Головна сторінка Контакти Усі записи

Поради як пережити розлучення з чоловіком?

Поради як пережити розлучення з чоловіком?

Розлучення, це, безсумнівно, дуже важкий період для кожного члена сім’ї, що розпалася. Це величезне випробування, не залежно від того, що послужило причиною розпаду сім’ї. Але, як правило, жінки сильніше і глибше переживають розрив відносин і навіть в цей період схильні до депресії. Звичайно, почуття і переживання притупиться, але цей процес забере багато часу і сил. У сучасному світі жінка просто не може собі дозволити довго розкисати, оскільки це негативно позначиться на її дітях і роботі. Тому впоратися з цією проблемою необхідно якомога швидше. Для цього потрібно зовсім небагато — набуття впевненості в своїх силах і тверда рішучість слідувати поставленої мети. Звичайно, не все так просто. Але, зробивши перший крок, ви побачите, як все навколо стане змінюватися.

Кожна людина по-різному переживає, таке не легке подія як розлучення. Найлегше це дається тим, хто заводить нове знайомство, закохується і з головою занурюється в нові відносини. Але є люди, яким потрібен час, для того щоб усвідомити, що кохання більше немає, що сім’я розпалася і що жити минулим неможливо. Я підкажу вам, як впоратися з такою ситуацією, і не зануритися в глибоку депресію.

Для початку вам все-таки потрібно виплакати всю біль. Відведіть два-три дні, візьміть відгул, поплачте, з’їжте шоколаду, морозива, побийте посуд, покричить, переживіть всю цю біль заново. Це потрібно щоб ви виплеснули всі емоції, всю образу і весь біль. Тільки запам’ятайте, не можна затягувати цей період, він повинен тривати два-три дні, не більше. Інакше це може призвести до того, що може перерости в глибоку депресію. Потім вибачте і давайте спробуємо почати життя заново.

Потрібно позбутися негативу, намагатися завжди бути зайнятою якоюсь справою, не замикатися в собі. А найголовніше, не намагатися мстити своєму колишньому чоловікові. Не слід відразу після розлучення, як розраду шукати нові відносини. Швидше за все, ви будете постійно порівнювати нового партнера з колишнім чоловіком, і нічого доброго з цього не вийде.

Безсумнівно, після розриву відносин, дуже складно налаштувати на новий лад нове життя. Але це необхідно. Навіть в таких глобальних змінах можна побачити позитивні сторони. Наприклад, можна знайти нові інтереси і захоплення, розширити коло свого спілкування, усвідомити свої справжні бажання і потреби.

4 етапи, щоб пережити розлучення

Етап №1

Давайте позбавимося всього непотрібного, очистимося. Розгребіть непотріб, чи не тримайтеся за нього. Викиньте улюблений диван чоловіка або крісло. Змініть постільна білизна, фіранки і навіть скатертину. Життя починається з початку, значить ні що не повинно тримати вас, там, в минулому.

Етап №2 — Міняємо імідж!

Йдемо в салон, краси робимо нову стрижку, фарбуємо волосся в новий колір, робимо манікюр. Так само можна відвідати косметолога, привести шкіру в порядок. Потім спа-процедури або розслабляючий масаж. Це оновлює і готує до початку нової, вашої ери. Обов’язково змініть гардероб. Нові красиві, яскраві речі додадуть впевненості і натякнуть оточуючим, що ви тепер вільна.

Етап №3 — Шукаємо нове хобі

Наприклад, ви дуже хотіли зайнятися танцями, але чоловік вам забороняв. Це ваш шанс! Ви тепер сама собі господиня. Займіть себе чимось: балет, танці, шейпінг, басейн, теніс. Все одно, що це буде, аби вам подобалося.

Етап №4 — Піднімаємо самооцінку

Ви оновлена, позбавлена ​​від колишніх турбот про чоловіка. Ви красуня!! Беріть подруг і вперед в клуб або в кафе або в парк або в кіно. У будь-якому місці, де є скупчення людей. Повірте, чоловіки звернуть шиї, озираючись на вас. Тримайте спину рівно і підборіддя високо. Ви зовсім скоро зрозумієте, що є чоловіки, які по достоїнству оцінять, яке ви скарб. Ви нічого не втратили при розлученні, а навпаки придбали таку можливість почати жити заново. Усвідомити свої помилки, зробити висновки, і побудувати міцну сім’ю. Скажіть подумки дякую колишньому чоловікові, за все!! За досвід, набутий вами і за вашу мудрість.

Розлучення — це боляче, але все можна пережити, якщо правильно долати цю проблему.Причини, через які потрібно розлучатися з коханою людиною

Пам’ятайте, як співається в пісні про те, що люди в житті зустрічаються, закохуються, одружуються? Кожній жінці належить зробити свій вибір. І це не вибір косметики в фірмовому бутіку… Ви познайомилися з привабливим чоловіком, і ваші стосунки поступово розвиваються. Але часом виходить, що вже на початковому етапі починаєш сумніватися, чи варто надалі зустрічатися з цією людиною….

Як побудувати відносини з новим чоловіком після розлучення

Не секрет, що для більшості жінок пережити розлучення — це велике випробування. Виникає відчуття непотрібності, внутрішньої порожнечі, з’являється невпевненість у власній привабливості. Здається, що весь світ звалився, і майбутнього більше немає. Але все це з часом проходить, і жінка зустрічає іншого чоловіка. Тут виникає проблема: як необхідно будувати відносини з новим чоловіком; як не повторити…

Чи можна утримати чоловіка дитиною?

Коли в родині назріває розмову про розлучення, то багато хто з жінок намагаються зберегти сім’ю чого б це не коштувало. Хтось намагається працювати над собою, а хтось своїми вчинками лише погіршує ситуацію. Одним з таких вчинків є прив’язування чоловіки за допомогою дитини. Чим же загрожує цей метод? Якщо ініціатором розлучення виступає чоловік, то в переважній…