Головна сторінка Контакти Усі записи

Поганий настрій — боротися або піддатися?

Поганий настрій - боротися або піддатися?

Буває так, що все начебто добре. На роботі все спокійно і премію дали. І вдома все спокійно. Але ось настрою зовсім немає. Немає бажання зустрічатися з друзями, про щось говорити з мамою і навіть шопінг не радує, а це, погодьтеся, вже серйозно. Хочеться дивитися мелодрами. Пити чай з цукерками, бажано шоколадними та жаліти себе. Адже «у Юльки волосся красивіше, у Свєти чоловік бізнесмен, а у Ірки взагалі норкова шуба з’явилася. А я така вся розумна красива, але ніхто мене не цінує. І в житті мені не щастить. »

Звичайно, такий стан не радує. Воно негативно позначається не тільки на нашому самопочутті, а й на спілкуванні з найбільш близькими людьми. Адже вони не розуміють, чому успішна, красива жінка переводить себе поганими думками, в той час, коли інша на її місці раділа б. Але такий настрій теж має право бути. Адже завдяки тому, що вчора ти себе жаліла, а тому балувала, що вчора ти, може бути, навіть плакала і звинувачувала весь світ в несправедливості, сьогодні ти прокинешся в чудовому настрої, готова гори звернути.

Таким чином, наша психіка отримує розвантажувальні дні. Адже ми постійно кудись поспішаємо, щось комусь доводимо, десь себе стримуємо, десь вдаємо. Але постійно так бути не може. Нам треба відпочити від зовнішнього світу. Тому ми беремо щось смачненьке, включаємо улюблений фільм, беремо книгу або починаємо прибирання. Неважливо чим буде зайнято тіло, головне, що душа відпочиватиме.

Іноді, нам достатньо лише кількох годин самотності, щоб відновитися. А іноді необхідно кілька днів і найкраща подруга поруч. Головне, щоб це було дійсно просто відпочинком, а не тривалої депресією або грою «пошкодуйте мене, я така нещасна». У першому випадку необхідно звернутися за допомогою до друзів і близьким людям. А по-другому — краще негайно припинити, адже навколишні швидко вас розкусять, і їхня думка про вас може кардинально змінитися.

Чи варто якось боротися з таким настроєм? Це залежить тільки від вас. Але тільки це важко і дуже рідко допомагає. Тому краще розслабитися і насолодитися неробством і самотністю, щоб потім з новими силами, ентузіазмом і чудовим настроєм знову зануритися в повсякденне життя.

Особисто я ніколи не борюся зі своїм настроєм, благо воно не так часто мене підводить. У такі дні я нічого не роблю. Ні похід по магазинах, ні прибирання квартири, нічого, просто відпочинок. До речі останнім часом прибирання квартир в Москві стала доступна як послуга. Можна не хвилюватися, що ваша квартира перетвориться в мішок, якщо настрій м’яко переросте в депресію.Обрив, тупик і яма. Чому ви ще не на вершині?

Люди зазвичай не задоволені своїм життям. Звичайно, є і такі радісні хіпі, у яких все завжди краще за всіх. Але це виняток. Людям хочеться більше грошей, часу, свободи, кращих людей навколо. Вони хочуть займатися більш цікавими речами, мати цікаву роботу, мати насичене і яскраве життя, досягати нових висот і все таке. Багато хто мріє про…

Як провести свій день щасливо?

Часто ми люди задаємося питанням як найкраще провести свій день? Повалятися в ліжку до обіду або з ранку піти погуляти в парк. Випити чашечку кави вдома або ж почати свій день з побачення в кафе. Поїхати на природу або зробити «забіг» на магазини. Як почати свій день? Існує ще сотня способів, крім вищеописаних, але це…

7 секретів успіху при пошуку роботи

Знайти нову роботу сьогодні дуже непросто, особливо амбітним молодим людям і вчорашнім випускникам. Перші хочуть дуже багато чого, другі — взагалі не знають, чого хочуть. Більш старші досвідчені люди вже знають, куди звертатися, що говорити і що робити. А для менш досвідчених існують свої секрети успіху при пошуку нового місця роботи: Секрет 1. Пошук роботи…