Головна сторінка Контакти Усі записи

Правильні вчинки розумних жінок

Правильні вчинки розумних жінок

З дитинства чоловікам говорять про те, що вони повинні бути сильними і сміливими, що вони повинні приймати рішення і робити вчинки. Все це добре і правильно, але тільки все забувають про те, що всім чоловічим рішень і вчинків потрібно схвалення і похвала. А ще, що чоловіки можуть дозволити собі бути втомленими і нездатними на вчинки.

Взагалі чоловіки дуже своєрідні істоти, і для того щоб життя з ними була щасливою, а не нагадувала поле бою з постійними криками про миття посуду і розкиданих речах, потрібно враховувати різні нюанси.

Отже, перше — чоловіки дуже люблять відчувати себе коханими. Ви, можете сказати, що тепер любите того, хто поруч з вами, і він повинен це знати, але на практиці виявляється, що він не знає. Наприклад, ви хочете піти в кіно, а ваш коханий не дуже рветься туди, бажаючи полежати перед телевізором і подивитися футбол. Ви можете почати бурчати і лаятися, що вже сто років ніде не були, і що всі нормальні люди постійно кудись — то ходять разом, а ви сидите в чотири стінах і дивіться в квадратний ящик. Але, швидше за все, після цього чоловік точно нікуди не піде і зробить телевізор голосніше, щоб не чути вашого бурчання. А можна сісти йому під бік, ніжно поцілувати, сказавши, що зараз йде хороший фільм і ви б так хотіли сходити подивитися його. Що вас звала подруга, але ви не хочете йти з нею, тому що у вас є улюблений чоловік, з яким ви так любите виходити в світ. Адже він у вас найкращий.

Звичайно, ви можете сказати, що це груба лестощі, але зараз же, мова йде про те, щоб умовити його піти в кіно, так що лестощі теж згодитися. Згадайте, як говорила Сусанна з усіма улюбленого фільму. Так, так, чоловіків потрібно хвалити. І тоді вони будуть готові на все заради вас. Жінки, яка його цінує.

Навіть така дрібниця, як прибитий цвях або відремонтована сходи у вітальні заслуговують похвали. І тоді окрилений чоловік зробить що — то ще, усвідомлюючи, що він вдома не просто для меблів. Він знатиме, що в будинку він потрібен і без нього цей будинок розвалиться на шматки, і тільки його вміння і старання здатні зберегти всі що є. Ви знову можете заперечити, що він не хвалить вас за приготовану вечерю, але подумайте самі, адже вам би теж була приємна його похвала.

Наступний приклад

Ви хочете оновити кухню, але, не дивлячись на те, що розмови про це ведуться вже давно, справа з місця не зрушується. І ось у вихідний ви даєте наказ, що сьогодні ми їдемо за кухнею. І все б добре, але чоловік не знав про випав на його частку щастя і просто не готовий до цього. Як же бути? Так, дуже просто. За пару днів ви знову починаєте розмови про кухню, але на цей раз волаєте до нього, як до найкращого чоловікові, який знає толк в кухнях. Нагадайте йому, що ви абсолютно не розбираєтеся в тому, куди краще поставити плиту, а куди мийку і якої фірми вибрати кран. Навіть якщо він абсолютно не розбирається в цьому, його можна включити в діалог, суть якого буде зводитися до того, що без його допомоги ви ніяк не впораєтеся. Будь-який чоловік докладе зусиль, щоб зібрати всю відому йому інформацію про кухнях і допомогти вам. Особливо, якщо в кінці ви не поскупилася на похвалу. Останнє, до речі, обов’язкова умова для подальших дій. Адже і телевізор, і пральну машину рано чи пізно доведеться міняти.

Розглянемо ще одну ситуацію

Багато жінок впевнені, що чоловік повинен знати про їхні бажання і виконувати їх. Але тут виникає резонне питання, а звідки він про них повинен знати? І до речі, кому він повинен? Жінці здається, що її розмову про те, що подруга купила собі нове пальто, цілком достатня підстава для того, щоб її обранець тут же кинувся в магазин за покупками для неї. І на жіночий погляд, усе логічно. Ось тільки підступ в тому, що для чоловіка це просто інформація, яка пройшла повз нього. Яке йому діло до пальто подруги дружини? У його дружини, здається, є пальто. Тому що, якщо у неї його немає, то вона б сказала про це. Але жінка впевнена, що розповіла йому про те, як вона страждає без нового пальто і заздрить подрузі, а з’ясовується що він, колода такий собі, нічого не зрозумів.

Спробуйте піти іншим шляхом і просто скажіть, що ви хочете пальто. Тільки не змушуйте його бродити пару годин по магазинах. Таке випробування може виявитися занадто важким, і ви знову залишитеся в старому пальті. Краще пробігтися по магазинах з подругою і, визначившись з моделлю, потім прийти в магазин з чоловіком і ненав’язливо продемонструвати йому те, що запало в душу. І обов’язково запитати його думку, підкреслюючи, наскільки воно важливе для вас. І потім, при зустрічі з друзями, підкреслити який у вас чудовий чоловік, яке він вибрав вам приголомшливе пальто і, що тільки з його почуттям стилю, можна було зупинити свій вибір на цій моделі. Повірте, подруги вам позаздрять, а їхні чоловіки вдома вислухають про те, як вам пощастило з чоловіком, на відміну від них.

І останнє. Ніколи не ставте ультиматумів. Їх не любить жодна нормальна людина, але чому — то багато жінок вважають нормальним вимагати від чоловіків що — або в такій формі. І не намагайтеся маніпулювати за допомогою сексу, це дуже небезпечний спосіб. Сказавши чоловікові, що ні ляжете з ним в ліжко, поки він не купить вам нові туфлі, не змусить його піти в магазин. Швидше він піде до іншої жінки. З туфлями. Тому що вона віддячить його і за секс і за туфлі. Краще після сексу скажіть йому, що він найулюбленіший і приголомшливий.

І він буде робити для вас усе, тому що знатиме, що він улюблений, потрібний і без нього ви просто не зможете жити. Але ж бути необхідним кому — то важливо для будь-якої людиниУроки спокушання чоловіків

Кожна жінка прагне бути для свого чоловіка найбажанішою і спокусливою. В першу чергу будь-яка дівчина повинна ретельно стежити за своєю зовнішністю, красиво і зі смаком одягатися. Особливу увагу потрібно приділити і вибору якісного та спокусливого нижньої білизни, перед яким ваш обранець не зможе встояти. Як правило, представниці слабкої статі приділяють особливу увагу своїй зовнішності лише,…

Секрети зваблювання чоловіків

Загальновідомий факт, що перша думка про жінку чоловік формує вже через кілька хвилин після першої зустрічі. Саме тому жінки в усі часи так багато приділяли уваги своєму зовнішньому вигляду, годинами підбираючи наряд і наводячи макіяж. Всі ці деталі повинні бути тонко розраховані на цільову аудиторію: будь — то коханий чоловік, давній друг, просто знайомий або…

Чим привабити чоловіка?

Одвічне питання: «чим же привернути свого принца?» Турбує жінок протягом декількох десятиліть поспіль. Дійсно, вгадати ідеальну формулу судженої, щоб догодити обранцеві не так вже й просто. Смаки різняться в залежності від віку та особистих уподобань, і підійти одночасно всім ой як непросто. Але статистика стверджує зворотне, заявляючи, що перелік якостей, які цінують абсолютно всі представники…