Головна сторінка Контакти Усі записи

Поради по правильному носінню контактних лінз

Поради по правильному носінню контактних лінз

Безперечно, контактні лінзи мають ряд переваг перед окулярами. При носінні лінз відпадає проблема запотівання лінз при перепаді температур, заняття спортом стали більш доступними, та й огляд набагато більше, також можна вибрати будь-який головний убір. Поряд з цими перевагами, догляд і зберігання контактних лінз — справа більш клопітка, ніж носіння окулярів.

Поради по правильному носіння контактних лінз

 • Макіяж наносити слід тільки після того як ви одягли лінзи. Демакіяж проводиться після зняття контактних лінз. Не використовуйте підводку на внутрішньому контурі очі і не використовуйте розсипчасті тіні.
 • Не забувайте вдягати сонцезахисні окуляри, навіть якщо Ваші контактні лінзи мають захист від ультрафіолетових променів, так як лінза покриває не всю поверхню очі, а тільки лише рогівку. Інша ж частина очі залишається незахищеною.
 • При відвідуванні басейну будьте вкрай обережні. Обов’язково використовуйте захисні окуляри, щоб вода не потрапила Вам в очі. При заняттях будь-якими іншими видами спорту носити контактні лінзи дуже зручно!
 • Перед відвідуванням солярію, Ви також можете не знімати контактні лінзи. Але, щоб не пошкодити шкіру повік не забудьте надіти захисні окуляри.
 • Водити автомобіль в контактних лінзах набагато зручніше, так як огляд набагато більше, ніж при носінні окулярів.
 • Не забувайте перед сном знімати контактні лінзи. Правда існують лінзи тривалого носіння, які можна не знімати цілий тиждень. Але перед використанням таких контактних лінз не забудьте проконсультуватися з лікарем.
 • Якщо Ви довгий час проводите за комп’ютером, то краще не надягати лінзи, так як зовнішня частина очі висушується, ви рідше моргаєте і відповідно відчуваєте великий дискомфорт.
 • І, найголовніше, не забувайте вчасно міняти контейнер і розчин для зберігання контактних лінз. Та й самі лінзи не забудьте вчасно поміняти!
 • День весілля для кожної дівчини — це найзначніший день не рахуючи народження дитини. Щоб цей день був найбільш запам’ятовується необхідно зробити так, щоб все було на вищому рівні. Саме тому більшість дівчат вдаються до допомоги контактних лінз і весільних агентств. Перші допомагають виглядати нареченим більш природніше на фотографіях без окулярів, а другі роблять весілля по істині незабутнім днем ​​у житті будь-якої дівчини.  Як зняти втому з очей

  Очі є не тільки дзеркалом душі, а й розкритими вікнами в світ. За рахунок хорошого зору людина здатна побачити і сприйняти всю ту красу, яка його оточує. Мабуть, хороший зір — є одним з кращих подарунків матінки — природи. Але все ж, яким би хорошим зором не володів людина, важливо підтримувати здоров’я очей протягом усього…

  Метод лікування хропіння

  Що може бути гірше нічного хропіння? Напевно, тільки денний хропіння. Найчастіше хропуть чоловіки, але ця недуга не тільки чоловічий. Хропінням можуть страждати і жінки. Найчастіше хропіння заважає спокійно спати не самому хропе, а людям які намагаються заснути поруч з ним. Дуже в рідких випадках хропіння не дає спати самому Храпун. Така форма хропіння вкрай рідкісна…

  Вакцина від грипу: яку вибрати?

  Кожній людині хочеться бути здоровим і не підхопити всілякі інфекції. Щоб застерегти себе від простудного захворювання, можна зробити вакцину від грипу. Але багато хто не знає, яку вибрати і, взагалі, чи не зашкодить вона організму і в яких випадках її роблять. Такі вакцини зазвичай робляться, щоб не захворіти під час епідемії. Після того, як була…