важливий етап у Вашому житті. Від його результату залежить багато чого: в якій компанії будете працювати, розмір заробітної плати і т. п.В вирішенні цієї нелегкої і непростого завдання Вам допоможе грамотно складене резюме. На самому першому етапі резюме — це Ваше обличчя. Мета складання — зацікавити майбутнього роботодавця у…

  Особливості жіночого віку

  З якихось невідомих для нас причин прийнято вважати, що після якогось певного жіночого віку щось робити протипоказано, заборонено або викликає почуття сорому. Дуже цікаві вікові стереотипи придумані в нашому суспільстві на адресу тридцятирічних і сорокарічних прекрасних осіб. Існує тисячі заборонених дій, яких не повинні здійснювати жінка за тридцять і за сорок. Популярними з них вважаються…

  Секрети ідеальної жінки

  Абсолютно кожна сучасна жінка хоче дізнатися, як домогтися успіху в стосунках і прагнути стати ідеальною. Саме тому в нашій сьогоднішній статті, спеціально для вас, дорогі жінки, ми розповімо, як себе потрібно вести, щоб обранець був від вас в захопленні. Тільки зовн привабливості недостатньо, тому дотримуйтесь нижченаведеними радам. Любіть його щиро, по-справжньому, усіма фібрами своєї глибокої…