Головна сторінка Контакти Усі записи

Поради по прийому препаратів при клімаксі

Поради по прийому препаратів при клімаксі

Коли настає клімактеричний період і симптоматика проявляється досить інтенсивно, у жінок з’являються природні питання: як і чим лікуватися? Як позбутися від неприємних відчуттів і дискомфорту?

Універсального рішення не існує: індивідуальні особливості організму вимагають особливого підходу і обов’язкової консультації у лікаря-гінеколога. Лікування клімаксу у жінок пов’язано, перш за все, з можливістю знизити вплив симптомів на загальний стан.

Припливи, нервові розлади, безсоння, болі в серці, тахікардія, підвищення тиску, порушення менструального циклу здатні порушити звичний спосіб життя, тому не потрібно закривати очі на ці проблеми і чекати, що з часом ці явища розсмокчуться самі по собі.
Завдання жінки — підтримати організм, знайти способи стабілізації зменшити негативний вплив на психічне і фізичне здоров’я.

Препарати, що приймаються при клімаксі, призначає лікар. Тільки він має право вирішити, яка терапія виявиться найбільш ефективною в кожному конкретному випадку.

Для тих жінок, хто переносить клімакс важко, чий організм страждає від яскраво виражених симптомів, показана замісна гормональна терапія. Препарати підбираються індивідуально, і які ліки призначити, вирішує лікар. Поради подруг або сусідок тут не прийнятні: препарати, які підходять комусь, можуть виявитися шкідливими для вас.

При звичайному перебігу клімаксу частіше застосовують засоби, до складу яких входять природні компоненти. Фітопрепарати зменшують кількість припливів, здатні збалансувати сон, знімають почуття тривоги, занепокоєння. Вони покликані нормалізувати кількість естрогену в організмі, тому симптоматика при регулярному застосуванні подібних препаратів згладжується, стає не такою явною і доставляє менше незручностей.

Не варто недооцінювати і силу народних коштів, зокрема, лікарських трав. Відвари, витяжки, настоянки позитивно впливають на організм. Вони здатні знизити тиск, заспокоїти серцебиття, борються з приливами, менструальними кровотечами. Однак, застосовувати трави слід обережно, суворо дотримуючись інструкції з приготування: то, що в малих кількостях — ліки, у великих дозах може виявитися отрутою. Консультація лікаря і в цьому випадку буде не зайвою.

Посильні заняття спортом, прийом рослинної їжі і відмова від шкідливих звичок, уникнення стресів — незамінний профілактичні ліки, яке доступне і під силу будь-якій жінці: здоров’я під час клімаксу багато в чому залежить від способу життя, внутрішнього і зовнішнього спокою, сприятливій обстановці в сім’ї і на роботі.Як позбутися від сірчаної пробки

З сірчаними пробками знайомі багато. Це надмірно великий згусток сірки у вушних раковинах. Виробляється сірка в сальних залозах слухового апарату. Її мета — закрити шлях бактеріям і вірусам, відмерлі епітелію і пилу. Слуховий прохід повинен звільнятися від сірки самостійно. А при скупчення у великому обсязі сірки, частинок пилу, епітелію утворюється сірчана пробка. Видаляти вушні сірчані…

Причини постійно холодних рук і ніг

У 30% населення спостерігається таке явище як постійно холодні руки і ступні ніг. І перш ніж починати боротися з цією проблемою, необхідно з’ясувати причину її виникнення. Бо часом причина може бути куди небезпечніше, ніж її наслідок. А причин холодних кінцівок може бути досить таки багато. Але слід відразу зауважити в більшості причин холодних рук і…

Лікування грибка нігтів

Грибкова хвороба найчастіше зустрічається у людей, які ведуть активний спосіб життя — відвідують різного роду місця загального користування, наприклад, басейни або спортивні зали. Що ж являє собою ця хвороба і як її лікувати? Що таке грибок? Грибок грунтовно вражає весь ніготь, поступово руйнуючи його. Ця зараза з легкістю може передаватися від однієї людини до іншої….