Головна сторінка Контакти Усі записи

Правила автозагара

Правила автозагара

Коли закінчується літо і йде останній спогад про теплому морі і сонячному пляжі, найчастіше разом із засмагою, дуже хочеться повернути собі хоча б частинку того, літнього, відпускного, настрою. Багато для цього використовують автозагар. Також це засіб стає вельми популярно навесні, коли стає все тепліше, але сліди холодної зими у вигляді блідою шкіри ще виразно видно оточуючим — в цей момент страшенно хочеться наблизити літо і зробити це можна за допомогою того ж автозасмаги.

Але щоб не пошкодувати про своє рішення потрібно пам’ятати і керуватися вісьмома простими правилами — чотири «так!» І чотири «ні!»

«ТАК!»

 • Перед використанням автозагара потрібно обов’язково скористатися скрабом для тіла. Він видалить всі ороговілі клітини і загар ляже рівніше.
 • Після такої процедури шкірі потрібно додаткове харчування і заспокоєння * для цього тобі знадобиться крем, бальзам або лосьйон для тіла, щось, що зволожить шкіру.
 • Тільки після цього наносимо автозагар. Починати потрібно з ніг, рухаючись вгору. Після того, як нанесеш автозагар, обов’язково гарненько вимий руки і почисти нігті щіточкою, щоб вони не були темніше всього тіла.
 • Для більш насиченого відтінку можна повторити крок номер три.
 • «НІ!»

 • Будь обережна у виборі відтінку засмаги. Світловолосим дівчатам зі світлою шкірою категорично протипоказані темні тони автозасмаги. Це буде виглядати негарно.
 • Ніколи не наноси автозагар в поспіху. В результаті ти отримаєш нерівномірний загар, іноді смужками або плямами.
 • Не забувай про підготовку шкіри перед використанням автозасмаги. Інакше отримаєш нерівномірний, плямистий засмага.
 • Шкіра постійно оновлюється, лущиться, а разом з нею сходить і автозагар. Не забувай оновлювати його приблизно раз в три дні.
 • PS Я дуже люблю красиву постільну білизну. Для мене це свого роду фетиш. Хтось фанатіє від плюшевих іграшок, а мені шалено подобається запах свіжого, чистого постільної білизни. Як тільки я стала дорослою дівчинкою, яка почала сама заробляти гроші і жити окремо від батьків, я практично кожен місяць купувала собі красива постільна білизна. Найчастіше купувала тільки дороге, так як більш дешеве в Україні — це обов’язково низька якість і жахливий запах. Але ось недавно я зрозуміла, що є й винятки. Постільна білизна з Іваново — це та золота середина, яка поєднує в собі якість і цінову доступність. Як говоритися, все пізнається в порівнянні.  Причини появи прищів

  Кожна жінка прагне до бездоганної красу свого обличчя. Але часом навіть найдорожчі засоби не можуть втілити її мрію. Виною всьому — прищі. Ми відкриємо вам справжню причину появи прищів. Ох вже ці прищі. Вони вміють зіпсувати настрій жінки. Боротися з ним буває досить важко. Причина їх появи криється набагато глибше, ніж ми можемо собі уявити….

  Щоденний догляд за шкірою обличчя

  Очішеніе, зволоження, харчування, тонизирование і захист — ось що потрібно вашій шкірі, незалежно від її типу. Все це можна отримати і в домашніх умовах. Різні типи шкіри: Щоб визначити до якого типу шкіри відноситься ваша шкіра, потрібно очистити обличчя від косметики, і через півтори години, коли відновиться її природний захисний покрив, прикладіть матирующую серветку до…

  Правила догляду за жирною шкірою обличчя

  Надмірне виділення секрету з сальних залоз призводить до жирній шкірі. Надлишок шкірного жиру робить шкіру більше схильної до акне. На обличчі з’являється лиск і шкіра виглядає негарно через великих пори, вугрів і плям. Якщо у Вас такий тип шкіри, то виконуючи перераховані поради Ви отримаєте чисту, матову і сяючу здоров’ям шкіру. Для жирної шкіри важливо…