Головна сторінка Контакти Усі записи

Попереджувальні знаки про те, що ви живете невідповідно до своїх достатків

Попереджувальні знаки про те, що ви живете невідповідно до своїх достатків

В даний час більшість людей намагаються поліпшити своє фінансове становище. Деякі люди відмовляються від непотрібних витрат, в той час як інші шукають нові способи збільшити свої доходи. Життя за коштами насправді кращий спосіб бути фінансово вільним. Перевірте ці попереджувальні знаки, які допоможуть вам зрозуміти, чи живете ви невідповідно до своїх достатків і може бути варто внести фінансові зміни в своєму житті прямо зараз.

Ви не можете оплатити свої рахунки вчасно

Якщо ви забули оплатити рахунки, це одна справа. Але, якщо у вас немає достатньо грошей, щоб оплачувати рахунки вчасно, варто задуматися. Розгляньте свої звички в розтраті грошей і відкоригуйте їх. Можливо, ви зможете відмовити собі в регулярних масажах або щотижневих відвідувань салонів краси. Подумайте над цим.

Відсутність накопичень

Якщо у вас немає ніякого ощадного рахунку, то це один з тривожних ознак того, що ви живете невідповідно до своїх достатків. Гроші в банку допоможуть вам в разі тимчасової втрати роботи, в хвороби та іншої надзвичайної ситуації. Коли ви живете невідповідно до своїх достатків, ви витрачаєте всі гроші, і ви не думаєте про їх накопиченні. Спробуйте змінити цю звичку і почати відкладати певну суму щомісяця.

Ви постійно позичаєте гроші

Чи є у вашій родині або серед друзів такі люди, які уникають ваших телефонних дзвінків і повідомлень? Напевно, це тому, що вони знають, що ви будете просити грошей. Якщо вашого поточного доходу не вистачає на звичний спосіб життя, і ви завжди позичаєте гроші — ви живете невідповідно до своїх достатків.

Співвідношення житлового коефіцієнта вище, ніж 28%

Коли ви живете за коштами, вартість оплати ваших житлових витрат менше 28% від вашого доходу. Щоб обчислити коефіцієнт співвідношення житла, розділіть ваші щомісячні житлові витрати на щомісячний дохід. Ви живете невідповідно до своїх достатків, якщо це співвідношення вище, ніж 0, 28.

Ви використовуєте свою кредитну карту, щоб оплатити рахунки

Використання вашої кредитної картки на погашення таких рахунків, як комунальні послуги або рахунків інших кредитних карт також застережливий знак того, що ви живете невідповідно до своїх достатків.

Ви платите тільки мінімальний платіж по вашим кредитами

Якщо ви платите тільки мінімальний платіж кожен місяць — це один з найбільших знаків, що ви живете невідповідно до своїх достатків. Мінімальна оплата не допоможе вам погасити борг, і ви будете платити більше відсотків, а це може тільки погіршити ваше фінансове становище.

Новий кредит

Якщо у вас немає готівки, але ви хочете новий ноутбук або телевізор з плоским екраном, ви можете подати заявку на кредит. Ви думаєте, що у вас є достатньо коштів, і ви можете дозволити собі щомісячні платежі. Проте, дохід не єдиний фактор, який зможе визначити вашу платоспроможність. У банках також беруть до уваги існуючі кредити. Якщо вам відмовлено в новий кредит — це вказує на життя невідповідно до своїх достатків.

Ваші кредитні борги високі

Це нормально, мати пару кредитів. Однак, якщо всі борги на ваших кредитних картках високі, ви, безумовно, живете невідповідно до своїх достатків. Більш того, якщо у вас є великі борги, вони завадять вам в подальшому отримати новий кредит.

Ви купуєте все, що ви хочете, навіть якщо ви не можете собі цього дозволити

Багато людей, отримавши зарплату, витрачають всі гроші на речі, які їм не особливо потрібні. Тоді, в кінцевому підсумку, вони живуть від зарплати до зарплати, думаючи, де взяти гроші, щоб купити дійсно необхідні речі, в тому числі продукти харчування. Якщо ви дійсно хочете що — то купити, розрахуйте свій бюджет. Ви повинні завжди нагадувати собі, що якщо ви не можете заплатити за річ готівкою, ви не повинні купувати її. Найкраще купувати речі зі знижками взуття розпродаж в москві інтернет магазин — це відмінний варіант заощадити Ваші гроші.

Ви щомісяця витрачаєте більше, ніж 25% від вашого доходу на харчування поза домом

Чи знаєте ви, скільки грошей ви витрачаєте на харчування поза домом кожен місяць? Якщо ви витрачаєте більше, ніж 25% від вашої зарплати на харчування поза домом щомісяця, ви, безумовно, живете невідповідно до своїх достатків. Можливо у вас супер напружений графік, але це не означає, що ви не можете приготувати їжу в домашніх умовах. Є багато здорових закусок і страв, які можна швидко і легко зробити вдома. Планування харчування може заощадити багато грошей.

Ви не ведете облік своїх грошей

Нарешті, якщо у вас немає обліку бюджету, у вас є високий шанс перевитрати співвідношення ціни і якості. Письмовий облік бюджету покаже, якщо ви витратили більше або менше, ніж могли б собі дозволити. Почніть записувати всі витрати зараз, і ви побачите, скільки грошей ви насправді витрачаєте і скільки грошей ви можете заощадити кожен місяць. Це допоможе вам жити за коштами і не мати боргів. Якщо у вас є кредитні карти, переконайтеся, що ви відслідковувати витрачені гроші з них теж.

Життя за коштами носить обмежувальний характер, але при цьому ви можете бути спокійні, тому що у вас з’явиться стабільність. Чи живете ви невідповідно до своїх достатків? Що ви збираєтеся зробити, щоб змінити ситуацію?Як навчитися заробляти на своєму хобі?

Хто з нас не хотів би заробляти не виходячи з дому або хоча б не просиджувати цілий день в офісах, до якого дістатися одна суцільна проблема? У цій статті ви знайдете кілька порад про те, як відкрити свій бізнес в інтернеті і розкрутитися в інтернеті, не докладаючи особливих зусиль. У століття високих технологій і достатку…

Секрети багатства. Жінка, сім’я і гроші

Читаючи різні статті і, відвідуючи семінари, на тему: «Як розбагатіти?» Я мимоволі задумалася: «Чому ж відвідувачі семінарів НЕ багатіють так само масово, як відвідують ці заходи? Невже ліньки у цьому винна? « Я відразу відсіваю всю чоловічу частину відвідувачів семінарів про багатство, так само як відкидаю всіх іноземних гуру бізнесу, і звертаюся до жіночої аудиторії…

Як економити на продуктах без шкоди для здоров’я

Говорячи про здорове харчування, багато хто вважає, що воно вимагає істотних грошових витрат. Однак, це не зовсім так. Дійсно, деякі корисні продукти, такі, як м’ясо кролика, морепродукти, морська риба, свіжі фрукти не в сезон) досить дороги, але існує набагато ширший список різних шкідливих «смакоти», які також коштують недешево. Але це не заважає багатьом сім’ям витрачати…